Renata Makowska Midalu

Adres: Wincentego Witosa 4 lok. 16, 76-200 Słupsk

NIP: 8393040790 REGON: 369413510

Renata Makowska Midalu

Opinie o Renata Makowska Midalu

A czy ktoś podzieli się swoimi spostrzeżeniami z nami na forum? Niestety na opiniach odnośnie firmy Renata Makowska Midalu w miejscowości Słupsk nie ma jeszcze żadnych informacji o pracy i warunkach w firmie.

Zostaw opinię o Renata Makowska Midalu - Słupsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Renata Makowska Midalu