CarNet Polska

Opinie o CarNet Polska

Buwian

Mariusz, Powiem Ci że czytając reszte opinii nie można też firmy tak spisać na straty tylko bo nie wielu nie pochlebnych słowach. Może po prostu źle trafiłeś. No ja mam mimo to zamiar zaryzykować i podjąć z nimi współprace. Za tydzień wysyłam CV i mam nadzieje że ta współpraca przebiegnie przyjemnie i pomyślnie.

Karol

Umowa jasna. Jak w każdej pracy trzeba spełniać postawione nam warunki. Praca jako praca sama w sobie przyjemna. Na zarobki też nie narzekam. W Poznaniu chyba nie jest tak łatwo dostać od ręki robote a tu jak masz prawko to już masz jakiś punkt zaczepny.

Rico

Mi tam jakoś się nie zdarzyło żeby mieć jakieś nieścisłości. Oszukany też nie zostałem.... Pravuje od pół roku i nie narzekam. Pieniądze w terminie. Częste zlecenia. Ogólnie wszystko odbywa się zgodne z umową. Wydaje mi się że to się składa na prace godną polecenia.

Calon

Niestety dużo jest miejsc gdzie przyjmują ludzi na czarno... Tu na szczęście nie trzeba się martwić bo wszystko jest legalnie i normalnie dostajesz umowe. A co do warunków pracy to tu zdecydowanie dobrze być zawsze w gotowości. Wiadomo nie dostajesz zlecenia z minuty na minute. Co do wypłat to muszę się zgodzić że jest w porządku. Jak to mówią kasa się zgadza.Tragedii nie ma. U mnie to nawet kumpel się ostatnio zainteresował i rozważa wysłanie swojego CV.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CarNet Polska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Marco

Jak dla mnie praca jest fajna, pracuje jako kierowca. Dobre zarobki i mili ludzie. Dziwie się że ktoś miał złe doświadczenia z tą firmą. Wiadomo praca jak każda jest wymagająca no ale przynajmniej kasa jest adekwatna.

Molek

Są jeszcze takie miejsca ? Bo mi wydawało się, że mamy już takie czasy gdzie ludzie nie pracują na czarno i każdy normalnie otrzymuje umowe.

kamilo

Niestety w niektórych miejscach nadal jest problem z umowa o prace. Wiec jeżeli tutaj masz ją pewną, to nie ma się co zastanawiać tylko wysyłać swoje CV do firmy

Inka

Według mnie warunki pracy są dobre. Na wstępnie dostajesz normalną umowę o prace. Płacą dobrze z urlopem nie ma problemu, więc jeżeli tylko Ty będziesz dobrze wykonywać swoją prace to powinieneś być z niej zadowolony.

lozo

tez bym się chętnie dowiedział, bo szukam czegoś dla siebie.

poszukiwać

Aktualnie to ja szukam pracy. orientujecie się czy kogoś nie potrzebują? Jak jest z zarobkami i warunkami pracy?

bolek

Dlatego też gdy ja szukam pracy zawsze wcześniej sprawdzam opinie na temat danego pracodawcy. Wolę nie podejmowac się pracy w miejscu w którym nie płacą. Carnet tez sprawdzałem ale tutaj akurat wszystko jest w porządku.

Kubek

Zadzwonienie i zapytanie to jedno a skontaktowanie się z kimś to drugie. Wiadomo ze jak firmie zależy na pracowniku to będzie opowiadała mu o bardzo dobrych warunkach a rzeczywistość moze być zupełnie inna.

bajtek

Moim zdaniem jak chcesz się zatrudnić w Carnet, to najlepiej zrobisz jak zadzwonisz do nich i zapytasz się o warunki pracy. Nikt na Twoje pytania nie odpowie Ci lepiej jak przedstawiciel firmy

Witek

W jakich godzinach się tam pracuje? Ja szukam teraz jakiejś konkretniejszej pracy, tak by dostać umowę i mieć pewną wypłatę w terminie.

Czarek

Dla mnie praca w CarNet to czysta przyjemność. Mam umowe o prace, dobre zarobki i godziny pracy takie jak mi odpowiadają.

Zależy co masz na myśli pisząc fajna atmosfera w pracy. Zastanawiam się juz jakis czas czy złożyć tutaj swoje CV. Mam kumpla, który tam pracuje i on jest zadowolony. Co prawda nie zawsze ma dobry humor ale nie ma pracy w której było by idealnie

Seweryn

Firma poszukuje pracowników, ale widać od razu że bardzo sie rozwija. Na wstępnie dostaje się konkretną umowę i konkretne warunki pracy. Wszystko jest jasno przedstawione. Widać ile mozes zarobić jeżeli tylko będziesz sumiennym pracownikiem. Atmosfera w pracy fajna.

Gabryś

Udało mi się właśnie doczytać , ze poszukują pracowników w naszej okolicy. Więc jeżeli tylko zastanawiasz się czy pracować to składaj CV, może okaże się że spełniasz oczekiwania firmy i Cię zatrudnią.

Krzysiek

Nie zauważyłem zadnego ogłoszenia w którym była by mowa o tym, ze szukają pracownika. Może zadzwoń bezpośrednio do firmy i podpytaj. Ale jeżeli chcesz tu pracować to dobra decyzja bo warto.

WojtekK

Podobno szukają tutaj ludzi do pracy, ktoś coś wie na ten temat? Jestem na etapie poszukiwania pracy a pozytywne opinie tylko zachęcają mnie do tego by składać tu CV.

Zostaw merytoryczną opinię o CarNet Polska - Poznań

• Jak się pracuje w CarNet Polska?

Zobacz opinie na temat firmy CarNet Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

CarNet Polska