Opinie o Biuro Podróży Jana Travel Janina Rytel w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Biuro Podróży Jana Travel Janina Rytel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biuro Podróży Jana Travel Janina Rytel o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Podróży Jana Travel Janina Rytel w Warszawa

JAGA Nowy wpis

Z Jana Travel odwiedziłam już wiele europejskich stolic oraz kilka pięknych wysp. Co ważne, każda podróż była perfekcyjnie zorganizowana, a bilety zawsze dostępne w konkurencyjnych cenach. Polecam ich usługi każdemu, kto ceni sobie komfort i niezawodność.

Simon Nowy wpis

Kiedy robię plany na wakacje, to pierwsza rzecz jaką robię to sprawdzam oferty Jana Travel. Kiedyś korzystałem z ich autokarów do Niemiec i był to najwygodniejszy przejazd jaki miałem. Teraz często korzystam z ich ofert lotniczych. Ich oferta jest różnorodna i zawsze znajduję coś dla siebie, a co najważniejsze, zawsze mogę polegać na ich profesjonalnej obsłudze.

Klienci Nowy wpis

Jan Travel to biuro turystyczne, które dba nie tylko o zadowolenie klientów, ale też o lokalną społeczność i środowisko naturalne. Podczas naszego pobytu w kraju, którego zwiedzanie zorganizowało biuro, mieliśmy szansę poznać nie tylko atrakcje turystyczne, ale też lokalną kulturę i tradycje. Bardzo podobała nam się filozofia biura, która stawia na zrównoważony rozwój i ekologię. Zdecydowanie polecamy!

Sandra Nowy wpis

W Jana Travel można jechać w ciemno w każde miejsce na Ziemi. Organizacja wypoczynku rewelacyjna, wszystko szyte na wymiar i robione pod Was. Wiele lat na rynku turystycznym także świadczy o zainteresowaniu ofertami biura i jego niesłabnącej popularności.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Biuro Podróży Jana Travel Janina Rytel? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Jowitka

Z Jana Travel wyjechałam na najlepsze zorganizowane wakacje w swoim życiu. Organizacja 10/10, wrażenia z wyjazdu wspaniałe. Będę wspominać i polecać Wasze biuro turystyczne.

Jolka

Prawdziwie wakacyjna oferta wyjazdów do najlepszych hoteli w atrakcyjnej cenie.

Aldona

Każda wycieczka i każde wczasy tylko z tym biurem i to od kilkunastu lat! Zawsze bez problemów, wszystko dopięte na ostatni guzik, a w miejscu docelowym miłe rozczarowanie hotelem i infrastrukturą całego kompleksu. Polecam oczywiście.

Bożena
@Aldona

A masz jakieś porównanie z innym biurem podróży?

@Aldona

Fajne jest to, że dopasowują wczasy do klientów. W sensie nie wysyłają pary do hoteli gdzie roi się od rodzin z dziećmi i w drugą stronę tez to działa. Klient mówi czego oczekuje od hotelu i to dostaje. Fajnie i za przystępne pieniądze.

Ewelina
@Jolka

Nie no ale to chyba nic super ultra specjalnego, że spełniają oczekiwania klientów. No bo chyba o to właściwie w firmie chodzi, jeśli chce zarobić? Raczej wręcz rzadkością by było, gdyby robili przecież inaczej... A co to znaczy, że za przystępne pieniądze? Ciekawe ile dokładnie sobie odliczają

Ewelina

W komentarzach widzę głównie opinie klientów, większość z nich jest zadowolona, co pozwala na myślenie samych dobrych rzeczy o biurze. Zastanawiam się czy praca w nim jest również postrzegana przez aktualnych pracowników pozytywnie? Może ktoś opowiedzieć coś na temat atmosfery w nim? Jest to nużąca praca czy raczej ciekawa?

Marianna Z.

Unikatowe biuro podróży, w którym nie wciskają wyciecze za wszelką cenę. Ba, potrafią nawet przestawić słabe strony danego hotelu mi miejsca, a to nie zdarza się prawie w ogóle. Macie moje wyrazy podziękowanie za pomoc w wyborze wymarzonych wakacji oraz dozgonną wdzięczność za opiekę i konta na każdym etapie realizacji imprezy.

Szymon
@Marianna Z.

To dobrze, że mówią także o negatywnych sytuacjach, bo zwykle biura turystyczne zachwalają wycieczki tylko żeby je wepchnąć klientowi. Często tam kupujesz wycieczki? Mają promocje i oferty last minute?

Sobel

Nawet w kryzysie zachowali profesjonalizm i świadczyli swoje usługi. NAjlepsze, sprawdzone biuro podróży.

Anka Walczyk

Polecam! Fachowa i profesjonalna obsługa zarówno w biurze jak i telefonicznie. Wyjazd załatwiany praktycznie z dnia na dzień (jak to w last minute bywa), wszystko tak jak powinno być. Polecany hotel okazał się niesamowity, wszystko było na najwyższym poziomie.

Daria

Jana Travel to moje ulubione biuro podróży. Od lat jezdżę z tym biurem i nigdy nie zdarzyło się żeby coś nie wypaliło albo żebym wróciła z urlopu zawiedziona.

Justyna

Zastanawiam się jak firma radzi sobie w dobie pandemii? Zależało mi na pracy w firmie ale teraz to pewnie i tak nikogo nie zatrudnią?

Anka
@Justyna

Jeśli nie pójdziesz lub nie zadzwonisz, to nie dowiesz się ;) I mimo pandemii uwierz, że ludzie latają zagranicę i będa latać, bo większości marzy się normalność, ciepło i słoneczko ;)

Wojan

Bardzo ciekawa oferta wyjazdów krajowych i zagranicznych. Bardzo dobre doradztwo w sprawie wyboru hoteli. Klient biura czuje się od samego początku zaopiekowany.

KlusiaK

Oferta wycieczek ciekawsza niż u najbardziej znanych touroperatorów. Organizacja wycieczki naprawdę dopięta na ostatni guzik.

Jolka

Bezdyskusyjnie jedno z najlepszych biur podróży w Warszawie. Bardzo bogata oferta różnych touroperatorów, fantastyczny i bardzo miły kontakt, duże zniżki przy ofertach last minute. Super!

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Podróży Jana Travel Janina Rytel - Warszawa

Biuro Podróży Jana Travel Janina Rytel