Jark Polska

Opinie o Jark Polska

kryształ

@pedna ostatnio, czyli pół roku temu szukali kierowców kategorii c+e oraz szwaczki - opferty oczywiście do wielkiej brytanii. Skoro to Anglia, to zarobki sa na pewno bardzo dobre . No i super jerst to ze wynagrodzenie jest w trybie tygodniowym :-)

zadowolona

wyjechałam z JARK-em do Angli przez 3-y miesiąc e byłam pod ich (opieką)płacili na czas i za urlop zapłacili teraz jestem na kontrakcie.Ogólnie jestem zadowolona że skorzystałam z oferty pracy.Chcę podziękować agecji JARK a szczególnie IRINIE!!!

*****

ta agencja to lipa jest polonczona z agencja w uk [usunięte przez admina] spolpracuje znimi [usunięte przez admina], cwaniaczki jakich malo nie polecam wyjechalem do pracy do uk i okazalo sie ze tosciema jeszcze wzieli za zalatwienie pracy kase chcialbym sie z tymi panami spotkac i pogadac po mesku mowiac po polsku Fraiernia

Zostaw opinię o Jark Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jark Polska