Opinie o Marcin Plewa Instalacje Sanitarne w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Marcin Plewa Instalacje Sanitarne. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Marcin Plewa Instalacje Sanitarne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Plewa Instalacje Sanitarne w Poznań

Klient - Warszawa

Ponad miesiąc temu zakupiłem kocioł gazowy firmy Junkers Cerapur GC2200W 20/25C w sklepie Plewa instalacje. Pan Marcin doradził oraz udzielił odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Mój instalator jest pod wrażeniem ceny. Chyba najniższa w kraju. Polecam serdecznie sprzedającego. Firma jest profesjonalna i godna polecenia. My sami przez przypadek znaleźliśmy. Oczywiście skłoniły nas do tego pozytywne komentarze na fb oraz ceneo czy tutejszym portalu. Dlatego dokładamy swoją cegiełkę by skusić innych. Pozdrawiam serdecznie.

@Klient - Warszawa

Dziękuję serdecznie Panu za miły komentarz. Bardzo mnie cieszy, gdy klienci są zadowoleni. Pozdrawiam serdecznie. Marcin Plewa.

Darek

Panie Marcinie zauważyłem że powiększa Pan asortyment o nowe produkty. Bardzo dobrze. Przed nami kolejne remonty kamienic. Będę się zgłaszał. Podziwiam za konkurencyjne ceny. Pozdrawiam. Do usłyszenia.

@Darek

Dziękuję serdecznie Panu za miły komentarz. Bardzo mnie cieszy, gdy klienci są zadowoleni. Pozdrawiam serdecznie. Liczymy na współpracę. Marcin Plewa.

Klient - Jeżyce

W firmie Pana Marcina dokonuje zakupu bardzo często, czasem są to małe rzeczy typu uszczelka/deska sedesowa, a czasem znacznie więcej rzeczy, gdy zabieramy się za remont. Na przestrzeni lat mogę śmiało wypowiedzieć się o jakości produktów oraz podejściu pracodawcy do pracowników oraz swoich klientów. Jestem zachwycony sklepem. Serdecznie polecam każdemu.

@Klient - Jeżyce

Staszek

Ale przecież to forum dla pracowników firmy natomiast klienci swoje opinie powinni kierować na inny adres.

Bartek
@Staszek

Z wyboru tej firmy jestem zadowolony, bo spełniła ona moje oczekiwania w 100%

Wanda
@Staszek

Oczywiście, że klient może wystawić tutaj swoja opinię, ja polecam sklep instalacyjny p. Marcina gdziekolwiek chcę :)

@Bartek

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Marcin Plewa Instalacje Sanitarne? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Instalator Systemów CCTV/SSWiN/KD/KD/WAN?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Maks

Kilka tygodni zakupiłem w sklepie u p. Marcina brodzik i akcesoria do łazienki. Jestem zachwycony podejściem do klienta. Oraz ilością produktów, które oferuję sklep. Codziennie chciałem wystawić pozytyw. Dzisiaj wreszcie się udało. Sklep godny polecenia.

@Maks

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Marcin Plewa Instalacje Sanitarne?

Filip K.

Pan Marcin wydaję się człowiekiem miłym i bardzo skoncentrowany na kliencie. Za każdym razem gdy jestem w sklepie traktuje klientów i swoich pracowników w miły sposób. Mam nadzieję że to coś rozjaśnia.

Krzyś

Pracodawca godny polecenia, firma się rozwija, polecam jako instalator i częsty klient :)

@Filip K.

Adrian - Poznań

Współpraca z firmą p. Marcina Plewy układa się już 4 lata, moja firma instalacyjna dokonuję zakupów tylko w firmie Plewa instalacje. Na pierwszym miejscu najlepsze ceny, asortyment z roku na rok coraz bogatszy. Nigdy nie ma problemu dla p. Marcina i jego pracowników by zadzwonić, wyszukać, doradzić. Polecam od miesięcy moim znajomym i wszyscy zadowoleni. Dlatego korzystając z czasu niedzielnego wystawiam mega pozytywny komentarz, mam nadzieję że oczywiście pomoże pozyskać nowych klientów, chodź wydaje mi się że w przypadku tej firmy sami się bronią jakością i profesjonalnym podejściem. Pozdrawiam wszystkich.

@Adrian - Poznań

Kamila - Racibórz

Pełen pozytyw, polecam.

@Kamila - Racibórz

Dziękuję serdecznie Pani za miły komentarz. Bardzo mnie cieszy, gdy klienci są zadowoleni. Pozdrawiam serdecznie. Marcin Plewa.

Tomasz

Witam, oczywiście wystawiam pozytywny komentarz, kilka dni temu dokonałem zakupu pompy ciepła w sklepie p. Marcina Plewy. Moje zamówienie od początku realizował właściciel sklepu. Powiem szczerze: ogromna cierpliwość sprzedawcy, wspaniała atmosfera, cenne wskazówki , proponowana cena oraz szybki transport. Jestem pod wrażeniem obsługi. To mój pierwszy komentarz na go work - ale zasadny. Sprzedawca godny polecenia. Tomasz

Josh
@Tomasz

Miesiąc temu zakupiłem do naszego domu równiez pompę ciepła firmy Galmet. Zgadzam się z moim przedmówcom, Pan Marcin i jego pracownicy wspaniałe doradzają, oczywiście mnie przekonała cena, lepsza niż w dużych sieciowych sklepach. Polecam z całą odpowiedzialnością.

@Tomasz

Dziękuję serdecznie Panie Tomaszu za miły i wyjątkowy komentarz. Bardzo mnie cieszy, gdy klienci są zadowoleni z jakości produktów oferowanych przez mój sklep oraz naszej obsługi. Polecam się na przyszłość. Pozdrawiam serdecznie. Marcin Plewa.

Dagmara

Bogaty wybór w przystępnych cenach. jestem ze sklepu zadowolona.

@Dagmara

My również jesteśmy zadowoleni. Polecam

@Dagmara

Dziękuję serdecznie Pani Dagmaro za miły komentarz. Bardzo mnie cieszy, gdy klienci są zadowoleni z jakości produktów oferowanych przez mój sklep. Pozdrawiam serdecznie. Marcin Plewa.

Barbara

Grzejnik zakupiony tutaj bardzo divrze się sprawdził zimą.

Jarek - Poznań
@Barbara

Grzejniki, które polecał nam p. Marcin sprawdzają się także u nas. Więcej informacji udzielił nam właściciel sklepu niż firma która nam je montowała. Jesteśmy zadowoleni. Przypadkiem trafiłem na GoWork, przeglądając FB tej firmy, planujemy zakupić w sklepie Pana Marcina Plewy kocioł gazowy. Oczywiście jeżeli będziemy zadowoleni tak samo jak z grzejników nie omieszkam zostawić kolejnej pozytywnej opinii. Pozdrawiam

@Barbara

Dziękuję serdecznie za każdy miły komentarz. Bardzo mnie cieszy, gdy klienci są zadowoleni z jakości produktów oferowanych przez mój sklep. Polecam się na przyszłość. Pozdrawiam serdecznie. Marcin Plewa.

@Jarek - Poznań

Dziękuję serdecznie Panie Jarku za miły komentarz. Bardzo mnie cieszy, gdy klienci są zadowoleni z jakości produktów oferowanych przez mój sklep. Oczywiście pomogę przy wyborze kotła gazowego. Proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie. Marcin Plewa.

Barbara

Firma bardzo dobrze wywiązała się ze swojej powinności. Polecam każdemu, kto takiej firmy potrzebuje.

Maciej
@Barbara

Co w kontakcie z tą firmą, zrobiło na Tobie najbardziej pozytywne wrażenie?

Tom

Profesjonalne podejście do klienta, duży szacunek. Bardzo dobre ceny. Polecam

Instalator
@Maciej

Bardzo dobre ceny, dotrzymanie słowa, fachowe podejście, wybór produktów. Ważne, że Pan Marcin zna się na tym co robi, nie szkoda mu czasu na wyjaśnienia nawet najprostszych spraw i wątpliwości. Atmosfera w sklepie to ich wielki plus :)

Klient
@Maciej

Atmosfera, bardzo dobre ceny, dobra strona internetowa, przejrzysta oferta na fb, pozytywne recenzje o firmie. Miły głos p. Tomka, jego fachowa obsługa i spokój udziela się.

Darek
@Barbara

Ja również polecam, sprzedawca na ????.

Radek
@Maciej

Głównie to ceny, ale podejście do klienta również. Polecam

Krzysztof
@Barbara

Z firmą jest bardzo dobry kontakt i od początku do końca wywiązują się że swojego zlecenia.

Nie tylko sprzedają świetny sprzęt do łazienek, ale też posiadają firmę Awaria, którea jest bardzo dyspozycyjna i umie naprawiać. Nawet znają się na systemach solarnych.

Grzegorz
@Adam

Wydaje mi się że nie tylko łazienki, głównie to sklep instalacyjny. Mają w ofercie najlepsze ceny pomp ciepła i piecy gazowych. Tutaj szukać również należy jeżeli ktoś zainteresowany wymianą starego kotła.

@Grzegorz

Tak, potwierdzam, wycena pieca gazowego przygotowana przez p. Marcina była lepsza od konkurencji, ceny są największym atutem. Faktycznie nie wiem jak asortyment łazienki ale ilość firm i piecy czy pomp ciepła jakie oferuję plewa instalacje p. Marcina robi wrażenie. Polecam

Wojtek
@Piotr

U mnie również wycena mojego pieca do nowego domu firmy Junkers, szybka dostawa przebiegły idealnie. Nie lubię pisać opinii i recenzji ale dla tej firmy zrobię wyjątek. Godna polecenia.

Pompa ciepła - Ariston
@Piotr

Gdyby nie fachowe doradztwo nigdy bym nie wybrał tej pompy. A tak i cena była najlepsza i jakość pompy godna podziwu. Jestem zadowolony. Użytkujemy już jakiś czas i wszystko jest ok. Polecam sklep.

@Adam

Systemy solarne, nie zauważyłem. Mamy odbiór domu już niedługo. Chciałbym jeszcze zamontować system fotowotaiki, muszę przejrzeć i zdzwonić co mają w ofercie. Dziękuję za informację. Pozdrawiam

Asortyment

Zakupiłem pompę ciepła firmy Ariston z polecenia p. Marcina. Cena była najlepsze z wszystkich dostępnych, nawet mój instalator był w szoku, a jakość produktu i firmy przechodzi moje oczekiwania. Polecam sklep internetowy p. Marcina Plewy: łazienka netto - tam znalazłem informację o tych pompach. Jednak dopiero bezpośredni kontakt telefoniczny ze sprzedawcą był dla mnie najbardziej pomocny. Znajoma kupiła po mnie piec gazowy z mojego polecenia i również jest zadowolona, dlatego skusiłem się na tą opinię, może pomoże. Pozdrawiam. Ryszard

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Marcin Plewa Instalacje Sanitarne w miejscowości Poznań? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od użytkowników na temat Marcin Plewa Instalacje Sanitarne. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

arnold

Mnie się pracuje tu bardzo dobrze. Przyjęć obecnie nie ma. Płaca godziwa.

Jestem zadowolony pracą w firmie. Z tego co wiem to na dzień dzisiejszy chyba nie ma potrzeby zatrudnienia kolejnych. Warto jednak rozmawiać bezpośrednio z szefem :)

Mieszkam w Poznaniu, sklep instalacyjny p. Marcina Plewy znam już od wielu lat. Najważniejsze to jego podejście do klientów. Czy to klient który przychodzi po zwykłą uszczelkę za 3 zł czy klient który kupuje piec za tysiące jest tak samo miło i profesjonalnie obsłużony. Wraca się z miłą chęcią do sklepu i atmosfery tam panującej. Pan Rafał i Pan Tomek również zasługują na pochwałę. Polecam z całego serca. Asortyment jest naprawdę duży, aż ciężko uwierzyć że współpracują z najlepszymi i mają lepsze ceny niż duże sieciowe sklepy. Marek z Poznania - stały klient

Kamila

@Waldek w jakim sensie zaufanej?

Maria
@Kamila

Firma Plewa instalacje może stanowić przykład właściwej współpracy z klientem. Rzadka na naszym rynku umiejętność dotrzymywania umówionych terminów i zorientowanie na rzeczywiste potrzeby Zamawiającego wyróżniają tę firmę pozytywnie spośród innych oferentów. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, sprzedawca przy jego realizacji brał pod uwagę wszystkie zgłaszane przez nas uwagi i na każdym etapie służył fachową pomocą. Gorąco polecam pana Marcina i jego załogę:)

Josh

Atuty firmy najlepsze ceny wysoka jakość oferowanego towaru, szybka wysyłka do klienta (obecny standard to 24 godziny), opis produktu zgodny ze stanem faktycznym, profesjonalna obsługa klienta, dobry kontakt posprzedażowy, powodujący pozytywny obraz firmy, szybkie, bezproblemowe rozpatrywanie ewentualnych reklamacji. Polecam

Jakie są mocne strony pracodawcy Marcin Plewa Instalacje Sanitarne?

Pracodawca godny zaufania, wypłata na czas. Pan Marcin traktuje pracowników jak swoich klientów z należytym szacunkiem. Polecam

Waldek

Polecam wszystkim, którzy potrzebują zaufanej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Plewa Instalacje Sanitarne - Poznań

• Jak się pracuje w Marcin Plewa Instalacje Sanitarne?

Zobacz opinie na temat firmy Marcin Plewa Instalacje Sanitarne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcin Plewa Instalacje Sanitarne?

Marcin Plewa Instalacje Sanitarne
  • Piotra Wawrzyniaka 21