Opinie o Passion & Hair Ewelina Bielicka w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Passion & Hair Ewelina Bielicka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Passion & Hair Ewelina Bielicka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Passion & Hair Ewelina Bielicka w Elbląg

Administrator Nowy wpis

Ktoś pracował jako Przedstawiciel Handlowy w Passion & Hair Ewelina Bielicka? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Zadowolona Nowy wpis

Mega robota, niespodziewalam się takiego efektu!

Katarzyna Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z przedłużania włosów, Pani Ewelina to profesjonalistka. Szkoda,że konkurencja zamiast skupić się na promowaniu siebie gnębi innych.

Klientka Nowy wpis

Zdecydowanie jestem na TAK !!!! Wszystkim polecam, moje włosy wydawało się nie do odratowania, ale Pani Ewelina robi cuda. jestem jej mega wdzieczna.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Passion & Hair Ewelina Bielicka? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Klientka

Super polecam i fajnie że wizyta możliwa w domku. Skąd tyle jadu nie wiem ja zamówię koloryzacja jeszcze

Klientka

Super polecam za profesjonalizm i mega miła atmosferę

Wioleta

Nie polecam. Umówiłam się na wizytę, wpłaciłam pieniądze ponad 500 zł, pierwsza ratę. Została odmówiona wizyta 2 razy nie z mojej winy. Upominałam się o zwrot pieniędzy, pani mi odpisała że mają na to miesiąc. Wpłaciłam pieniądze 2 czerwca, do tej pory nie mam zwrotu, odpowiedzi do mnie po paru wiadomościach, teraz brak odpowiedzi i kasy.

gość
@Wioleta

Radzę Pani, żeby pójść po te pieniążki bo widzę, że właścicielka nie kwapi się na oddanie pieniędzy. Żenada połowa opinii jest negatywna na ten salon....

Emilia
@Wioleta

Przed umówiona wizyta należało zapoznać się z regulaminem salonu. Sama miałam podobna sytuacje i cała procedura zgodna z regulaminem. Pani Ewelina rzetelnie podchodzi do takich spraw.

Jakie są mocne strony pracodawcy Passion & Hair Ewelina Bielicka?

Alkohol

Movne strony to wyziew alko po weekendzie I nie tylko..

Stała klientka
@Alkohol

Chodzę średnio raz w tyg na czesanie i jakoś nie zauważyłam. Skąd tyle nienawiści w ludziach

Stała klientka
@Alkohol

A to ciekawa informacja ???? chętnie sprawdzę,tyle razy byłam i nigdy nic nie czułam

Umówiłem żonę na farbowanie po wyjściu od fryzjera byłem zachwycony jej nowym wyglądem, wlosy dostały nowe życie ❤

Maria

Ktoś z was pisał że pracownice tworzą team i atmosfera w salonie jest na plus. Czy ktoś wie czy salon przyjmuje osoby na staż/praktykę? Dopiero uczę się zawodu i chciałabym spróbować swoich sił:)

Ona
@Maria

Ja uczyłam się w tym salonie. Polecam napisze Pani na stronie salonu na Facebooku

Grażyna
@Ona

Można prosić o link?

Majka

Super, miła profesjonalna obsługa. Klimat domowy Panie uśmiechnięte. Terminy dostępne i ceny niewygórowane. Na pewno wrócę :)

Magda

Przedłużam tu wlosy od 4 lat zawsze będę wracać!:)

Małgorzata

Byłam w tym salonie na koloryzacji sombre. Dobra robota. Wyszłam zadowolona ????

Jan

Polecam męskie strzyzenie

Jagoda

Skusiłam się na wizytę w tym salonie I nie żałuję polecam wszystkim,a te wszystkie opinie negatywne jestem przekonana,że są pisane przez kogoś kto ewidentnie chce zaszkodzić dobremu mieniu salonu, ponieważ zaraz po mojej wizycie skorzystała mama i siostra i efekt był równie zadowalający, cena, jakoś wykonania, termin dogodny, Panie przemiłe widać,że tworzą team. Miło się zrelaksować w takim miejscu.

Klient00

Totalny brak wiedzy na temat strzyżenia męskiego Po dokładnej rozmowie jak chciałem miec obcięte włosy, zostały one za bardzo skrócone Po 2 po skończeniu kazdy włosy byl w inna stronę i nawet nie ułożono mi ich po mojej prośbie Nie polecam tego salonu nie warto wydawać tam pieniędzy

Eve

Jestem bardzo zadowolona z koloryzacji.Atmosfera świetna.Pani fryzjerka bardzo wesoła i komunikatywna.Wrócę na pewno!

Justyna

Odnoszę wrażenie ze większość negatywnych opinii pisze ta sama osoba tylko pod innym pseudonimem np.ta sama data tylko godzina i to zaledwie o kilka minut

Julka
@Justyna

Też mi się tak wydaje to przykre,że ktoś tak chce zepsuć temu miejscu opinie. Ja tam chodzę, moja mama i zawsze zadowolone ????

ANNA

Czytam te opinie niektóre i nie wierze w to co czytam, ponieważ ja i moje córki korzystamy z usług tego salonu i jesteśmy zadowolone bardzo, zawsze dokładnie wykonana koloryzacja, w miłej atmosferze. Ceny nie wygórowane, terminy też w porządku.polecam

nie polecam

Dziewczyny! Nawet się nie zastanawiajcie nad tym salonem. Omijać szerokim łukiem! Byłam ich klientką, nigdy więcej tam nie wrócę. Nie wiedziałam, że można tak zepsuć włosy. Zero wiedzy! Nie polecam!!

....ona
@nie polecam

Maskara to mało powiedziane co tam ta Pani robi na głowie wiem co przechodzisz bo ja dopiero od marca wychodzę to co mi zrobiono w tym salonie . wczoraj byłam w najlepszym salonie w Elblągu i to co robią na głowie to poprostu mistrzostwo świata czyysto w salonie przede wszystkim i jaka wiedzą .a tutaj ta Pani Lila to wogole nie ma pojęcia o byciu fryzjerem

Anastazja
@nie polecam

To co tam się dzieje to totalna masakra! Usunęli możliwość opiniowania salonu na google i fb specjalnie bo to co by tam ludzie wypisywali ...

klientka
@nie polecam

zgadzam się z Panią ja po wyjściu z salonu wyszłam z zielonymi włosami a chciałam platyne

Aka
@....ona

A gdzie Pani poprawiała?

Zostaw merytoryczną opinię o Passion & Hair Ewelina Bielicka - Elbląg

• Jak się pracuje w Passion & Hair Ewelina Bielicka?

Zobacz opinie na temat firmy Passion & Hair Ewelina Bielicka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Passion & Hair Ewelina Bielicka?

Passion & Hair Ewelina Bielicka
3.9/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Zielona 1G
    82-300 Elbląg