Opinie o QuickBox Marta Sokołowska w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie QuickBox Marta Sokołowska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie QuickBox Marta Sokołowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QuickBox Marta Sokołowska w Białystok

Jakie są warunki zatrudnienia w QuickBox Marta Sokołowska?

Marika Nowy wpis

Wydaje mi się, że portal gowork.pl jest skierowany raczej do osób szukających informacji o tym jak się pracuje w danej firmie, a nie do klientów w celu wystawienia opinii o usługach firmy. Ale że trafiłam tu właśnie szukając miejsca, żeby wystawić Quickbox dobrą opinie i widzę kilka złych, to dorzucę swoje 3 grosze dla równowagi. Wysłałam z pomocą firmy materiał biologiczny do USA. Wiązało się to z wypełnieniem masy papierów, wszystko zrobiła za mnie Pani Magda i proces był bezbolesny, widać, że mają w tym doświadczenie (wysyłają nawet próbki w suchym lodzie). Kontakt telefoniczny i mailowy był błyskawiczny. Moja paczka dotarła do Houston w 3 dni robocze. Jestem bardzo zadowolona, będę firmę polecała. Quickbox polecił mi sam pracownik FedEx, podobno współpracują od 18 lat. Dużo lepsze doświadczenie niż z innymi brokerami, gdzie dostajesz całą masę niezrozumiałych PDF-ów do wypełnienia i potem na przestrzeni tygodni(!) dowiadujesz się najpierw od FedEx a potem od kolejnych kontroli celnych po drodze, że tego brakuje, to jest źle, tamto miało być po angielsku itd.. tu czułam, że firma wie co robi a ja wiem za co płacę.

Karol232 Nowy wpis

Zleciłem im blachy temat do realizacji. Oczywiście firma nie wywiązała się z zamówienia. Negatyw za fatalną jakość obsługi klienta. Nawet telefonu nie odbierają już ode mnie.

MiszaMasza235

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

Xxo Nowy wpis
@MiszaMasza235

Znam właścicielkę, nie właściciela i chyba coś ci się miszamasza pomieszało ????????

Czy po rozmowie w QuickBox Marta Sokołowska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Kuba H

Najlepsza firma z jaką kiedykolwiek współpracowałem. Miałem problem z przesyłką z Meksyku. Nawet firma kurierska, która była za nią odpowiedzialna nie miała pojęcia co ma robić i co chwile mówili mi coś innego. Dopiero ekipa Quickbox dała sobie z tym rade i to w dwa dni za co czapki z głów bo samemu nie dałbym rady, do dzisiaj bym tego nie ogarnął. Polecam, każdemu bo nie ma drugiej tak rzetelnej firmy.

Adam Kudrycki

ODRADZAM !!! Totalna amatorka. Absolutny brak odpowiedzialności za zniszczenie przesyłki.

QuickBox
@Adam Kudrycki

Nie wiem skąd ta opinia o naszej firmie, ale my Panu nie wysłaliśmy żadnej przesyłki. Nasza firma od ponad 2 lat nazywa się QuickBox Marta Sokołowska i świadczymy międzynarodowe usługi lotnicze. Na tym portalu nazwa nie została zmieniona. Więc proszę pisać opinie firmie, która Panu realizowała przesyłkę. My nie olewamy naszych klientów i dbamy o każdą przesyłkę. Pozdrawiam

Adam Kudrycki
@QuickBox

Nie ma to jak samemu sobie pisać pochwały. Pełen profesjonalizm. Działajcie tak dalej. P.S. Miałem na myśli QUICKBOX proszę nie ściemniać

Quick Box Marta Sokołowska
@Adam Kudrycki

Skoro realizowaliśmy Panu przesyłkę i nie był Pan zadowolony, dlaczego Pan do nas nie napisał ? Proszę o podanie numeru listu przewozowego oraz kontakt z naszą firmą, a nie wypisywanie bezpodstawnych opinii na portalu. Zawsze można zgłosić reklamację. Osobiście zajmuję się przesyłkami i nie korzystał z naszych usług żaden Adam Kudrycki.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Scandica Box Marta Sokołowska?

QuickBox Marta Sokołowska

Dzień dobry, Proszę pisać do firmy Scandica Logistics Sp. z o.o. lub Scandica Paweł Sokołowski . Nasza firma kiedyś się nazywała Scandica Box. Od ponad 2 lat nazwa jest zmieniona na QuickBox tylko Gowork tego nie zmienił. My obecnie nie poszukujemy pracowników. Pozdrawiam serdecznie.

Macie jakieś aktualne info o pracy w firmie Scandica Box Marta Sokołowska w mieście Białystok?

QuickBox

Od ponad 2 lat moja firma nazywa się QuickBox Marta Sokołowska. Proszę zmienić nazwę na portalu.

Martyna

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Quickbox. Zwracałam przesyłkę do USA (zamówione przez stronę internetową ubrania) niestety przesylka została zatrzymana przez kontrole celną i wymagano ode mnie odpowiedzi na mnóstwo absurdalnych pytan . Cała firma Quickbox byla zaangażowana w korespondencję z celnikiem, ktora trwała ponad tydzień. Grozono mi odesłaniem mi paczki na mój koszt. Ale dzięki pomocy pań z Quickbox, i wytrwałym wyjaśnieniem przesylka została wydana i trafiła do odbiorcy. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc ❤

Zostaw merytoryczną opinię o QuickBox Marta Sokołowska - Białystok

• Jak się pracuje w QuickBox Marta Sokołowska?

Zobacz opinie na temat firmy QuickBox Marta Sokołowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QuickBox Marta Sokołowska?

QuickBox Marta Sokołowska
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Al. 1000-Lecia Państwa Polskiego 4
    15-111 Białystok