Plastal

Gliwice

Opinie o Plastal

tron

firma nie posiada już własnej strony internetowej, a to chyba o czymś świadczy..

misia

to wiem, że firma sfinalizowała umowę przejęcia gliwickiej spółki Plastal, ale czy to jest jednoznaczne z upadkiem firmy? W sumie zalezy wszystko od właściela i rdy nadzorczej, ale wydaje mi się, że od tak nie można zamknąc nawet największej firmy..no może kryteriu 2,5 roku jest do przyjęcia, ale sama nie wiem.

serwus

Jakbyście wpisali chociaż plastal gliwice w google to byście wiedzieli co się stało! Bowiem na poczatku 2012 roku firma Plastic Omnium - światowy koncern wyspecjalizowany w produkcji plastikowych komponentów dla motoryzacji, sfinalizowała umowę przejęcia gliwickiej spółki Plastal. Mili jednak utrzymać zatrudnienie 620 osób, a sam Plastal upadał 2,5 roku! Tyle trwało postępowanie upadłościowe. Jak się wiedzie w nowej firmie?

kikopol

no dziwna sprawa, o niby strona internetowa ich istnieje, można ją jakoś znaleźć w internecie, ale zastanawia mnie właśnie czy na pewno istnieje, bo normlanie mi działa internet, ale teraz jak chciałem wczytać ich stronę to było, że :serwer nie odpowiada" czy jest jakiś błąd z wczytaniem, ale to raczej nie jest wina zasięgu tak sądze.

strona

jak dla mnei to firma z gliwic to nie do konca chyba ma strone internetowa. tak na prawde to nie moge ostatnio znalezc niczego innego. myslicie, ze jakos dzialac to warto by było tam sie w ogole pytac o prace i interesowac? bo ja tak na razie szukam sobie zastepcznej pracy bo poprzednia nic nie zmienia.

Staszek

Czy plastal ma w ogóle polską stronę internetową, bo na tej oryginalnej w domenie com sa jakies oferty pracy, ale mało rozumiem, dodam, że chodzi o plastal z gliwic.

sebastian

Na innym forum napisali, że w Plastal praca jest ok, ale z kierownictwem bywa różnie, czy nadal tak jest, czy było to jakieś osobiste odczucie?

arti

Z tego co przeglądałem ostatnio stronę Plastal to dawno jej nie aktualizowali, aktualności są stare, szkoda, że o to nie dbają, to tez świadczy o firmie.

arbiter

a Ty niby kim jesteś, Internetowy poeto?????????????

JO

Potrzeba granulatu bo nie długo Plastal stanie bo granulat jest coraz droższy tak powiedział nam dyrektor To zaczynamy akcję zbiórki plastiku dla plastala

anonimowi obserwatorzy

a .(usunięte przez administratora) juz tu nie pracuje ale za to jest jeszcze lepszy .(usunięte przez administratora)

Marian

Podchody, kłamstwa, przekręty, brak szacunku, hipokryzja to tylko niektóre narzędzia jakimi operuje kierownictwo w tej firmie, zresztą nie tylko ono, bo tacy pożal się boże pseudo inżynierowie, którym się wydaje, że pozjadali wszystkie rozumy również nie stronią od choby wywyższania sie. Ja też skończyłem politechnike ale to nie oznacza, że jestem od kogoś lepszy albo mądżejszy.....naszczęście najgorsze lata swojej kariery zawodowej, czyli pracy w tej firmie mam już za soboą, życze wszystkim pracownikom powodzenia....w szukaniu nowej pracy!

2010

Lucek tz sie ju tak tutaj nie pucuj na forum,grubas i tak kiedzđ ci dopadnie

ta a magazyn i tak .(usunięte przez administratora)robi wiem bo tam pracuję.. tak kierowniku za dyche na twarz bym ci nawet nie napluł grubasie

kierownik

Od tego jesteś niby kierowco!!!

worbat

porazka,czysty burdel,zadnych zasad moralnosci,a szczegolnie kobiety

kierowca pan

firma tragedia.szczególnie magazyn rozładunków.biuro i osoby tam przebywające a szczególnie pan tyran niby kierownik. kierowcy sami rozładowują towar na rampie.same próżniaki zero szacunku ale zapędy niemieckie.ciekaw jestem kto rządzi tą firmą.żal mi tam wszystkich.a ha i królowie portierni tzw.strażnicy teksasu.pozdrawiam panią wredną do granic możliwości.pozdrawiam całą resztę i życzę wytrwałośći i więcej optymizmu.

Firma straszna, kierownictwo tragedia, szczegolnie .(usunięte przez administratora)donosicielstwo,klamstwa itd.

van PAN

dla mnie bylo ok przed śmiesznym kryzysem.potem szał,rozpacz,gonitwa,nagonka,bali sie i boja banructwa.niewielka kasa, sporo wymagają, nie szanuje sie zbytnio pracownika, upodabniaja sie do Opla. a wiec jeli nie boisz sie zapierdzeilać jak messerschmit 8 h to mzoesz tam isc.pracownicy sa wprzadku kierownictwo juz niezbyt

LUCJAN

SOLIDNA FIRMA

PRACODAWCA I PRACOWNICY OK.

Zostaw opinię o Plastal - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plastal