Opinie o Grand Efekt Zbigniew Pieczara w Żywiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grand Efekt Zbigniew Pieczara. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grand Efekt Zbigniew Pieczara o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grand Efekt Zbigniew Pieczara w Żywiec

RUDY Nowy wpis

Nie polecam gość płaci marne grosze za pracę ,samochody stare ledwo się to kupy trzyma a zachwala jak by były nowe , myśli że jest Panem transportu a jest zwykłym kabinatorem który patrzy tylko swojej kieszeni. Najlepiej żeby pracownik utrzymywał jego samochody i naprawę. Chore umowy oraz odpowiedzialności materialne. NIE POLECAM SZCZERZE!!!!!!!!!!!!!!

Roben Nowy wpis

Witam Wystawiam opinię negatywną i osobiście nie polecam tego pracodawcy. Praca ogólnie ok, ale niestety pieniądze za tą pracę- a w szczególności czas spędzony w kabinie nie jest adekwatny do późniejszej wypłaty. Właściciel pan Zbigniew Pieczara nie dotrzymuje słowa umowy danego na początku. Jego rozliczenia są na tyle zawiłe i nieczytelne że daje to pełne pole do kreatywnej księgowości przy wypłacie. Na początku wszystko ładnie i pięknie płatne, czyli: kilometry, jazda nocna, pomoc w załadunkach i rozładunkach, spanie w kabinie, a przy wypłacie gołe 0,50gr/km i na tym się kończy- przykre rozczarowanie. Właściciel nie potrafił nawet docenić faktu że na jego prośbę, zgodziłem się jeździć do czasu przyjścia nowego kierowcy, by auto nie stało. Podsumowując jeśli już chcesz pracować w firmie Grant Efekt to nie ufaj i nie wierz na słowo, tylko wszystko wpisuj na umowę. Szerokości.

Marek Nowy wpis

@Zdzichu a jak tu z podwyżkami?

Zdzichu

Pracowałem tam i stanowczo odradzam . Gość chciał by zarabiać ale płacić i dbać o stan pojazdów to już nie bardzo ... Ściemnia przy tym w żywe oczy i ma ludzi za idiotów.

G Nowy wpis
@Zdzichu

Dokładnie , makaron to on umie nawinąć na uszy a przemiał ludzi większy niż w niejednym supermarkecie. Podobno szeryf Zbigniew musiał podwinac rękawy i usiąść za stery bo nie ma komu robić ????

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Grand Efekt Zbigniew Pieczara? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Marian

Typowa kaskaderka i dziadajka podobno urlop jest wliczany w kilometry ????????

Dawid
@Marian

Skąd masz taka informację? Nie ukrywam, że brzmi ona troszkę szokująco, więc może będziesz tak uprzejmy i napiszesz, jak to dokładnie wygląda? Fajnie by było, gdybyś swój wpis bardziej rozbudował.

Borsuk

Ta firma to jest jakaś prowokacja. Nie ma na opony już nie mówię o innych rzeczach a w zimę to nie idzie zarobić 3000.(usunięte przez administratora)

Dawid
@Borsuk

Firma zajmuje się transportem samochodowym, więc opony, o których wspominasz powinny być w dobrym stanie technicznym. Piszesz, że zimą są niższe zarobki. Czy oznacza to, że firma pracuje sezonowo i pensje nie są równe przez cały rok?

Były

Nie polecam.(usunięte przez administratora) A pracownicy dający pozytywne opinie są opłacani więc rozmowy nie są szczere i wiarygodne. Pozdrawiam.

Artur
@Były

Czesc Kolego, mozesz napisac cos wiecej? Pytam, bo oglaszaja sie ostatnio - praca kierowcy pod spedycja Van Cargo z obsluga glownie browaru w Zywcu i rozlewni wody Zywiec. Bede wdzieczny za informacje - pozdrawiam.

Twoje nieszczęście

Nie polecam tego (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Grand Efekt Zbigniew Pieczara - Żywiec

• Jak się pracuje w Grand Efekt Zbigniew Pieczara?

Zobacz opinie na temat firmy Grand Efekt Zbigniew Pieczara tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Grand Efekt Zbigniew Pieczara
  • Za Łyską 3