Edyta Pytlik Uni-Biznes

Opinie o Edyta Pytlik Uni-Biznes

Filtruj opinie po kryteriach:

Klaudyna
 Opinia

Niepokojące są te informacje a miałam zamiar starać się o pracę w firmie.

Opinia

(usunięte przez administratora) nie odbiera telefonów, (usunięte przez administratora) ci na imie ty stara (usunięte przez administratora) jak bede w oswiecimie to tam zajade pizdo (usunięte przez administratora)

Wkurwiony
 Opinia

Dzień dobry P. edytor!!!!!!! Oszukal mnie pani !!!!! Zajebala mi P. 230zl Poczekaj (usunięte przez administratora) katy się odwroca!!!!! A przysięgam jak tylko przyjade do polski to ci z majtek Wyjme te pieniadze za tą (usunięte przez administratora) książkę!!!!!

Łukasz
 Opinia

Wszystkie opinie pojawiające się na wątku o firmie pochodzą od klientów i są mało pochlebne - czym to jest spowodowane? Szukam jednak głównie informacji o Uni-Biznes i o tym, jaka jest jego aktualna kondycja? Czy nadal działa na rynku pracy i rekrutuje nowych pracowników? Jeśli znacie firmę od wewnątrz, napiszcie o jej strukturze i zasadach działania. Zacznijcie proszę od podania informacji, na jaki rodzaj umowy może liczyć nowo zatrudniona osoba już od pierwszych dni pracy?

Beata i Krzysztof
 Opinia

Również zostaliśmy oszukani przez tą firmę. Dziwię się, że firma, która powołujac sie na istniejace insytucje, wyłudza pieniądze od firm bezkarnie a policja i prokuratura nic z tym nie robi. Proponuje wniesienie wzbiorowego pozwu do sądu i ściganie przestępców. Proszę oszukanych o kontakt sen09@o2.pl.

Rafał
@Beata i Krzysztof 21.10.2018 15:25

Witam Tez dalem sie na to nabrac,zaplacilem 230zl za ksiazke

Tak2Nie

Haki
@Rafał 14.11.2018 13:35

(usunięte przez administratora)prosze o kontakt bo jest na poczcie przesylka od tej wlasnie firmy dotyczaca dotacji zekomo i odmowilem narazie przyjecia

Opinia

Dałem się naciągnąć na 230 zł. Firma oszust brak kontaktu nie odaje kasy za zwrócone przesylki , robię zgłoszenie na policję

Ja
 Opinia

Witam. Też dałem się na to nabrać i zgłaszam sprawę na policję. (usunięte przez administratora) nie mogą być bezkarni.

Opinia

Oszustka wyłudza pieniądze i nie oddaje

Opinia

Uwaga na tą firmę uni biznes Edyta Pytlak oszustka i kretaczka wyłudza pieniądze i nie zwraca jeśli ktoś wie jak ja załatwić proszę o kontakt robson-v@wp.pl

Zostaw opinię o Edyta Pytlik Uni-Biznes - Oświęcim