Opinie o Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Korab Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Korab Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Korab Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Korab Sp. z o.o. w Pruszków

Administrator Nowy wpis

W Warszawa Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Korab Sp. z o.o. szuka pracownika na stanowisko Kierownik Produkcji. Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Wojt Nowy wpis

Firma (usunięte przez administratora) Nie wysyłają towaru nie odbierają telefonu nie odpowiadają na maile. Oszukane komentarze

Damian

Firma Solidna i Stabilna z ugruntowaną pozycją na rynku Moje sugestie dla Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Korab Sp. z o.o.: firma Godna polecenia i uwagi na dłurzszą wspułprace1 Lubię atmosferę w Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Korab Sp. z o.o. za: praca na wyjazdach długo terminowe projekty w jednym miejscu Mlody zgrany zespół każdy karzdemu pomaga ????

piotr Nowy wpis
@Damian

Nie wiem jakim trzeba być osłem, żeby wziąć taką opinię poważnie przy rozpatrywaniu czy wysłać tam cv czy nie...

Ewa Nowy wpis

Jak u was wyglada dzien w pracy

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Korab Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Praca na pralni Międzyzdroje.
Spawacz

Absolutnie odradzam współpracy z tą firmą. Nie musicie mi wierzyć, idźcie przekonać się na własnej skórze. (usunięte przez administratora)

Deff
@Spawacz

Firma Fatalna Prezes tylko patrzy jak orrznać podwykonawców na kasę .Praca jak w obozie poprostu tragedia porządnych fachowców odsyłają nie płacą pieniędzy tylko swoim znajomym firma pozdrawiam kolegów co dają się gonić i skracać terminy żeby prezesik kaski podlapał i ręce zacierał. Zero BHP liczy się tylko termin skrócony a nie człowiek .Ludzie nie polecam tej firmy jest wiele lepszych firm zarządzanych przez normalnych prezesów.Pozdrawiam Fachowców

Seba
@Deff

Jeśli takie są firmy i prezes to podaj namiary...

Spawacz tig

Witam. Jakie stawki netto na działalności oferują w firmie Korab dla doświadczonych dobrych spawaczy? Pozdrawiam.

Deff
@Spawacz tig

Nie. Polecam pracy

Jacek

@Damian a to dużo jest takich długoterminowych wyjazdów? One są zagraniczne czy krajowe?

Leszek

Czy ktoś z was pracował lub pracuje w Korab i napisze na jakie warunki zatrudnienia i wynagrodzenie można liczyć na początek? Cisza o na forum od dłuższego czasu.

nowy pracownik

Jak praca w podanie warto iść.. jak zarobki monter slusrz spawacz

admin

Znasz Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Korab Sp. z o.o. i wiesz jak wygląda u nich praca? Czekamy na Twoje opinie odnośnie warunków pracy, zarobków.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Korab Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Korab Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Korab Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Korab Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Korab Sp. z o.o.
  • Stalowa 40A
    05-800 Pruszków

Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Korab Sp. z o.o.