Hurtownia Tkanin SIMaX

Kórnik

Opinie o Hurtownia Tkanin SIMaX

anty

Firma żenada.Brak szacunku do pracowników.Kłamstwo i fałszerstwo wiszą w powietrzu

elna
użytkownik zarejestrowany

Dział handlowy @anonim, czyli sprzedawca ? bo jeśli tak to zarobki na tym stanowisku są w granicach 1700 netto, no ale dochodzi czasem jeszcze do tego premia

Jeśli ktoś ''pracuje'' tak jak Pan (usunięte przez administratora) to z całą pewnością żaden pracodawca nie będzie zadowolony-z czym wiąże się pana negatywna opinia na temat firmy -SIMAX. Odnośnie perspektyw i rozwoju firmy SIMAX-proszę najpierw sprawdzić a później dopiero wypowiadać się na dany temat. Firma SIMAX cały czas się rozwija (całe szczęście bez Pana) a pan cały czas jak pasożyt szuka nowych żywicieli. Mimo wszystko życzę powodzenia współczując jednocześnie nowym ''naiwnym żywicielom''.

anomim

Heh! Odpisując do (usunięte przez administratora) nikt się nie podpisał. Jednak łatwiej kogoś upomnieć niż samemu zrobić.

Anonim

Firma prowadzona "na wariata"! Żadnego planu rozwoju! Na zasadzie uda się albo nie. Brak komunikacji pomiędzy pracownikami a właścicielem. Nie radzę nikomu mieć do czynienia z tą(usunięte przez administratora)hurtownią. Traktują ludzi jak potencjalnych (usunięte przez administratora)a sami kręcą ile się da zwalając winę na innych. Brak perspektyw rozwoju finansowego. Ludzie wystrzegajcie się tej "firmy".

Zostaw opinię o Hurtownia Tkanin SIMaX - Kórnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Tkanin SIMaX