PPUH "PLASTAL" sp. z o.o.

Grajewo

Opinie o PPUH "PLASTAL" sp. z o.o.

Wiecie w jaki sposób aplikować do firmy PPUH "PLASTAL" sp. z o.o. oraz jaka panuje w niej atmosfera pracy? Twoja opinia jest ważna!

@admin 04.08.2015 15:25

Atmosfera frajerskie zachowanie szefa najniższa krajowa i niby jakiś tam procent od obrotu który jak się okazuje później nie istnieje niedomówień mnóstwo przy podpisywaniu umowy nie wspominam już nic o jakości ich wyrobów i prehistorycznych maszynach na których są wykonywane ale cena jak za garnki zeptera

Zostaw opinię o PPUH "PLASTAL" sp. z o.o. - Grajewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH "PLASTAL" sp. z o.o.