Opinie o Modnisia L-Xxxl Paulina Majcherczyk w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Modnisia L-Xxxl Paulina Majcherczyk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Modnisia L-Xxxl Paulina Majcherczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Modnisia L-Xxxl Paulina Majcherczyk w Kielce

Jolka Nowy wpis

Hej, jak teraz wygląda stabilność zatrudnienia? widzę ze w zeszłym roku nie przedłużano umów. To do dziś aktualne czy może już się ustabilizowało coś? Szukam zatrudnienia na obsłudze e-sklepu mam już doświadczenie a w tym przypadku nie mam pojęcia czy praca byłaby jeszcze dostępna

Kinia Nowy wpis

Polecam i firmę i szefostwo fajne babeczki, szkoda że skończyła mi się umowa i nie została przedłużona, inflacja robi swoje????

@Kinia

A to umowa tutaj tylko na czas określony jest zawierana? Czy też można liczyć na umowę na stałe po dłuższym stażu w firmie? Duzo pracowników musiało pożegnać się z pracą z powodu inflacji?

Kinia Nowy wpis

Umowę na stałe miałam z 3 miesięcznym wypowiedzeniem

Lidzia

Słuchajcie a te ubrania to w końcu tez się produkuje tutaj czy to jednak tylko sprzedaż jest? przeglądam Kielce w tej kategorii za pracą i chyba lepiej niż w sprzedaży czułabym się przy szyciu tego i owego. Pisali kiedyś o towarze słabej jakości i teraz nie wiem czy cos przy szyciu poszło nie tak czy on jest jednak z trzeciej ręki?

Otrzymałam w dniu dzisiejszym dwie bluzki. Ciemna i pudrowa. Jedna zabrudzona na plecach (tłuste plamy?) i przód... Przybrudzeniem nie tłuste. Wstawiając u tej pani zdjęcie na profilu pod zdjęciem zablokowała mnie i usunęła zdjęcie bluzki z opisem. Przykre!

Klientka
@Anna

Również odradzam, brak możliwości zwrotu produktów( nawet po powołaniu się na prawo konsumenta) tylko wpychanie czegoś innego byle tylko zeszło ze stanu. Towar bardzo słabej jakości. Towar na zdjęciu zdecydowanie różni się od tego który otrzymujemy. Produkt przyszedł do mnie bez żadnej metki ani dowodu zakupu w postaci np. paragonu.

Kamila
@Klientka

Konsultowała to Pani telefonicznie czy mailowo? Na czym "wciskanie" produktów miałoby polegać, jak jest wyjaśniany ten brak możliwości zwrotu?

Klientka
@Kamila

Oczywiście, odrazu po otrzymaniu paczki napisałam do firmy, że będę chciała ją zwrócić lecz uzyskałam odpowiedz „tylko wymiana”. Tak jak pisałam wyżej powoływania się na prawo konsumenta i możliwości odstąpienia od umowy nie przyniosły żadnego efektu, ponieważ nie uzyskiwałam odpowiedzi na te wiadomości

Klientka od lat
@Klientka

Ja tam nigdy nie miałam problemów ze zwrotem nawet wczoraj także dziwi mnie ten komentarz chyba ktoś życzliwy ;)

ruki
@Klientka

Powinni ją skontrolowac konkretnie, powinna wystawic paragon.

Ona
@ruki

Ja akurat nie kupowałam jeszcze, powiedzcie czy podczas potwierdzenia zaznacza się jakąś rubrykę, że godzisz się na e-fakturę czy coś w ten deseń? ktoś inny widzę, że problemu jednak ze zwrotką nie miał. To ile osób na obsłudze robi? Mają szkolenia?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Modnisia L-Xxxl Paulina Majcherczyk.

Hej, widziałam opinię, że z urlopami to chyba nie ma problemu i że Pracodawca idzie raczej pracownikowi na rękę, zgadza się? A co wiecie o pracy na pół etatu? Jak na razie chciałabym po prostu spróbować w odzieżowym i dlatego przeglądam okoliczne. Jest możliwość pracy w innym wymiarze godzin?

Jak wygląda sprawa grafiku w Modnisia L-Xxxl Paulina Majcherczyk. Czy pracodawca idzie na rękę?

Martyna

Tak pracodawca , nigdy nie robi problemu z urlopami zazwyczaj idzie na rękę.

Kamila

Do dziś już nie było żadnych problemów z wysyłką itp.? Pytam, bo klienci przestali na ten temat pisać i po prostu się zastanawiam... Przy takim sklepie internetowym to ile rąk do pracy trzeba? Wiecie czy właścicielka sama przy tym pracowała czy była wtedy opcja na pracę? Obecnie jak z tym jest? Orientował się ktoś może? Ciekawa jestem czy wtedy można byłoby liczyć na jakieś fajne zniżki

Kwiatek

Nie polecam bo nie zwracają koszty przesyłki tylko oddają tyle ile wynosi zakup odzieży jeśli place za koszta też wysyłki to też powinni zwrócić a nie zganiacie na pocztę to zmieńcie dostawcę a nie zganiacie na pocztę

Luna
@Kwiatek

Z jakiej niby racji ma być zwrócony koszt wysyłki? W każdym sklepie internetowym jest w regulaminie napisane, że koszt wysyłki nie jest zwracany, gdyż sprzedający z otrzymanych pieniędzy to opłaca, przecież nie będzie tego robił ze swojej kieszeni, bo przy każdym kliencie to by nie miał zysku tylko straty.

Zostaw merytoryczną opinię o Modnisia L-Xxxl Paulina Majcherczyk - Kielce

• Jak się pracuje w Modnisia L-Xxxl Paulina Majcherczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Modnisia L-Xxxl Paulina Majcherczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Modnisia L-Xxxl Paulina Majcherczyk
  • Seminaryjska 5 lok. 7