Szanowna Pani, Kończąc kontakt z Panią pragnę wyrazić swoją opinię w temacie słabej i nieskutecznej obrony mojej osoby podczas procesu w Sądzie Rejonowym pierwszej instancji i apelacji w Sądzie Okręgowym drugiej instancji. Do końca obu procesów sądowych byłem przekonany, że Pani obroni moją osobę i zostanę uniewinniony z postawionego mi oskarżenia. Niestety nie przewidywałem takiego wyroku, ale miałem jednak już po pierwszych 2 rozprawach wątpliwości dotyczące Pani zachowania - zakazywała mi Pani zadawania pytań do świadków, a obrona Pani stanowiła krótkie i ciche wystąpienia, które nie przekonywały sądu o mojej niewinności. Byłem prawie pewien, że Sąd Rejonowy mnie uniewinni, albo umorzy sprawę. Tak się nie stało. Byłem później też prawie pewien, że Sąd Okręgowy po mojej i Pani apelacji mnie uniewinni, albo umorzy sprawę, albo przekaże do ponownego rozpatrzenia. Okazało się, że Pani niezrozumiałe dla mnie w całości uzasadnienie do apelacji nie przekonało Sądu, który utrzymał wyrok z 2023r. Stwierdzam zatem, że Pani praca w tych 2 procesach to "lipa" i wielka kompromitacja. Sądzę, że gdyby mnie było stać na opłatę prywatnego adwokata, to z łatwością przekonałby już Sąd Rejonowy i wyroku skazującego by nie było. Sądzę także, że bez Pani udziału mógłbym sam być dla siebie obrońcą i zostać uniewinnionym z zarzutu rzekomego "uporczywego nękania" p. J. Nowary. Uważam, że nie nadaje się Pani do obrony chyba nie tylko z urzędu kogokolwiek z oskarżonych przed Sądami. Kończąc, życzę Pani większych i skuteczniejszych osiągnięć w pracy obrońcy z urzędu podczas procesów sądowych osób niewinnie oskarżanych. Bernard Samolewicz