Opinie o Quattro Meble Na Wymiar Mariusz Szarszewski w Police

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Quattro Meble Na Wymiar Mariusz Szarszewski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Quattro Meble Na Wymiar Mariusz Szarszewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quattro Meble Na Wymiar Mariusz Szarszewski w Police

Doma Nowy wpis

Hej. Mój chłopak zna się na serwisie, dużego jak i małego AGD a widzę, że coś o nim pisaliście ostatnio. potrzebny jest ktoś do pomocy na jakieś zlecenie? Akurat po Policach będzie czegoś na dorobienie sobie szukał niedługo

Co jest powodem tego, że nagle komentujecie firmę? Jednak będą nabory? kiedyś tu zaglądałem jak roboty po okolicy szukałem ale była informacja na necie, że działalność od końcówki września 2022 jest zawieszona i teraz gdy zerknąłem to dalej na to wygląda. mam nieaktualne dane?

Niezadowoleni klienci Nowy wpis

(usunięte przez administratora) to mało powiedziane, gwarancji na sprzet nie dali (lodówka i zmywarka) zmywarka miała mieć wyswietlacz podłogowy, niestety nie ma, miał byc mały zlew jak w projekcie wstawili wielki z ociekaczem najtanszy na rynku. Okap tragedia, szafek w kuchni nie wyrugowali. Jakość bardzo słaba, nie odbierają telefonu po wykonaniu i wzięciu pieniędzy. Nie polecam nikomu !!!!!

Widzę że wobec klientów nie do końca są w porządku. A jak z pracownikami? Płacą normalnie mimo że zlecenia nie jest do końca zrobione? Jak teraz stawka dla stolarza? Dodatkowo jest praca przy montowaniu mebli na wymiar u klienta?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Quattro Meble Na Wymiar Mariusz Szarszewski odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Alina

Czy przypadkiem właściciel nie był powiązany z nieistniejącym obecnie sklepem meblowym MAG-MAR, mieszczącym się kiedyś przy Piłsudskiego 6 w Policach (dawny, nieistniejący barak w okolicy rondo)? Czy przypadkiem tamten sklep nie był wówczas zarejestrowany na małżonkę obecnego właściciela przedsiębiorstwa Quattro Meble Na Wymiar Mariusz Szarszewski? W tamtym, nieistniejącym już sklepie o rzetelności można było zapomnieć. Na złożone zamówienie w tamtym sklepie czekało się kilka miesięcy. Zamówione i dostarczone meble nie były w moim przypadku zgodne z zamówieniem. Na reklamacje czekało się kolejne kilka miesięcy. Na szczęście moje meble nie były do montażu. Na inne zamówienie czekałam kolejne kilka miesięcy a gdy nie doczekałam się dostawy zażądałam zwrotu pieniędzy. O kontakcie z właścicielką bądź mężem właściciela zajmującym się wówczas montażem można było zapomnieć. Nie odbierali telefonów. A zatrudniona w sklepie przy Piłsudskiego sprzedawczyni rozkładała bezradnie ręce. Czasem informowała, że właścicielka może przebywać w drugim sklepie o tej samej nazwie, mieszczącym się pod adresem, pod którym ma siedzibę obecna firma Quattro Meble Na Wymiar Mariusz Szarszewski czyli przy Wojska Polskiego w Policach. Tam też najczęściej właścicieli nie zastawałam :-(

Zdegustowany
@Alina

Był właścicielem (wraz z małżonką) tego sklepu. Teraz mają nową firmę w Policach - meble na wymiar. Obydwoje mają kantowanie klientów we krwi.

Justyna

Widzę ze klienci nie są zbytnio zadowoleni z firmy a jak z pracownikami? Jak atmosfera?

Renja 78

Quattro meble to jakas porażka! Nikomu nie polecamy tej firmy! Zamawia sie piekna kuchnie a dostaje się bubel! Szafki sa tak poskrecane ze płyta mdf jest powykruszana, szuflady i drzwiczki nie domykaja się i sa krzywe, nie wspominając już o cichym systemie domykajacym -który niby funkcjonuje - odpowiedz firmy jest taka ze to mozna sobie poustawiać! "sobie"???? To po co brać firme??? Montaż mebli jest nie staranny i nie chlujny. Zmywarka rdzewieje juz po trzech razach użytkowania, ale to juz nikogo nie interesuje, tym ma zająć się serwis, który też ma wdzysko gdzieś . Na poprawki czekalismy pół roku, terminy byly przesuwane z dnia na dzień i zawsze byla na to jakas wymówka. A jeżeli pan właściciel przyjeżdżał juz na umówiony termin to 4-5 godzin później! Lekceważenie klienta i brak szacunku dla czyjegos czasu. Za poprawki dostalismy dodatkowy rachunek - a byla mowa tylko o zapłaceniu z naszej strony dodatkowej jednej płyty. Nie cos takiego oczekuje się od firmy która chwali się 25- letnim doświadczeniem w tej branży! Masakra!

Wiktor

Często macie jakieś zwolnienia teraz ?

nie zadowolony klijent

firma nie godna polecenia właścicie biorą pieniądze zaczynają montaż mebli i go nie kończą. po czym nie odbierają tel . po wizycie w biurze umawiąja sie na dokończenie po czym sie nie pojawiają zamuwienie złożyłem w sierpniu 2019 i do dnia dzsiejszego z nimi walcze o dokończenie pracy .naprawde przestrzegam przed tą firma

Lukasz

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Właścicielami odpowiadają na SMS i telefonu.Wlasciwie są nie dostępni po tym jak wezmą pieniądze a trzeba dokończyć pracę.Nie mogłem odzyskać pieniędzy i wiecznie mówiono mu że przelew został zrobiony i okazywało się ,że to nie prawda.Nie polecam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Quattro Meble Na Wymiar Mariusz Szarszewski - Police

Quattro Meble Na Wymiar Mariusz Szarszewski
  • Wojska Polskiego 75