Opinie o Burbeło Grzegorz w Siemianowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Burbeło Grzegorz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Burbeło Grzegorz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Burbeło Grzegorz w Siemianowice Śląskie

Janina Nowy wpis

Jak czytam te wszystkie opinie to mi na chodzi pierwsza mysl kogo to wina oczywiście ze jego rodziców owszem ojciec tego krentacza byl wspaniały uczciwy dobry człowiek mamusia tego (usunięte przez administratora) jest taka sama jak reszta jego braci brac na kreche ale by oddać to udaje ze nic nie brala chodzić i prosić ksiedza o deputanty to potrafi (usunięte przez administratora) i obgadywać ta matka to zwykła (usunięte przez administratora) jedyna normalna osoba to pani Izabela z o tocznia jego rodziny szkoda iz jego taty nie ma on tyle lat juz nie zyje nawet mszy świętej zaniego nie ma jedynie pani Izabela pamiętam o Panu Burbeło zal raz jeszcze zal

@janina Nowy wpis
@Janina

Zgadzam się z panią znam tego głąba ode mnie oraz od mojego brata od 2018 nie umie oddać pieniądzy nie będę komentować jego zachowania jego matki ale jak się to mowi jaki synuś taka matka nie interesuje się ani on wlasnym synem nie wspomnę już o jego matkę no cóż radziła bym pani zgłosić jego całą rodzinę do opieki wstyd że tacy ludzie jak oni chodzą po tym świecie ale cała ta rodzina jego czysta (usunięte przez administratora)

Jakub Jankowski Nowy wpis

Witam wszystkich ten czubek to zwykły (usunięte przez administratora) nic nie robi tylko e (usunięte przez administratora) leci żadnych remontów nie robi (usunięte przez administratora) on chcisl odemnie 7900 zl w styczniu a ja mu zrobisz dostaniesz a tak naprawdę to zwykly lokal mieszkaniowy nie zadna firma tam sa sami ukraicy na tym osedlu oraz gdzie niby jego pseudo firma nie beagnij gosciu ze powiem to Adamowi twemu bratu ze ludzi robisz w (usunięte przez administratora)

Arkadiusz Nowy wpis

Witam serdecznie ostrzegam przed tym (usunięte przez administratora) odemnie zalliczkie wysokości 5900 zl na remont do tej pory nic nie zrobił mi sie przectawil jako Dariusz a Grzegorz to jego pomocnik mial zrobić mi remot w tym tygodniu on nie odbiera telefonów oraz grozi swoim szwagrami ze mnie połamią o mijac go szerokim łukiem tego gościa tylko niech go dorwe swe rece oraz krimnlni ty sie zajmuja juz oraz Tarnowska mowi mi ze to 10 zgłoszenie

ostrzegam nie dac sie nabrac na tego goscia bierze zakiczki i (usunięte przez administratora) ludzi mi mal zrobic lazienkie potem kuchnie wziol zaliczkie na 6500 zl i zero konatku gluchy telefon a jak odbierze to wyzwie i straszy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Burbeło Grzegorz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Ewelina

Ten pan nie ma żadnej firmy na tej ulicy sprawdziłam to ze swoim znajomym na tej ulicy znajduje się zwykły blok w którym mieszkają zwykły ludzie oraz on nie pochodzi siemianowic śląskich tu jest klamstwo

Zostaw merytoryczną opinię o Burbeło Grzegorz - Siemianowice Śląskie

Burbeło Grzegorz