Edyta Pytlik Uni-Biznes

Opinie o Edyta Pytlik Uni-Biznes

Beata i Krzysztof

Również zostaliśmy oszukani przez tą firmę. Dziwię się, że firma, która powołujac sie na istniejace insytucje, wyłudza pieniądze od firm bezkarnie a policja i prokuratura nic z tym nie robi. Proponuje wniesienie wzbiorowego pozwu do sądu i ściganie przestępców. Proszę oszukanych o kontakt sen09@o2.pl.

Rafał
@Beata i Krzysztof 21.10.2018 15:25

Witam Tez dalem sie na to nabrac,zaplacilem 230zl za ksiazke

Haki
@Rafał 14.11.2018 13:35

(usunięte przez administratora)prosze o kontakt bo jest na poczcie przesylka od tej wlasnie firmy dotyczaca dotacji zekomo i odmowilem narazie przyjecia

anonymous

Dałem się naciągnąć na 230 zł. Firma oszust brak kontaktu nie odaje kasy za zwrócone przesylki , robię zgłoszenie na policję

Ja

Witam. Też dałem się na to nabrać i zgłaszam sprawę na policję. (usunięte przez administratora) nie mogą być bezkarni.

anonymous

Oszustka wyłudza pieniądze i nie oddaje

anonymous

Uwaga na tą firmę uni biznes Edyta Pytlak oszustka i kretaczka wyłudza pieniądze i nie zwraca jeśli ktoś wie jak ja załatwić proszę o kontakt robson-v@wp.pl

Zostaw opinię o Edyta Pytlik Uni-Biznes - Oświęcim

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edyta Pytlik Uni-Biznes