Opinie o Biuro Podróży Jana Travel Janina Rytel w Warszawa

counter
5 3 6 5 1
Justyna Nowy wpis

Zastanawiam się jak firma radzi sobie w dobie pandemii? Zależało mi na pracy w firmie ale teraz to pewnie i tak nikogo nie zatrudnią?

Anka Nowy wpis
@Justyna

Jeśli nie pójdziesz lub nie zadzwonisz, to nie dowiesz się ;) I mimo pandemii uwierz, że ludzie latają zagranicę i będa latać, bo większości marzy się normalność, ciepło i słoneczko ;)

Wojan Nowy wpis
Klient

Bardzo ciekawa oferta wyjazdów krajowych i zagranicznych. Bardzo dobre doradztwo w sprawie wyboru hoteli. Klient biura czuje się od samego początku zaopiekowany.

KlusiaK Nowy wpis
Klient

Oferta wycieczek ciekawsza niż u najbardziej znanych touroperatorów. Organizacja wycieczki naprawdę dopięta na ostatni guzik.

Jolka
Klient

Bezdyskusyjnie jedno z najlepszych biur podróży w Warszawie. Bardzo bogata oferta różnych touroperatorów, fantastyczny i bardzo miły kontakt, duże zniżki przy ofertach last minute. Super!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Jak wygląda teraz praca w firmie Biuro Podróży Jana Travel Janina Rytel w miejscowości Warszawa? Czekamy na nowe wieści odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Podróży Jana Travel Janina Rytel - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad