Opinie o Studio Optyczne Mariusz Zbytniewski w Radom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Studio Optyczne Mariusz Zbytniewski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Studio Optyczne Mariusz Zbytniewski o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Optyczne Mariusz Zbytniewski w Radom

Klient Ela G. Nowy wpis

Przemiła, fantastyczna obsługa. Optyk najlepszy w jakim byłam. Polecam

Klient Nowy wpis

Ludzie pracujący w tym optyku są bardzo mili i cierpliwi. Duży wybór okularów.

Monika S. Nowy wpis

Nareszcie mam cudne okulary. Polecam

Ela

Polecam, są najlepsi

Aga Nowy wpis
@Ela

Polecam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Studio Optyczne Mariusz Zbytniewski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Karol

Magiczne miejsce, bardzo dobre ceny, miła obsługa polecam

Sądząc po wpisach badanie i obsługa klienta są na wysokim poziomie. A zatrudniają tu też kogoś, kto w razie wypadku naprawiłby uszkodzone oprawki?

Beata K.

Najlepszy optyk w jakim byłam. Pan badający wzrok bardzo cierpliwy i przemiły, badanie odbywa się w przemiłej atmosferze. Zostałam poczęstowana wodą co rzadko się zdarza. Okulary i ceny piękne. Polecam

Magdalena
@Beata K.

Piszesz, że ceny są piękne. Umiesz je jakoś porównać z jakąś konkurencją? Ciekawa jestem jak cena faktycznie jest korzystna jeśli chodzi o koszta usług, produktów.

Magdalena
@Beata K.

Najlepszy dlatego, że bardzo kompetentny czy dlatego, że taka miła atmosfera? :)

...
@Magdalena

Umiem porównać ceny bo od zawsze noszę okulary, mam duża wadę. I w tym optyku dali mi super cenę za wysoką jakość. Najtaniej w Radomiu. Ja polecam.

Wojtek

Czy premia idzie cała na konto?

Klient

Polecam. Oryginalne okulary za dobre pieniadze. Fachowa i miła obsługa, nie wciskają na sztuke okularów żeby tylko sprzedać a szczerze doradzają. Fajnie.

Kuba

Polecam- najlepszy

Nik

Polecam

Agas

Jestem pod wrażeniem. Ceny, okulary, obsługa 10/10. Polecam wszystkim.

Lucjana

Badanie, pan okulista na najwyższym poziomie. Okulary najlepsze w Radomiu i ogromny wybór. Ceny bardzo atrakcyjne uważam. Pecam i daje 5+

SS

Dziękuję za kolejne, piękne okulary. Pan okulista przesympatyczny człowiek, potrafi spokojnie wytłumaczyć, doradzić. Ceny na każdą kieszen. Ludzie o wielkiej kulturze i bardzo sympatyczni.Polecam

Lena

Dzień dobry, jestem pod wrażeniem dzisiejszej wizyty w tym optyku. Oprawki przepiekne, obsługa wspaniała. Bede wszystkim Państwa polecać. Dziękuję

Michalina

Czy w studium optycznym nie szukają nowych ekspedientów?

Pi Go

Najlepsze badanie jakie miałem a w okularach chodzę od zawsze. Dobre ceny. Fachowa obsługa. Polecam

Bogna

Najlepszy sklep z okularami w jakim byliśmy. Obsługa przemiła. Polecam

Oliwia

Polecam . Najfajniejszy optyk w Radomiu i nie tylko.

Bogna

A może ktoś wie czy firma potrzebuje pracownika? Pandemia zrobiła swoje i teraz nic nie wiemy.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Optyczne Mariusz Zbytniewski - Radom

• Jak się pracuje w Studio Optyczne Mariusz Zbytniewski?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Optyczne Mariusz Zbytniewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Studio Optyczne Mariusz Zbytniewski?

Studio Optyczne Mariusz Zbytniewski
  • Marii Curie-Skłodowskiej 10 lok. 2