Opinie o Firma Transportowo Usługowa Łukasz Lóssa w Tomaszowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Firma Transportowo Usługowa Łukasz Lóssa. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Transportowo Usługowa Łukasz Lóssa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Transportowo Usługowa Łukasz Lóssa w Tomaszowo

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Firma Transportowo Usługowa Łukasz Lóssa?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Firma Transportowo Usługowa Łukasz Lóssa? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Odp Nowy wpis

Witam a o Jaka Firme pana lòssa chodzi ?? Ma ich kilka

roman Nowy wpis

zadzwoniłem tam i szczerze mowiac to nie chce mi sie w to wierzyć że odzyska ten pan jak nie wie nic o firmie nawet i przekreca nazwe podczas rozmowy. To zna te firme czy nie zna ??? Ale ok. Jak już sięwymienaimy numerami to dam może namiar do pan Wojciecha on widać że na bieżąco z tematem pensji, faktur i spedytorów moze ci Kacper pomoże jak coś wie numer telefoniczny -503-313-318..

Lukasz lossa

Witam. (usunięte przez administratora) Gdyby nie szopki i celowe dzialanie Pani Beaty ktora sama powiedziala ze jest w stanie zaplacic zeby mnie zniszczyc firma dalej by funkcjonowala. A ja wywiazalbym sie z kazdego zlecenia. Po pierwszej wizycie owej Pani stracilem czesc zalogi chlopaki ktorzy mnie dlugo nie znali przestraszyli sie i zwyczajnie odeszli. Zostali tylko Ci ktorzy wiedzieli jak jest ze jest obsuwa w robocie a klientke sami okreslili swoimi slowami. Na komiec wizyty Pani byla tak bezczelna ze dala swoj numer telefonu i zaprosila do pracy w niemczech. Czesc towaru byla gdzie moga to potwierdzic policjanci ktorzy tego dnia byli na interwencji. Nastepnie zaczelo sie szkalowanie mojej osoby w internecie. Ale dalej funkcjonowalismy w okrojonym skladzie a ja poszukiwalem nowych pracownikow co w owej branzy nie jest latwe bo praca nie jest lzejsza od snu. W odstepie ok 2 tygodni Pani wojtyna odwiedza moja firme po raz kolejny. Znowu awantura obelgi jej syn z kolega robia obejscie po zadaniu pytania co tak laza uslyszalem " (usunięte przez administratora) a zieciu tarasuje brame uniemozliwiajac wyjazd chlopaka na montaz. I po tej wizycie trace kolejnych pracownikow jeden nowy ktory pracowal 3 dni a drugi majac rodzine i dom na utrzymaniu postanowil wyjechac do niemiec gdyz bal sie o prace. Gwozdziem do trumny bylo to ze wlascicielka hali nie przedluzyla umowy widzac te awantury i wpisy pani w. I tu juz polowa sukcesu zniszczyla firme mnie to teraz zabrala sie za Panstwa szukajac w was poparcia i to wyszlo. Idealnie zniszczyc firme i pozniej szukac poszkodowanych. Tylko ze wy jestescie poszkodowani przez nia i tylko i wylacznie w wyniku jej dzialan nie wywiazalem sie ze zlecen ktore przyjelem. W dniach w ktorych zawieralem umowy firma bardzo dobrze prosperowala i nie bylo widoku na jaki kolwiek koniec. Jedyne o co mozna miec pretensje to o opoznienia ale staralem sie to rekompensowac jakims rabate lub jak to w kilku przypadkach bylo ze stawialismy ogrodzenie 70- 100 mb w jeden dzien gdzie chlopacy nie marudzili i czasami pracowali do 23- czy 1 w nocy. Wszystko co budowalem jakis czas poswiecilem temu duzo czasu zaniedbujac rodzine wychodzac z domu jak dzieci spalay i wracajac jak spie jednej osobie udalo sie zniszczyc w ciagu miesiaca. Moje proby ratowania nic nie daly bo zawsze w cieniu byly posty Pani z niemiec. Nawet proba przebranzowienia nic nie dala bo polska niemka dowiedziala sie o tym i zacxela opisywac. Na dowod ze moja dzialalnosc nie byla zadnym oszustwem mam setke klientow u ktory ploty stoja i co nie ktorzy chcieli domowic jeszcze pare metrow ale niestety realizacja byla juz nie mozliwa

@Lukasz lossa

Ty oszukales mnie i wieku innych ludzi mi przez Pare tygodni po pobraniu zaliczki ok 6.500 Eu wysylales mi zdjecia mojego zamowionego towaru !!!! Po miesiacach niby ekipa wyjechala z materialem do niemiec lecz hi hi jak twierdziles niedojechali i Musieli zawrocic przez brak szczepien !!!!! 3 dni Pozniej bylam u ciebie zeby odebrac moj material sama !!!! Jak sie okazalo niebylo nic !!!! Niebylo plotu !!! Niebylo zadaszenia na taras niebylo Bramy !!!!! Ani mojej kasy !!!!!! (Zdjecia ktore mi wysylales byly ukradzone z Internetu !!!) nr ktory do firmy ktora miala robic brame dostalam od ciebie Ale jak zadzwonilam okazalo sie po czasie ze to byl Nummer twojego ojca ktory zapewnial mnie ze Brama jest gotowa !!!!! Wiec Moral tej sprawy niech wyciagnie kazdy dla siebie !!!! Skriny zdjec i rozmow Moge Kazdemu udostepnic !!!!! A twoim pracownikom powiedzialam tylko zeby poszukali sobie pracy Bo jestes Tak zadluzony ze wkoncu ludzie cie zniszcza !!!!! A ja chce tylko moja kase !!!!!!!!!!! I dopuki jej niedostane bede twoim cieniem !!!!!!!!!!

@Lukasz lossa

Pobrałeś zaliczkę oddemnie i zerwałeś kontakt,osób jest więcej niż jedną kobieta która dala największą zaliczkę. Jak jesteś taki ucziwy, dlaczego zrywasz kontakt z klientem. Miałeś mi oddać pieniądze i do dej pory kontakt urwany.I proszę nie robić z siebie ofiary

Haken
@Lukasz lossa

Co za bzdury. Jesteś zwykłym (usunięte przez administratora) I mam nadzieję że zgnijesz w więzieniu za to co zrobiłeś. Dodatkowo nie masz za grosz honoru żeby choć odebrać telefon. Karma wraca.

Krystian
@Lukasz lossa

Z rozmowy z tą panią którą niesłusznie obwiniasz za swoją porażkę wynika że wziełes odemnie 10 tys zaliczki sporo czasu później będąc świadomym swoich problemów i braku możliwości realizacji zlecenia. Dla mnie jestes zwykłym (usunięte przez administratora) nieudacznikiem i tchórzem . Pieniędzy zapewne nikt nie odzyska ale brawa dla tej Pani że stara się żeby nikt więcej nie ucierpiał. Ja ciężko pracowałem na te pieniądze a ty poprostu je ukradłeś. Pozostaje mieć nadzieję że odpowiesz za to wszystko i nie będziesz mógł dalej okradać nieświadomych ludzi

@Krystian

To wszystko Co on o mnie pisze mowiac Prosto mi wisi!!!!! Wiem I mam na to dowody ze (usunięte przez administratora)mnie i innych ludzi i …… panstwo !!! !!!! Ale tu juz pozostawiawiam to skarbowce zeby sie tym zajela . Lukasz Lossa bede tak dlugo twoim cieniem puki nieodzyskam swoich pieniedzy !!!!!

Pinokio
@Lukasz lossa

Uważam że to wszystko jest wielkim kłamstwem! Łukasz Lóssa to człowiek nieodpowiedni do robienia czegokolwiek. Bierze ogromne zaliczki i znika ! Obiecuję że się robi ,że będzie. Nic nigdy nie będzie zrobione ! Człowiek który oszukuję ludzi. Kłamie, kombinuję.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Transportowo Usługowa Łukasz Lóssa? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) Bierze zaliczki I znika, nie oddaje długów. Policja prowadzi przeciw niemu postępowanie.

Pan Lóssa to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Mam oczywiście na to dowody ,a sprawa została zgłoszona na policję.

Uwaga oszut!!!!!

Pobiera zaliczki klamie wspopraczje razem ze swoim ojcem !!! Mi wisi 30.000 zl Jako zaliczka wysylal zdjecia materialu ze sa gotowe.( oczywiscie zdjecia kradtione z neta!!!! Materialu niemial moje pieniadze wydal jak mowi na swoje oplaty !!!! Wiem ze jest wiecej poszkodowanych i prosilabym o Kontakt . Tak wiec omijac Go wielkim lukiem !! Adres ktory Podaje to tez klamstwo Adres jest jego ojca !!!!!

@Uwaga oszut!!!!!

Proszę napisać nr telefonu, żeby się skontaktować

JAN
@Uwaga oszut!!!!!

Ja również wpłaciłem zaliczkę i ani ogrodzenia , ani jej zwrotu...proszę o numer tel. do kontaktu-pozdrawiam

@Robert

Mozna prosic o Kontakt

@Beata

Mozna prosic o Kontakt

@Uwaga oszut!!!!!

Kto chce zostac oszukany niech sie do niego zglosi. Ale chyba juz zaprzestal pezestępczego procederu po tym jak go żona zostawila z dziecmi bo sie wstydzic musiala za otylego nieudacznika

Jakie są mocne strony pracodawcy Firma Transportowo Usługowa Łukasz Lóssa?

Mozna Strona to okradanie ludzi !!!!!

Witam. Pan Łukasz Lóssa wykonywał mi płot betonowy . Fakt było opóźnienia 3 tygodnie ale przyjechali i w ciągu tygodnia zamknęli temat. A za wykradzenie danych osobowych z Panią Beata na pewno spotkam się na drodze sądowej. Bo nie życzę sobie żeby do mnie dzwoniła i wypytywała o sprawy które ją nie dotyczą. Ja tam z ogrodzenia jestem zadowolony tyle w temacie. Pozdrawiam

@Anonim

Też jestem zadowolony z wykonania płotu było lekkie spóźnienie i chłopaki przyjechali i zrobili A z Panią (usunięte przez administratora) również spotkamy się w sadzie za wykradniecie moich danych nie życzę sobie żeby ta pani się że mną kontaktował pozdrawiam

Oszukana/okradziona
@Anonim

Och Boze jaki zbieg okolicznosci wszystkie 3 pozytywne odpowiedzi dodane w jedem czasie ???? i wszystkie anonimowo ???? fajnie ze jestescie zadowolwni lecz duzo wiecej osob Niestety nie!!!!! Co mamy wszystko potwierdzone !! Ludzie nie dajcie sie nabrac na tego oszusta . Porzadna / sumienna Firma NIE POBIERA ZALICZEK. Tyle w temacie

@Oszukana/okradziona

Widzimy się w sądzie Pani (usunięte przez administratora):) bo przejdę obok tego obojętnie ze (usunięte przez administratora)Pani moje dane osobowe.

Olaf
@Oszukana/okradziona

Przestań oczerniac tego chłopaka podaj kwotę którą ci już oddał i się i pamiętaj bo sobie pogarszają (usunięte przez administratora) jest wtedy jeżeli nie odda przesłanej zaliczki A z tego co mi wiadomo już część zapłacił przyglądam się tej sprawie i proszę wreszcie napisać całą prawdę jeżeli jest Pani poważna osoba pozdrawiam

@Anonim

Niema problemu widzimy sie w sadzie , tylko ze dane ( umowy a dokladnie ok 18 umow pana i innych klijentow lata po calym samochodzie pana Lóssa do ktorego Maja Dostep wszyscy pracownicy i nie pracownicy Bo Auto stoi przed Firma otwarte Z otwartymi oknami !!!!! Wiec dostep ma kazdy kto jest zainteresowany przekretami pana lòssa ????

Jan
@Oszukana/okradziona

To co? Ty też masz problemy z odzyskaniem zaliczki? Bo jest sporo niepochlebnych opinii w tym temacie. Zgłaszałaś to gdzieś czy nadal czekasz na kasę?

Iga
@Jan

Wszyscy czekają.

Lidia
@Oszukana/okradziona

Gadasz bzdury. Porządna firma szanuje swój czas. Jeżeli ma wielu klientów, kalendarz pęka w szwach, kliencie czekają miesiącami i nagle ktoś z dnia na dzień rezygnuje i sypie się cały terminarz - po to są zaliczki. By unikać takich sytuacji.

Krystian

Termin realizacji zlecenia budowy płotu betonowego 250 m powinien rozpocząć się 1 sierpnia. Płotu nadal brak. Brak kontaktu z wykonawcą. Nie odbiera telefonów na SMS nie odpisuje. Zaliczka oczywiście pomimo próśb nie oddana. Pieniądze które sobie przywłaszczył to ok. 10 tys. Przestrzegam wszystkich przed tym Panem. W najbliższym możliwym czasie zmuszony jestem udać się do adwokata.

@Krystian

I wszystko w temacie dalej (usunięte przez administratora) !!!!! Sprawa jest juz na policji w zaganiu prosze o Kontakt podam nr tel do pani Co prowadzi sprawe . Pozdrawiam

Piotr G.
@Odpowiedz

Witam proszę nr. Do pani która zajmuje się tym (usunięte przez administratora)

@Piotr G.

Prosze sie do odezwac podam namiary

Jan
@Krystian

Nieciekawa sytuacja. Nie dało się polubownie załatwić sprawy? Bo może mimo obsuwy terminu realizacja jednak się odbędzie?

Piotr G.

Łukasz Lóssa-Oszust miał postawić ogrodzie na początku lipca. Zaliczka pobrana a ogrodzenia brak!!

@Piotr G.

Prosze sie odezwac di mnie podam nr do pani Co Zajmuje sie sprawa.

Binek

Witam pan Łukasz również mi wykonał 80 m ogrodzenia jest Ok ale umówiłem się na drugie tyle ogrodzenia i wziol zaliczkę 3 tys i koniec już 3 miesiące i cisza

Binek

Proszę o numer dziekuje z góry pozdrawiam

Firma pod nowa nazwa !!!!!!

Ten (usunięte przez administratora) Ma juz 4 nazwy firm pod ktorymi sie ukrywa : Uslugi Transportowo uslugowa Lukasz L…a - Plot Betonowy Bruk ….. Ploty betonowe Juzu. ….. oraz od niedawna MTC- Maran oferuje rowniez od niedawna elewacja i ocieplanie budynkow !!!!! Dalej pobiera zaliczki i znika !!!!! Uwaga !!!!!

Olaf

Witam.ludzie o czym wy piszecie chłopak wykonywał ogrodzenia i robił to dobrze ktoś nie jest zadowolony to idzie do sądu A nie oczerni bo publicznie za co grozi przypominam odp.karna A Panią Beatą proszę o podanie sumy którą już jej oddał dzwonila Pani do mnie i proszę napisać prawde ja sie dowiedzialem i pomoge temu chlopakowi pociagnac pania do odpowiedzialnosci pozdrawiam

Czy firma Firma Transportowo Usługowa Łukasz Lóssa udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Ha ha Chyba to zart ????. Ten czlowiek jest zadluzony na sume 6 cyfrowa Zabrali mu koparke ,wyrzucili za dlugi w czynszu z placu gdzie byla Firma !!!!(usunięte przez administratora) Kljenci Go szukaja zeby odzyskac swoje pieniadze a sa to tysiece !!!!!! A pan pyta o pozyczke ????????????????

Robson

Anonim@czemu nie ujawnisz swoje osoby. Jakoś pracuje do tej pory u Łukasza i to co piszesz to stek bzdur. Fakt są jakieś problemy ale z tygodnia na tydzień sytuacja się polepsza

@Robson

Ha ha polepsza ?? Tak bierze nowe zlecenia i zaliczki i to wszystko ????polepsza /powieksza sie za to moja lista jego dluznikow tyle w temacie . Mam sie ujawnic ,Hmmm niech pan Lóssa spojrzy na swoja Liste ludzi (usunięte przez administratora)to moze ??? Mnie gdzies wypatrzy ha ha przy Takiej ilosci !!!!!!! Dluznikòw !

A jakie Ty masz długi że anonimowo piszesz?

Sebastian P.

Skorzystałem z usług Pana Łukasz. Jestem zadowolony. Szybko i solidnie postawili mi płot. Pozdrawiam

Hm
@Sebastian P.

Cos podobnego a mozna zobaczyc Effekt na Zywo????

@Hm

Zapraszam podać adres czy napisać Pani beacie ona ma więcej danych niż GUS CHYBAA ZE POTRZEBUJE HAKER I odpowie za to bo ludzie mają jej natręctw dojsc prawda leży zawsze 50/50 wszystko w temacie

Diabel

Pan Łukasz Lossa wykonywał mi ogrodzenie było spóźnienie o14 dni ale jak to w pracach na powietrzu różne warunki rozumie przyjechali zrobili 60 m w jeden dzien pracowali do nocy grzeczni i pracowici płot stoi do dzisiaj zaliczkę też wziął wcześniej i się wywiązał nie rozumie tej Pani mam też wezwanie i też spotkam się na drodze sądowej z tą Panią troszkę myślenia zanim się kogoś oczerni karma wraca .

Robson

Ta Pani jest psychicznie chora i ma coś pod sufitem wykonywał mi ogrodzenie i jestem zadowolony i proszę się zbadać na głowę bo chyba ma ta Pani jakiegoś guza lub jest już całkiem zwieńczona i potrafi tylko kłamać jak typowy niemiec nie słuchajcie tej baby z tego co wiem już jej oddał większość zaliczki pozdrawiam wszystkichoprucz tej Niemki ????????polskie????????

@Robson

Dziwne ze pan Jako klijent Tak bardzo broni tego zlodzieja/bardziej bym powiedziala kolega Lub rodzina ???? Zobaczymy po rosprawie kto mial Racje a do ublizania drugiej osobie ktorej Nieznam nie bede sie ponizala do pana stopnia a.dla reszty jest nas juz 10 osob okrodzionych jesli tez jestes oszukany zamelduj sie u mnie podam nr do prokuratury ktora Ma sprawe Lukasza Lóssa !

@Robson

Dziwne że oszukanych jest więcej,a kobieta wpłaciła dużą zaliczkę to ma powód do takiego wpisu

@Odpowiedz

I tu popieram panią.(usunięte przez administratora)będzie miał sprawę i odpowie za wszystko.

@Odpowiedz

Bronie bo ogrodzenie zostalo fachowo zrobione jak Pani chce zobaczyć zapraszam do Węgliniec słyszałem że Pani lubi odwiedzać swój kochany kraj też dostałem wezwanie na policję pozdrawiam i życzę miłej star....

NORBERT

Firma przywłaszcza sobie pieniądze nie dostarcza zamówionego towaru nie odbiera telefonów nie wywiazuje się z umowy sprawę trzeba rozwiązywać sądownie

@NORBERT

Popieram to całkowity (usunięte przez administratora) i partacz , zaczyna robotę bierze zaliczkę i nic nie kończy . Pracownicy to porażka a jakość towaru jeszcze gorzej !!!

@NORBERT

Czy rozwiazywal pan sprawe przeciwko(usunięte przez administratora)??

W wątku o firmie Firma Transportowo Usługowa Łukasz Lóssa w mieście Tomaszowo jak na razie nie ma żadnych opinii. Co się teraz dzieje w przedsiębiorstwie?

Ola

To całkowity partacz i Auchan zaczyna robotę którą robię źle. Pracownicy to jedna wielka porażka a szef nic nie robi z tym że wszystko jest zrobione na opak. Nie odbiera telefonów i nie raczy przyjechać aby oceniać zrobioną pracę

Ola

Właściciel jest beszczelny, zaczyna pracę , wykonuje ja źle bierze zaliczki i nie raczy odbierać telefonu!!!

janek
@Ola

witam, a gdzie można obejrzeć "efekty " pracy tego Pana ,gdyż sam się nad nim zastanawiałem..?..można jakieś namiary..?

@janek

Nie ma się nad czym zastanawiać, totalna porażka proszę szukać porządnej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Transportowo Usługowa Łukasz Lóssa - Tomaszowo

• Jak się pracuje w Firma Transportowo Usługowa Łukasz Lóssa?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Transportowo Usługowa Łukasz Lóssa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Transportowo Usługowa Łukasz Lóssa?

Firma Transportowo Usługowa Łukasz Lóssa
3.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Osiedlowa 3 lok. 5
    68-114 Tomaszowo
  • NIP: 9241901465 REGON: 081053625

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042