Opinie o Krzysztof Palcat L & K Transport w Żagań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Krzysztof Palcat L & K Transport. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Krzysztof Palcat L & K Transport na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Palcat L & K Transport w Żagań

Czy w Krzysztof Palcat L & K Transport odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Jarek Nowy wpis

Najgorszemu wrogowi nie polecił bym pracy w tej firmie. Szef to człowiek który ewidentnie ma problem i nie widzi innego celu poza pracą. Kierowcy którzy pracują znacznie dłużej mają zupełnie inne warunki pracy. Ale jak ktoś chce aby szef 5 min po czwartej pytal co się dzieje że nie startuje, albo dostawał wyznaczona drogę po krzakach przez Francję gdzie przez kilka godzin stacji nie zobaczy to powodzenia. Opony to kolejny skandal. W zimie się z nas śmiali na czym my jeździmy. Tylko po to aby latem było mniejsze spalanie. Każe jeździć max 85, zaleca 83. 20 lat na rynku a LiT daje chyba najgorsze możliwe zlecenia. Kiedy ktoś się idzie meldować z ID 90% w VW to błąd i trzeba czekać i czekać. Kierowca jest niewolnikiem, jest na bardzo krótkim łańcuchu i nie ma prawa nic robić samemu. Jazda na zakazie żeby załadować? Dla pana P to nic takiego. Pomijając wyjazdy 500km do parkingu w Niemczech w niedzielę o 14 i powroty do domu po dwóch tygodniach w 4 osoby. Oczywiście nie w piątek, tylko w sobotę po południu, w piątki zjeżdżają tylko w normalnych szanujących kierowców firmach. Choć wybrane ,,zuchy,, mogą zjechać raz na pół roku dużym do domu. Tankowanie to kolejna sprawa. Nie raz się z nas śmiali i patrzyli jak na debila na stacji że zalewamy 100l tylko żeby 20 centow zaoszczędzić. Zdecydowanie nie panuje tam rodzinna atmosfera, szef gada za plecami z pupilami i obrabia własnych kierowców. Wyplata w ratach. 10 podstawa. Za 8dni diety, i osobno rzekoma ekonomia. Dziennie przeważnie kilka rozladunkow i załadunków. Jak się złoży 1/1 to cud. Trasy po 450km. Za taką pracę podstawa powinna być 500zl wyższa i diety przynajmniej 10 euro więcej. A urlop? Żaden to urlop. Chyba że ktoś chce 4tygodnie w lipcu w aucie siedzieć. Skandal. Takich firm powinno być jak najmniej.

Młody

Rzetelny pracodawca. Wypłaty co do grosza na czas. Ciężarówki sprawne, serwisowane na bieżąco. Zadbany osprzęt, nacisk na dbałość. Jazda od deski do deski. Maksymalne wykorzystanie czasu jazdy i czasu pracy. Zlecenia wystawia LIT. Zdarza się że trzeba przegiąć tacho bo cytat"musimy to dzisiaj dowieść" (nawet o 1.5h). W firmie pracownicy traktowani na zasadzie równi i równiejsi. Aby skorzystać w wakacje z urlopu jaki przysługuje pracownikowi notabene w terminie niestety wyznaczonym przez "biuro" należy wszystkie pozostałe tygodnie okresu wakacyjnego przepracować. Szef człowiek o dwóch twarzach. Obiecanki cacanki. Na wszystko odpowiedź - "covid. Jeździmy za grosze, firma dopłaca do utrzymania"

Ja Nowy wpis
@Młody

Może określ się jakoś czy człowiek o dwóch twarzach czy rzetelna firma , bo istotne jeśli płąci normalnie to raz na jakiś czas tacho można i legalnie "przegiąć" natomiast jeśli krętacz to wal prosto z mostu co i jak.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Palcat L & K Transport - Żagań

• Jak się pracuje w Krzysztof Palcat L & K Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Palcat L & K Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Krzysztof Palcat L & K Transport
  • Śląska 20 lok. 3