CarNet Polska

Opinie o CarNet Polska

Leszek

Mi tam praca odpowiada. Wykonuje swoją robote to i jestem normalnie traktowany. Jak ktoś sie opierdziela to i pretensje może mieć sam do siebie.

michał
@Leszek

pisanie tych bzdur jeszcze sie wam nie znudziło? podziwiam

Leszek
@Leszek

Ile siedzie w Tobie złości. Pewnie za duża prędkość na liczniku i wpadła kara za to :) ja całkowicie rozumiem tych ludzi. jak masz taki biznes to samochody trzeba szanować, a jak pracownik dostał nowy samochód i myśli , że moze poszaleć bez konsekwencji to się zdziwił

michał
@Leszek

zieeew :-) nudne są te komentarze z centrali ale w końcu trzeba je nadpisać, żeby były same pozytywy na początku :)

Robert

Pracuje w CarNet -Poznań już 3 rok i jakoś nie narzekam. Jeżeli sam sie decyduje na nadgodziny i prace w weekendy to mam to dodatkowo zapłacone. To zależy tylko i wyłącznie ode mnie. A jak wszystkim tak źle w tej pracy to po co tu pracują? Zwolnijcie się i idzie gdzieś indziej.

Robcio
@Robert

20x komentarz z tej samej serii keep going

Dominik

Widzę, że praca w CarNet ma bardzo różne opinie i zastanawiam sie czy warto w ogóle składać tam moje CV. Jestem młody i szukam pracy wstępnie warunki mi odpowiadają ale jak tam jest naprawdę?

Janek

CarNet Polska ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy są jakieś dodatki do pensji, chcę aplikować.

Rychu
@Janek

Z tego co się orientuje to tak, jeżeli bedziesz pracować w weekendy czy wykonywał nadgodziny to masz to dodatkowo płatne. Mój kumpel pracuje tu już od dłuższego czasu i jest zadowolony

Peja
@Rychu

Dodatkowo płatne które Ci potem obetną przy wypłacie. Nie ma żadnych dodatków 1800 i jak nie masz zycia prywatnego to 300 za weekend hehe

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CarNet Polska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Victoria

Miałam okazję pracować w dziale Call center w ostatnim czasie. I muszę to tutaj napisać. Ogólnie praca ok, ale to co mnie zszokowało, to to iż Szanowna Pani M p.o Kierownik rządzi całą firmą łącznie z jej szefem. Ma swoją dobraną "ekipę ludzi pracujących" z którymi tylko "trzyma".Poza tym nie ma szacunku do ludzi, drwi z każdego, zwalnia ludzi bez powodu. Człowiek bez wykształcenia w tym kierunku.....Jedyne co to ponoć robi "dobrą kawę" i do tego wydaje mi się ,że tylko się nadaje szanowna Pani M. Nie tędy droga szanowna pani M....przez łóżko kariery nie zrobisz! Pozdrawiam

Mały
@Victoria

Idealnie w punkt napisane????

lelekk

A w której pracy zawsze jest różowo. Różnych ludzi spotyka sie na swojej drodze, dlatego też atmosfera w pracy jest różna. Gdy ktoś przychodzi w humorze złym to często innym sie udziela. Ale jeżeli chodzi o ogólne warunki pracy to moim zdaniem są dobre.

Qutara

Ile ludzi tyle opinii, gdy ktoś się nie stara to efektów nie widać. Dlatego też jak ktoś sie zastanawia to powinien złoźyć CV i spróbować by się przekonać. Pracuje w Carnet, 8 miesiecy i póki co nie mam na co narzekać.

exor

Zdecydowałem się na prace w Car Net i nie żałuje. Już na wstępie otrzymałem umowę o pracę, co już jest duzym plusem. Odpowiadające mi godziny pracy i zgrany zespół. Aż przyjemnie chodzi się do pracy.

AmeliaB

podobało mi sie Volvo V40 automat , które dostępne było na stronie internetowej. Wszystko zarezerwowałem i opłaciłem. O dziwo przebiegło to bardzo sprawnie i szybko. Samochód śmigał a ja miałem wielką przyjemność prowadzić taki samochód. Dba się tu o nie znacząco.

Romekhh

Sporo podróżuje i dość często korzystam z wypożyczalni samochodów. Korzystałem z usług wielu firm jednak od dłuższego czasu to CarNet jest moim nr 1. Bez względu na to w jakim mieście korzystam z ich pomocy nigdy się nie zawiodłem. Samochód za każdym razem w pełni sprawny i zadbany a kierowca przywożący samochód miły. Oby dalej trzymali taki poziom.

warner

Jak to mówią praca miła lekka i przyjemna. Jeżeli tylko ktoś lubi prowadzić samochód to fajna praca. Wcześniej nie pracowałem w tej branży, praca w CarNet okazała się dla mnie strzałem w 10. na chwile obecną nie chciałbym zadnej innej.

Rychu

Dla mnie praca w CarNet jest całkiem przyjemna. Mam okazje pracować tam dopiero 3 miesiąc ale poki co nie było nie przyjemnych sytuacji.

Jurek

Praca w CarNet jest w oparciu o umowę cywilno-prawną czy umowę o prace? Jaka jest podstawa i za co są przyznawane premie?

ArekK

Szybko, łatwo i przyjemnie. Takimi słowami mogę określić obsługę w CarNer. Wiele razy korzystałem z usług tej firmy i samochody zawsze w dobrym stanie. Obsługa miła a formalności szybko załatwione

terion

Aż tak często pracowników nie poszukują bo jak juz trafi im się dobry pracownik to wiem, ze starają się go jak najdłużej zatrzymać. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć też że płacą dobrze no i praca jest na normalną umowę a nie jakąś śmieciówke

Kowalik

Z tego co zauważyłem to w wielu oddziałach poszukują teraz pracowników. Praca tutaj jest jak każda inna bo wszędzie się trzeba napierdzielić nawet siedząc za biurkiem. Praca jest fajna, trochę trzeba się napracować ale wypłatą to wynagrodzą.

frankow

Zanim zdecydujesz się na podjęcie pracy , pomyśl czy jest to praca dla Ciebie. Bo póżniej może okazać sie że nie odnajdziesz się w takiej pracy i będziesz chodzic i narzekać.

Wiktor

Też jestem zdania że najlepiej się dowiecie jak zadzwonicie, bo zdanie każdy może mieć swoim jednym odpowiada ta praca innym nie bardzo. Podejrzewam że Ci drudzy poprostu spodziewali się może czegoś innego albo nie wiem. Jak dla mnie robota jak robota. Nie jest zła, dobrze płacą. No i pojeździć można fajnymi samochodami.

Smek

Ja narazie bioorę pod uwagę pracę w CarNet. Przygotowałem nwet już wstępine CV. Słyszałem że rekrutują właśnie kierowców do tego oddziału. Pytanie tylko jakie ma się szanse?

Zostaw merytoryczną opinię o CarNet Polska - Poznań

• Jak się pracuje w CarNet Polska?

Zobacz opinie na temat firmy CarNet Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

CarNet Polska