Carefour, Real

Opinie o Carefour, Real

Słowa kojarzące się z Carefour, Real (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .brak Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .w porządku Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie ma możliwości Najbardziej podobało mi się w Carefour, Real: bufet Najbardziej nie podobało mi się w Carefour, Real:praca kasjera

Słowa kojarzące się z Carefour, Real (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobra . Atmosfera i ludzie tam pracujący są sympatyczni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1300 netto Najbardziej podobało mi się w Carefour, Real: Najbardziej nie podobało mi się w Carefour, Real:

Zostaw opinię o Carefour, Real - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carefour, Real