Opinie o Alex Roboty Ogólnobudowlane Aleksander Ostrowski w Branice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Alex Roboty Ogólnobudowlane Aleksander Ostrowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alex Roboty Ogólnobudowlane Aleksander Ostrowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alex Roboty Ogólnobudowlane Aleksander Ostrowski w Branice

Justyna I Przemek Nowy wpis

Wykonanie mebli- perfekcja.Daleko wykraczająca poza standardowe działanie p. Aleksandra- za co bardzo dziękuję! Fachowa wiedza i doradztwo a oprócz tego duże zaangażowanie. Ceny bardzo wporzadku! Polecam!

Michał Ornowski Nowy wpis

Celem naszej współpracy była zmiana aranżacji pomieszczeń mieszkalnych , od momentu projektu po wykonanie. Współpraca z firmą I Panem Aleksandrem od samego początku na ogromny plus. Remont jak i meble wykonane perfekcyjnie i terminowo. Ceny adekwatne do jakości- także polecam wszystkim.

Marta Nowy wpis

Firma wykonała nasze duże zlecenie perfekcyjnie, solidnie i co w obecnym czasie niespotykane terminowo. Perfekcja ,sumienność i przeogromne doswiadczenie Pana Aleksandra oraz kultura w kontaktach dawalo mi pewność ,ze wybralam najwłaściwszą firmę. Wysoka jakość wykonania remontu wraz z meblami, dbałość o kazdy detal oraz perfekcyjna obsługa powodują iż niewątpliwie jest to firma godna rekomendacji.

Dariusz M. Nowy wpis

Polecam firmę Pana Aleksandra. Świetny kontakt z właścicielem od początku do końca prac. Prace wykonane dokładnie i starannie. Po zakończeniu prac miejsce remontu dokładnie posprzątane. Pan Aleksander był prawie przy każdych naszych zakupach i służył fachową pomocą - gorąco polecam:)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Alex Roboty Ogólnobudowlane Aleksander Ostrowski? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Anita i Tomasz

Meble i remont - pełna profeska. Nawet załatwiona firma sprzątająca- dzięki której poprostu wnieśliśmy swoje rzeczy do domu i zamieszkaliśmy- Pan Aleksander ogarnął dosłownie wszystko - naprawdę polecam.

Wojciech

Profesjonalizm, perfekcja i dbałość o każdy szczegół od projektu po wykonanie. Dobry kontakt i doradztwo przy jednoczesnym uwzględnieniu potrzeb klienta. Zaangażowanie i porządek. Zdecydowanie polecam!

Tomasz

Może się ktoś wypowiedzieć na temat usług które są świadczone przez firmę? Zastanawiam się nad wyborem ekipy

Dariusz
@Tomasz

Firma rewelka- nie masz się co zastanawiać- wszystko zrobione jak trzeba- stały kontakt, doradztwo, pomoc w zakupach... my jesteśmy mega zadowoleni i polecamy znajomym... a te negatywne opinie to zapewne konkurencja..

Patryk

Firma Pana Aleksandra właśnie ukończyła prace remontowe naszego mieszkania - doradztwo, wykonanie, zakup potrzebnych materiałów a przede wszystkim stały kontkat- wszystko perfect. Polecamy

Były klient

Jeżeli kiedykolwiek jakaś Pani architekt poleci usługi Pana Aleksandra… uciekajcie jak najdalej zarówno od niej, jak i od niego. ;) Notoryczne przekładanie terminów i tłumaczenie się, że czeka na materiały, a w rzeczywistości nie zostały one nawet zamówione! Ciągłe przerzucanie pieniędzy z jednej budowy na drugą. Pracownicy skarżą się na opóźnienia w wynagrodzeniach. Pan Aleksander za te pieniądze woli kilka razy do roku lecieć do Turcji na wakacje z rodzinką, zamiast dalej realizować projekty! Noga szybko może się powinąć będąc na jednoosobowej działalności gospodarczej. :)

@Były klient

Rozumiem, że "Były klient", Natalia i Łukasz to ta sana osoba- nigdy opisana sytuacja nie miała miejsca... proszę się przestawić z imienia i nazwiska!

Łukasz

Kompletny brak profesjonalizmu. Przyjmowanie zleceń więcej niż jest w stanie wykonać. Po pobraniu zaliczki, kontakt się urywa.

@Łukasz

Chyba pomylił Pan firmy- nigdy taka sytuacja nie miała miejsca. Rozumiem, że Pan i Pani Natalia to ta sama osoba...

Natalia

Zdecydowanie odradzamy usługi tego Pana. Po wpłacie zaliczki kontakt się urywa!

@Natalia

Witam- chyba pomyliła Pani Firmy- ponieważ nie miałem żadnej klientki o imieniu Aneta.. że nie wspomnę o opisanej sytuacji- która nigdy nie miała miejsca...

Wszystko zgodnie z projektem, wszyscy znajomi zaskoczeni jakością wykonanych prac, szczerze polecam firmę.

Jola i Marcin

Bardzo polecam wszystkim, którzy stoja przed wyborem firmy do wykonczenia wnętrz jak i zakupu mebli. Pan Aleksander ma ogromne doświadczenie, potrafi fachowo doradzić i przede wszyskim jest poprostu bezproblemowy. Montaż przeszedł sprawnie i bezproblemowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy z całego serca :)

Grzegorz

Remont całego domu wykonany solidnie i fachowo-z dbałością o detale- konkretna współpraca z Panem Aleksandrem. Pomóc w zakupach i wyborze materiałów- co dla nas było bardzo nieocenione. Polecam:)

Bartosz

Polecam współpracę - meble jak i część budowlana wykonana tak jak na projekcie. Fajnie, że można się dogadać w każdej kwestii oraz, że jest się w stałym kontakcie.

Katarzyna

Bardzo polecam Pana Alexa. Jest solidnym, życzliwym i bardzo fachowym człowiekiem. Zna się chyba na wszystkim w budowlance, potrafi doradzić, doskonale pilnuje wykonania wszystkich robót. Realizacja na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. Mam jeszcze w planach dalszą współpracę, bo trochę jeszcze zostało do zrobienia. Jestem pewna, że nie znajdę innej, lepszej firmy. Po co tracić czas na szukanie.

Andrzej K.

Firma Pana Aleksandra- właśnie skończyła remont naszego mieszkania- jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni że współpracy. Mieszkanie posiadało projekt- wg którego było wszystko wykonywane - projekt i wykonanie - identyczne - aż sami jesteśmy w szoku - naprawdę bardzo polecamy współpracę.

Beata Z.

Chciałam podzielić się swoją opinią- gdyż firma P. Aleksandra właśnie zakończyła remont mojego domu. Prace wykonane na najwyższym poziomie - wszystko wg. projektu- nie spodziewałam się- że wykonany remont i meble będą wyglądały dokładnie tak jak na wizualizacji. Polecam współpracę.

Klient

Niestety nie mogę niczego dobrego o tej Firmie powiedzieć.Stanowczo odradzam, przed podpisaniem umowy wszystko wyglądało spoko. Jednak gdy już został przelany zadatek to tragedia. Brak terminowości!! Ciągle nowe wymówki.Aż dziwne że ktoś taki może egzystować na rynku. Jakość wykonanych prac to istna katastrofa, a Pan Aleksander to istny żongler pieniędzmi Klientów. Jeśli komuś zależy na fachowości, terminowości i profesjonalizmie to powinien takie Firmy omijać z daleka.

MKa

(usunięte przez administratora) jakość prac na średnim poziomie. nie dajcie się zwieść dobrym opiniom. Odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Alex Roboty Ogólnobudowlane Aleksander Ostrowski - Branice

• Jak się pracuje w Alex Roboty Ogólnobudowlane Aleksander Ostrowski?

Zobacz opinie na temat firmy Alex Roboty Ogólnobudowlane Aleksander Ostrowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alex Roboty Ogólnobudowlane Aleksander Ostrowski?

Alex Roboty Ogólnobudowlane Aleksander Ostrowski
  • Główna 23