Opinie o Finess Cosmetics Tomasz Szewczyk w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Finess Cosmetics Tomasz Szewczyk. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Finess Cosmetics Tomasz Szewczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Finess Cosmetics Tomasz Szewczyk w Kielce

Nikt nie ma obowiązku się tutaj spowiadać ze swoich kwalifikacji, natomiast firma, jeśli chce zatrudniać fachowców, powinna przedstawić publicznie swoje atuty, nie uważasz @Były? Tak czy siak, czy jest obecnie potrzebny specjalista e-commerce do Paatal? I o co chodzi z tymi nadgodzinami?

Czy Finess Cosmetics Tomasz Szewczyk zapewnia kartę multisportu?

Grażyna

Zapewnia kartę nadgodzinysport.

Były Nowy wpis
@Grażyna

Heheh ale płytcy jesteście ludzie, pytacie tylko czy cos pracodawca zapewnia a co wy jesteście w stanie od siebie dać? Może nad tym się zastanówcie- zacznijcie od siebie. Tragedia jak nisko to wszystko upada- czy zapewnia kartę multispoortu hehehe- niesamowicie ważne kryteria bierzecie pod uwagę.

Lalique-lalique Nowy wpis

Kupiłem 12.12.2022 w tej firmie „prezenty świąteczne”. Nic się nie zgadza. Nic nie jest zgodne z zamówieniem. Naciągacze i (usunięte przez administratora) Firma dramat.

Maja

Cześć, jak aktualnie pracuje się w Finess Cosmetics Tomasz Szewczyk? Chciałabym się czegoś na ten temat dowiedzieć a ostatnio niestety nikt nic odnośnie tego tu na forum nie napisał. Dlaczego pracownicy się w wątku nie wypadają? Odezwijcie się i napiszcie, jak oceniacie firmę i pracę w niej?

Tekla
@Maja

Pewnie się boją, (usunięte przez administratora), bez nadgodzin minimalna i tak to się pracuje w tej Polsce B.

Murzyn
@Maja

Aktualnie pracuje się tutaj za 11 zl/godz. , a i tak trzeba sprawdzac kazde rozliczenie, bo bardzoblubia sie pomylic, oczywiscie myla sie tylko w jedba strone. Brak jakiejkolwiek umowy, praca po 8 godzin.

@Maja

Praca w tej firmie jest naprawdę w porządku. Pieniądze dobre, nie ma problemu z wypłatami. Mili ludzie, w większości młodzi. Umowa o pracę po przepracowanym okresie próbnym zawsze zostaje podpisana.

Hahaha

Kłamstwa. Poza tym minimalna krajowa to dobre pieniądze? :) Chyba jak ktoś żyje w lesie.

Tomcio

co za brednie...

Emilia Nowy wpis
@Tomcio

jakim cudem ktoś mógł zarabiać 11 na h w tamtym roku jeszcze? czyli obecnie najniższa gwarantowana? na jakich warunkach i ile osób obecnie tu pracuje za takie pieniądze?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Finess Cosmetics Tomasz Szewczyk? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Renata

Przykre, że pracownicy, których łączą z właścicielem więzy rodzinne lub przyjaźnie są lepiej traktowani od pozostałych. W Waszych wpisach wiele razy pojawia się temat nadgodzin, dlatego zapytam, ile godzin w miesiącu faktycznie pracujecie? Czy nadgodziny są obowiązkowe, osoby zatrudnione po znajomości również pracują z Wami po godzinach?

Xyz
@Renata

Jeśli nie będziesz pracować cały miesiąc bez przerwy w grudniu to nie ma sensu się zatrudniać . Generalnie (usunięte przez administratora) .

@Xyz

Generalnie... Co? Niestety admin zacenzurował, a ja będę umierać z ciekawości nim mi tu napiszesz co tam było. ;p Czemu z tym grudniem tak jest jak piszesz, że nie ma sensu?

***
@Emilia

(usunięte przez administratora) Tak jak większość osób tu pisze - pracujesz dopiero w momencie w którym widzą że biegasz a nie chodzisz . Jakakolwiek umowa to jak boża łaska , ogólnie w życiu nie widzieliście większego (usunięte przez administratora).

@***

Aaa czyli jednak jest normalnie umowa? Ale piszesz, że jakakolwiek a ja tu coś widziałam, że uop oferują. To inne formy też tu wchodzą u nich w grę? Bp chyba a czarno nie każą robić, co nie?

***
@Emilia

Na początku robisz na czarno ile się da , potem śmieciowa umowa ale to trzeba zasłużyć ???? omijajcie szerokim łukiem , pozdrawiam.

@***

Zasłużyć mówisz? A jak? ;)

UwagaNaJanusza

Ciężka praca od poniedziałku do soboty. O umowę trzeba się prosić. Wiecznie „dajmy sobie jeszcze czas i wtedy podejmiemy decyzję”. Zero rozwoju. Magazyn ciasny, niebywały upał w lato. Potwierdzam poprzednie opinie - TAM TRZEBA WRĘCZ BIEGAĆ!

Joanna
@UwagaNaJanusza

Mówisz że o umowę trzeba się prosić... Ale czy koniec końców można się o nią doprosić czy robi się na czarno? Szukam pracy, rozpatruję tę firmę ale nie bez umowy.

K.
@Joanna

jak chcesz harować za minimalną krajową na czarno to się zgłoś

Praca w małym, ciasnym magazynie, gdzie ludzie biegają między sobą jak chorzy psychicznie. Pracowałam bez żadnej umowy (nie wiem jak inni). Wypłata marna, na koniec miesiąca przekazana w kopercie. Zespół młody i jedna niemiła baba plotkara. Nie dajcie się wykorzystywać. Praca 6 DNI W TYGODNIU!

Emilia

Z tym pracowaniem bez umowy to Ty się chwalisz czy jak? Nie bałaś się tak bez, że Cię po prostu wezmą i oszukają? Czemu mnie nie dziwi, że to kobieta zawsze plotkuje... Poradziłaś sobie jakoś z nią czy na wstępie już na Ciebie nagadywała?

potwierdzam

sjkjdsk

Pracownicy muszą biegać zbierając zamówienia (nie można chodzić) między regałami, stłoczeni w kilkanaście osób na małym magazynie. Pensja to minimalna krajowa plus jakieś ochłapy pod stołem. Oczywiście rodzina zarabia kilka razy więcej. Harówa od poniedziałku do soboty, czasem nawet w niedzielę, która nie jest warta takich groszy. Na plus mili współpracownicy, może poza jednym babsztylem wziętym rodem z PRL-u. Ogólnie nie polecam.

jt

Zarobki minimalna krajowa, nie warto.

xxx

Nie polecam firmy! Znajomy, który tam pracował opowiedział mi kilka rzeczy. Szef nie szanuje ani klientów ani pracowników. Aby coś zarobić trzeba siedzieć nadgodziny. Praca od 7 do 15 to marzenie... podobno przychodził czasem na drugie zmiany czyli od 14 do 22 których oficjalnie nie było. Większość ludzi pracuje tam na czarno. To grupka znajomych czyli zatrudnianie po rodzince. Tylko oni mają przywileje a zwykli pracownicy muszą harować. Towarzystwo plotkarskie. Zarobki to 1200 plus nadgodziny czyli 10-15zł. Oczywiście rodzinka zarabia 1500 lub więcej. Zanim złożycie CV poważnie się zastanówcie

Kapela
@xxx

Proszę Panią lub Pana. Wiem o którym znajomym jest tutaj pisane. Ten znajomy Pan Michał kilka miesięcy chodził i prosił się o pracę gdyż we własnym zakresie nie mógł jej znaleźć. Nie chcieliśmy go przyjąć ponieważ znaliśmy się na stopie osobistej, ale po wielu prośbach niestety ulegliśmy. Do niczego go nie zmuszaliśmy ani nie nakłanialiśmy a warunki mu odpowiadały. Po pewnym czasie okazało się jednak że wraz z pracującą u nas żoną postanowili założyć identyczną działalność jak nasza. Nie wiem być może planowali to od razu stąd tak bardzo chcieli u nas pracować. Wszystkie dane naszych kontrahentów, dostawców znalazły się w ich rękach gdyż daliśmy się zwieść i zaufaliśmy im w pełni. Wszystko czego się nauczyli u nas przez okres pracy wykorzystali przeciwko nam i we własnym interesie. Więc nie rozwijając zbędnie tematu: skoro Pan/i u nas nie pracował/a nie należy się prawo do naszej oceny a już na pewno nie w oparciu o opinie takich zawistnych i przebiegłych ludzi. To nie my ukrywamy się na ulicy, to nie my nie potrafimy komuś spojrzeć w oczy, nie my widząc kolegów z byłej pracy odwracamy głowę w drugą stronę. Nie tylko zresztą my przekonaliśmy się o braku jakiegokolwiek honoru i wartości tych osób, więc dziwi mnie to, ze potrafią jeszcze wyrażać jakiekolwiek opinie na nasz temat po tym co sami zrobili. Albo żyją w jakiejś innej rzeczywistości albo sami siebie oszukują na co dzień ale to jest chyba bardzo ciężkie udawać że jest się w porządku wiedząc, że oszukało się kogoś kto wyciągnął pomocna dłoń- sami zresztą wiedzą najlepiej jak było. Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów wspomnianej dwójce. Niestety rzeczywistość jest taka, ze do takich ludzi sukces nigdy nie zawita.....................

Gosiach43
@xxx

Dziwię się ,że jakies nieporozumienia miedzy bylym pracownikiem a firmą wyrzuca sie na opinii firmy jako dostawcy produktów kosmetycznych ? Sa to raczej sprawy prywatne między pracownik a pracodawca więc guzik mnie to obchodzi jakie byly tam relacje ? Nie interesuje mnie to kompletnie . Mogę jedynie doradzić Państwową Inspekcję Pracy skoro pracodawca byl be...lecz z drugiej strony jako pracodawca zastanowilabym sie nad wyborem pracowników do swojego zespołu bo takiej kanali która donosi na publicznych forach z chwilą zwolnienia ,nie zatrudnilabym go juz nigdzie . Nie sr..a sie we wlasne gniazdo i nie gryzie reki ktora dala ci pracę.Pamietaj człowieku że karma wraca .Pozdrawiam

XXX

Nie jestem zadowolona. Czekam na przesyłkę kilka dni i dalej nic. Musiałam osobiście jechac do kuriera gls i odebrać paczkę ponieważ nie został podany mój adres ani numer kontaktowy.

Gosiach43
@XXX

Nie wiem jak pani ale ja jestem zadowolona ,zamówiłam 6 stycznia 2021 a dzisiaj odebralam tj 11 styczeń 2021 ,więc odliczajac 2 dni wolne sob.i niedziela można powiedziec że po trzech dniach przesyłkę mam w domu . Z której jestem zadowolona. Może warto następnym razem zmienić firmę kurierską ? Ja zamówiłam do paczkomatu i już o 9 rano była do odbioru. A adres i nr telefonu nakleja swoim kodem firma kurierska więc mo6ze tam trzeba szukać winowajców?

Inga

Czy jako handlowiec firmy można liczyć na fajne prowizje?

Iwona

A ja jestem bardzo zadowolona , Zakupiłam zestaw do hybryd, m.in. lampa, pilniki, waciki, zestaw lakierów, patyczki, szablony, ochraniacze, elementy do zdobień , bondery i wiele innych rzeczy. Używam ponad dwa miesiące, jakość dobra, zwłaszcza za tę niewygórowaną cenę. Polecam wszystkim !

Zostaw merytoryczną opinię o Finess Cosmetics Tomasz Szewczyk - Kielce

• Jak się pracuje w Finess Cosmetics Tomasz Szewczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Finess Cosmetics Tomasz Szewczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Finess Cosmetics Tomasz Szewczyk?

Finess Cosmetics Tomasz Szewczyk
2.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Gabrieli Zapolskiej 7 lok. 3U
    25-435 Kielce