CarNet Polska

Opinie o CarNet Polska

Daniel

Zatrudniłem się tu tylko przejściowo i póki co to moja stała praca. Umowa godna, płaca również. Warunki pracy jak na Poznań świetne. Więc czego więcej oczekiwać.

konieczny

Trzeba sie na własnej skórze przekonać jak w danej firmie, ludzi się traktuje by móc się wypowiedzieć. Prace podjąłem bo wydawała mi się bardzo fajna i wcale się nie pomyliłem. To co oferowali mi na wstępnie otrzymałem.

Mi wydaje się, ze nagatywne komentarze to ludzie którzy przez obijanie stracili prace i chcieli jakoś od reagować. Ten kto pracował lub pracuje w CarNet wie jak tam jest naprawdę. Jeżeli płacą na czas i trzymają sie umowy to czemu narzekać.

Tunia

Sporo wcześniej słyszałem na temat tej firmy. Dlatego miałem obawy przed tym by złożyć tam CV. W końcu nikt nie chce być wykorzystywany i oszukiwany. Zaryzykowałem i teraz nie żałuje. Nie mam pojęcia skąd wcześniejsze negatywne komentarze

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CarNet Polska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
wojtek

Dla mnie CarNet to typowa profesjonalna firma, która wie jak ma traktować swoich pracowników i jak życiowo podchodzić do pewnych sytuacji. Spokojnie możma liczyć tam na premie ale też zarobek w standardzie jest odpowiedni

Fifi

Dlatego teraz może kolega tylko żałować , że nie zgłosił się wcześniej. Mi udało się załapać na jedno z wolnych miejsc u nich w firmie i bardzo cieszę, się z tego ze się zdecydowałem

darek

Z moim informacji wynika że na chwile obecną nikogo nie potrzebują. Jak tylko pojawi się jakieś ogłoszenie to proponuje się zgłaszać. Mam okazje już troche tu pracować i powiem Ci że warto.

Jan

Zadzwonić zawsze mozesz i zapytać, ale nie jestem pewien czy tak jest ze jeśli nie ma tuta ogłoszeń to kogoś poszukują. Jeżeli brakowało by im ludzi do pracy to pewnie zamieścili by jakieś ogłoszenia.

Artur

Zastanawiam sie nad pracą tam ale aktualnie nie widzę żadnych ofert pracy. Myślicie że jak tutaj nic się nie pojawia to warto do nich zadzwonić i podpytać czy kogoś nie szukają?

Eryk

Ja tam nie narzekam bo nie ma w sumie na co. Na rozmowę rekrutacyjnej jest wiele wyjaśniane. Później przy podpisaniu umowy można zapoznać się z wszystkimi warunkami pracy i wszystko dalej jest trzymane na tych samych zasadach. Nigdy nie czekałem na wypłatę a ludzie traktowali mnie tam z szacunkiem.

Leszek

Ja mam możliwość pracowac tam od jakiegoś czasu i mi praca tam odpowiada. Nie jestem do końca przekonany czy kolega wyżej pracował w tym samym miejscu. Zarządzanie odpowiednie, atmosfera w pracy również.

Mariusz

Firm oszukuje pracowników, informuje o wynagrodzeniu miesięcznym 1500nett a na umowie zawiera 20brutto za kazde wyczyszczenie, podstawienie, relokacje itp auta. Pieniądze przelewają najnizsze co moze byc na konto a reszte z konta prezesa lub do ręki od koordynatora lub z kasy. Firma nie godna polecenia pracownika traktują jak psa. Nigdy więcej nie chciałbym ani tam pracowac ani wynajmowac od nich aut!

Zostaw merytoryczną opinię o CarNet Polska - Poznań

• Jak się pracuje w CarNet Polska?

Zobacz opinie na temat firmy CarNet Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

CarNet Polska