Plastal
counter
3 73 32 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Marcin G. Nowy wpis
Klient

Witam, szukam dojazdu z Bytomia na strefę i z powrotem, pracuję na 3 zmiany.

Spoko Nowy wpis
@Marcin G.

Spoko ja pracuje na 4 zmiany i daje rade, cinquecento mości Panowi starczy? na strefę zawsze latam motolotnia, na zot elektryczna hulajnoga - damy rade?

Marek Nowy wpis

@Marcin G. a ile zmian jest ogólnie?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 137 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Plastal?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czarek

Firma Plastic Omnium, światowy koncern wyspecjalizowany w produkcji plastikowych komponentów dla motoryzacji, sfinalizowała w 2012 r umowę przejęcia gliwickiej spółki Plastal. Gliwicka firma przyjęła nową nazwę - Plastic Omnium Auto.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Plastal?

Proste
@Pytanie

1. Jak się Pan nazywa 2. Ile ma Pan lat 3. Skąd Pan przyjechał 4. Czy zjada Pan 3 posiłki dziennie 5. Czy korzysta Pan z maseczki w czasie pandemi 6. Czy zdarza się Panu nie umyć zębów 7. Kiedy ostatni raz widział się Pan w lustrze itd Na większość pytań odpowiesz od razu i robotę masz jak w kieszeni! POWODZENIA ZIOMUŚ!!!!!!!!!!!!!!!!

Iwo

A czy teraz mimo niezbyt sprzyjającej sytuacji firma rekrutuje, trudno dostać się? Firma dobra, więc musi mieć wymagania.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Plastal?

ur
@Pytanie

taj jak zawsze, czyli cv telefon zaproszenie na rozmowe kolejna rozmowa kolejna rozmowa praktyki negocjacje i ostatecznie decyzja

tron

firma nie posiada już własnej strony internetowej, a to chyba o czymś świadczy..

misia

to wiem, że firma sfinalizowała umowę przejęcia gliwickiej spółki Plastal, ale czy to jest jednoznaczne z upadkiem firmy? W sumie zalezy wszystko od właściela i rdy nadzorczej, ale wydaje mi się, że od tak nie można zamknąc nawet największej firmy..no może kryteriu 2,5 roku jest do przyjęcia, ale sama nie wiem.

serwus

Jakbyście wpisali chociaż plastal gliwice w google to byście wiedzieli co się stało! Bowiem na poczatku 2012 roku firma Plastic Omnium - światowy koncern wyspecjalizowany w produkcji plastikowych komponentów dla motoryzacji, sfinalizowała umowę przejęcia gliwickiej spółki Plastal. Mili jednak utrzymać zatrudnienie 620 osób, a sam Plastal upadał 2,5 roku! Tyle trwało postępowanie upadłościowe. Jak się wiedzie w nowej firmie?

kikopol

no dziwna sprawa, o niby strona internetowa ich istnieje, można ją jakoś znaleźć w internecie, ale zastanawia mnie właśnie czy na pewno istnieje, bo normlanie mi działa internet, ale teraz jak chciałem wczytać ich stronę to było, że :serwer nie odpowiada" czy jest jakiś błąd z wczytaniem, ale to raczej nie jest wina zasięgu tak sądze.

strona

jak dla mnei to firma z gliwic to nie do konca chyba ma strone internetowa. tak na prawde to nie moge ostatnio znalezc niczego innego. myslicie, ze jakos dzialac to warto by było tam sie w ogole pytac o prace i interesowac? bo ja tak na razie szukam sobie zastepcznej pracy bo poprzednia nic nie zmienia.

Staszek

Czy plastal ma w ogóle polską stronę internetową, bo na tej oryginalnej w domenie com sa jakies oferty pracy, ale mało rozumiem, dodam, że chodzi o plastal z gliwic.

sebastian

Na innym forum napisali, że w Plastal praca jest ok, ale z kierownictwem bywa różnie, czy nadal tak jest, czy było to jakieś osobiste odczucie?

arti

Z tego co przeglądałem ostatnio stronę Plastal to dawno jej nie aktualizowali, aktualności są stare, szkoda, że o to nie dbają, to tez świadczy o firmie.

arbiter

a Ty niby kim jesteś, Internetowy poeto?????????????

JO

Potrzeba granulatu bo nie długo Plastal stanie bo granulat jest coraz droższy tak powiedział nam dyrektor To zaczynamy akcję zbiórki plastiku dla plastala

anonimowi obserwatorzy

a .(usunięte przez administratora) juz tu nie pracuje ale za to jest jeszcze lepszy .(usunięte przez administratora)

Marian

Podchody, kłamstwa, przekręty, brak szacunku, hipokryzja to tylko niektóre narzędzia jakimi operuje kierownictwo w tej firmie, zresztą nie tylko ono, bo tacy pożal się boże pseudo inżynierowie, którym się wydaje, że pozjadali wszystkie rozumy również nie stronią od choby wywyższania sie. Ja też skończyłem politechnike ale to nie oznacza, że jestem od kogoś lepszy albo mądżejszy.....naszczęście najgorsze lata swojej kariery zawodowej, czyli pracy w tej firmie mam już za soboą, życze wszystkim pracownikom powodzenia....w szukaniu nowej pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Plastal - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.