toy planet

Wrocław

Opinie o toy planet

pola

zabawki dla dzieci to taka branża ze dobry ph spokojnie takie kwoty wydrze z prowizji

Marian Kaczyński

Jak tam pracujesz to potwierdzasz - firma jest w jakieś upadłości? Czy możesz mi dać info jakie zarobki na stanowisku PH można wycisnąć? Zespół jest młody czy dziadki?

Kara
@Marian Kaczyński 19.01.2016 21:50

Nie przedłużałabym umowy z firmą której grozi upadłość :P Zespół młody :)

Marian Kaczyński
@Kara 19.01.2016 22:07
Nie przedłużałabym umowy z firmą której grozi upadłość :P Zespół młody :)

Dzięki bardzo za pozytywne info -jeszcze tylko daj znak czy 2,5-3 tyśki wyciągają PH i będzie ok.

Kara

Pracuję od kilku miesięcy i umowę o pracę mam od pierwszego dnia. Standardowo 3 miesiące okresu próbnego (również umowa o pracę) a później umowa na 2 lata. Praca w porządku, można nauczyć się wielu nowych rzeczy.

TKPT

OSTRZEGAM!!!!Pracowałam W TP i wiecie co? ODRADZAM!(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o toy planet - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie toy planet