Toy Planet Sp. z o.o.

Adres: Wyścigowa 56 lok. H, 53-011 Wrocław

NIP: 8961530341 REGON: 21857106 KRS: 0000417054

Toy Planet Sp. z o.o.

Opinie o Toy Planet Sp. z o.o.

Jak na ten moment wygląda sytuacja w toy planet? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami informacjami?

pola

zabawki dla dzieci to taka branża ze dobry ph spokojnie takie kwoty wydrze z prowizji

Marian Kaczyński

Jak tam pracujesz to potwierdzasz - firma jest w jakieś upadłości? Czy możesz mi dać info jakie zarobki na stanowisku PH można wycisnąć? Zespół jest młody czy dziadki?

Kara
@Marian Kaczyński 19.01.2016 21:50

Nie przedłużałabym umowy z firmą której grozi upadłość :P Zespół młody :)

Marian Kaczyński
@Kara 19.01.2016 22:07

Dzięki bardzo za pozytywne info -jeszcze tylko daj znak czy 2,5-3 tyśki wyciągają PH i będzie ok.

Kara

Pracuję od kilku miesięcy i umowę o pracę mam od pierwszego dnia. Standardowo 3 miesiące okresu próbnego (również umowa o pracę) a później umowa na 2 lata. Praca w porządku, można nauczyć się wielu nowych rzeczy.

TKPT

OSTRZEGAM!!!!Pracowałam W TP i wiecie co? ODRADZAM!(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Toy Planet Sp. z o.o. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toy Planet Sp. z o.o.