Odradzam każdemu. Nie ma żadnego argumentu na tak. Szkoda pieniędzy i nerwów. Poziom obsługi żenujący. Pani wystawia tylko faktury i pilnuje aby jej zpalacic. Dowiedziec sie czegos ? Nigdy. Pani dodatkowo lubi wprowadzic w blad, oszukac klienta i wyciagnac kase. Na prawde jest duzo innych ksiegowych w podobnej cenie, ktorzy udziela wiecej informacji niz informacja o skladce zus i podatku oraz swojej fakturze do rozliczenia. Bylem klientem, stracilem tylko pieniadze, moglem rownie dobrze samemu liczyc procent podatku, bo doradztwa czy pomocy ZADNEJ nie da sie uzyskac, chyba ze zostanie sie naliczonym dodatkowo za kazda minutę/ nie ukrywajmy za dobre uslugi trzeba zaplacic ale za takie uslugi to nie warto nic zaplacic ani sie denerwowac. Takie firmy powinny zniknac z rynku.