Opinie o Colourlock Katarzyna Kozdrowska-Kordyjak w Długołęka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Colourlock Katarzyna Kozdrowska-Kordyjak. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Colourlock Katarzyna Kozdrowska-Kordyjak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Colourlock Katarzyna Kozdrowska-Kordyjak w Długołęka

???? Nowy wpis

Witajcie, czy do teraz jeszcze jakieś poszukiwania mogły mieć miejsce? Orientuję się względem tych opinii sprzed 5ech lat. Tym samym pokazała mi się oferta chyba jakoś sprzed 3ech dla szwaczki. Widniała w niej kwota liczona od 4,200 zł. Czy ktoś zatem wie jakie mogłyby być te zarobki do dzisiaj? Jaki występuje standard pracy?

galanonim

To może ja opowiem, jak przbiegała rozmowa rekrutacyjna w Firmie colourlock w Długołęce która trwała około godziny czasu. Odniosłem wrażenie że państwo szukają pracownika ale niechcą go za trudnić szukając na każdym kroku tzw. haka. Na rozmowie panowie nic o firmie sami z siebie nic nie powiedzieli chwieli wiedziec wszytko od kandydata co kiedy jak i gdzie. Najlepiej przed rozmową przeczytać sobie całą historię firmy bo będą chcieli cie zagiąć :) a na rozmowie dwóch panów wymagało nie wiadomo jakiej wiedzy na temat renowacji skóry, na następny raz warto przeszkolić osobę odpowiedzialną za tworzenie ogłoszenia o pracę ponieważ w ogłoszeniu nie było nic wspomniane o doświadczeniu w podobnej branży. Na końcu usłyszałem ze nie mam zbyt dużego doświadczenia zawodowgo bo tylko zaledwie pare lat, to w takim razie po co mnie zapraszaliście na rozmowe skoro według was jest to mało ? żeby zmarnować mój czas ? oczekiwnania na rozmowie z księzyca wzięte a oferta złożona a rozmowie woła o pomstę do nieba. Nie będę wspominać jak wygląda firma w środku, wykłdzina rozwalona, że drzwi sie nie da otworzyć, ściany brudne pomieszczenie pracowników widać że miejsca nie są zbyt dobrze przystosowane i nie dbają o komfort pracownika, tylko robione na odwal się żeby tylko mieli gdzie wykonywać swoją robote. Ciemno i ponuro jak i chyba atmosfera w tej firmie. Takie podsumowanie moich obserwacji. Skoro można krytykować pracowanika na rozmowie rekrutacyjnej to ja pozwoliłem podsumowac sobie moje obserwacje dotyczące tej firmy. Szczerze nie polecam !!!! Radzę się zastanowić przed wysłaniem CV.

Anonim Nowy wpis
@galanonim

W 100% się zgodzę z powyższą opinią, też odniosłam podobne wrażenie jak jest tu wspomniane. Na rozmowie wymagają cudów na kiju, w ogłoszeniu żadnych konkretów. Szukają pracownika a rozmowę prowadzą tak jakby wcale niechcieli go zatrudnić.. widzę że ogłoszenie o pracę ponownie sie pojawiło, widać że długo ktoś nie popracował więc można wyciągnąć wnioski ;) W każdym razie cieszę się że nie poszłam tam do pracy!

Ano Nowy wpis
@galanonim

Dziwi mnie bardzo powyższa opinia bo jak tam pracowałem to sytuacja wyglądała zupełnie inaczej. Zresztą do dziś utrzymuję kontakt z jej pracownikami i zdecydowanie nie jest tak jak piszesz. Mam wrażenie, że nie poszło Ci na rozmowie kwalifikacyjnej i robisz z igły widły, poza tym jak idziesz na rozmowę to się przygotuj i przynajmniej poczytaj o firmie :)

Galanonim Nowy wpis
@Ano

Mówię jak było, nie uważam też żeby na rozmowie poszło mi źle ponieważ kilka dni po rozmowie, zadzwonił do mnie jeden z rekruterów z ofertą pracy. Odmówiłem i dobrze się stało. Dla twojej informacji bardzo dobrze się przygotowałem do rozmowy i wszystkie niezbędne informacje na temat firmy są mi znane. Widzę że dalej poszukują pracownika to znaczy że coś musi być nie tak. I Moja opinia jest jak najbardziej w 100 % obiektywna.

Zostaw merytoryczną opinię o Colourlock Katarzyna Kozdrowska-Kordyjak - Długołęka

Colourlock Katarzyna Kozdrowska-Kordyjak
  • Rzemieślnicza 9