Opinie o Clean Square Irena Wochna w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Clean Square Irena Wochna. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Clean Square Irena Wochna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clean Square Irena Wochna w Toruń

Nie polecam pracy w tej firmie, mówią że jest płacone na godzinę, w dzień wypłaty wychodzi prawie połowę mniej i wyliczaja godziny według siebie i harmonogramu ustalonego. Zaczęłam pracę i jako pierwsza zaczęłam sprzątać klatki, pierwszy tydzień pracowałam dłużej żeby jak najwięcej zrobić, w ogóle nie zostałam doceniona i nie zostało zapłacone za te godziny. Szukają ludzi którzy będą robili dużo więcej godzin nóż w harmonogramie a nie zapłacą za to.. Powodzenia, z takim podejściem do pracownika.

Kamil
@Monika

Nie płacili za godziny które wypracowałaś? Mam nadzieję, że po takim potraktowaniu szybko się zwolniłaś? Szkoda czasu na takie firmy.

Paco
@Kamil

Januszex następny?

@Paco

coraz wiecej takich sie mnoży, i jak wśród nich znaleźc tego właściwego dobrego pracdoawcę? :(

Koordynator Nowy wpis
@Monika

Może Pani i pracowała, ale się Pani za bardzo nie napracowała - szkoda, że nie ma możliwości wstawiania zdjęć, to bym pokazała w jakim stanie zostawiła Pani obiekt.

Koordynator Nowy wpis
@Monika

Dziękujemy za tą opinię, ale jak Pani wie płacimy za efektywność pracy, a nie za przesiadywanie w pomieszczeniu gospodarczym. W ten sposób nabijała sobie Pani conajmniej 2h dziennie. Wszystko było dobrze, dopóki Pani nie została przyłapana. Nie polecamy takich oracowników.

Asia

Pracuje w tej firmie i nie zdazyło się nigdy żeby było mówione że środki trzeba wziąć z domu jakaś bzdura środki dowożone na czas, płatność też na czas.

Sylwia
@Asia

A na jaką pensję mniej więcej można liczyć przy takim stażu pracy?

Asia
@Sylwia

Z tego co wiem to bez doświadczenia startują od 17 zł/h na klatkach schodowych, z doświadczeniem w biurach i domach prywatnych do 30 zł/h.

Weronika Nowy wpis
@Asia

30? I ile średnio godzin dziennie jest?

Asia Nowy wpis
@Weronika

Na klatkach 6-8h dziennie, na biurach 4-6, w mieszkaniach różnie.

Przemek

Pracowałem 4 lata jako gospodarz. Pracy sporo, ale nikt nie stał z batem nad głową. Raz w tygodniu dostawało się plan pracy i jazda. Teraz jeżdżę na busach, ale chętnie bym wrócił

Halina
@Przemek

No ale czemuś na te busy chyba przeszedłeś? Wcześniej pisała tu lokatorka że byliście źle opłacani, to jak było z tą Twoją pensją gospodarza?

Przemek
@Halina

Na busach, prawie 7000 zł, ale 3 tygodnie śpisz na parkingach w aucie, jako gospodarz połowę mniej, ale jesteś na miejscu... Coś za coś

Pracuje w tej firmie od 3 lat placone jest na czas jestem zadowolona.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Clean Square Irena Wochna? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Co wiecie o firmie Clean Square Irena Wochna w miejscowości Toruń? Nadal czekamy na aktualne informacje. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Ela

Ta firma to jakaś pomyłka, w moim budynku sprząta klatki od kilku lat. Takiej rotacji pracownikow już dawno nie widziałam w żadnej firmie. Klatki nie myte regularnie, w grudniu 2021 umyta tylko w pierwszym tygodniu, bo pani rzuciła pracę, dlaczego? Wszyscy którzy tam pracują mówią że są wykorzystywi i źle oplacani A jeżeli myte to byle jak. Wiadomo ze z (usunięte przez administratora) nie ma pracownika.

@Ela

To jest straszne jak trzeba uważać na każdym kroku. Z tego co piszą dziewczyny zwalniają się bo marnie im płacą, albo nie płacą wszystkiego co ustalili. Nie można zgłosić do zarządcy tego? Aby zmieniali firmę sprzątającą?

Jolanta
@Ela

To co, co jaki czas zmieniają się ci pracownicy że mówisz że dawno nie widziałaś rotacji w żadnej firmie?

Kamila

Pracuje od początku w tej firmie i bardzo sobie chwałę. Dziwią mnie negatywne opinie ale sądzę ze to konkurencja albo byli pracownicy, którzy wylecieli przez brak przykładania się do obowiązków. Płatność zawsze na czas , dobra atmosfera i bardzo pomocna pani koordynator.

Marzena

Nie, nie i jeszcze raz nie!

Były Pracownik

Brak słów, nie polecam tej firmy. Oczekują od a ciebie dużo, a płacą śmieszne pieniądze. Nie dostarczają wszystkich środków do sprzątania, proszę aby wziąć z domu , że niby za to oddadza a na końcu i tak zapłaci mniej niż było umówione. Stawka NIBY na godzinę, człowiek pracował więcej żeby zarobić a pan karol nie liczył godzin które były przepracowane tylko z jakiegoś harmonogramu.. Żenada jak najdalej od takich pracodawców. (usunięte przez administratora)

Lech

W firmie pracuje od 4 lat. Jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Clean Square Irena Wochna - Toruń

• Jak się pracuje w Clean Square Irena Wochna?

Zobacz opinie na temat firmy Clean Square Irena Wochna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clean Square Irena Wochna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Clean Square Irena Wochna
  • Gerarda Pająkowskiego 14 lok. 1