Opinie o Domir Catering Adriana Andrusieczko w Świeszyno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Domir Catering Adriana Andrusieczko. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Domir Catering Adriana Andrusieczko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domir Catering Adriana Andrusieczko w Świeszyno

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jak często w Domir Catering Adriana Andrusieczko odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 21 maja na InfoPraca.pl, obiecują bogaty rozwój.

@pracodawca Nowy wpis

A czy ktoś wie czy poszukują do pracy na pół etatu?pomóc kuchenna

Na jakie benefity można liczyć w Domir Catering Adriana Andrusieczko?

Nowy wpis

Aktualność
Mała cegiełka:) dla lokalnej społeczności:).
Aplikowałeś na stanowisko POMOC KUCHENNA oferowane przez firmę Domir Catering Adriana Andrusieczko? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Aktualność
Z najlepszymi życzeniami dla byłych, obecnych oraz przyszłych Pracowników:)

Do naszych Pracowników zawitał wielkanocny Zajączek☺️☺️☺️
klient

Moja rodzina i nasi znajomi korzystamy z usług firmy Domir Catering od lat. Profesjonalne podejście od pomocy przy zaplanowaniu usługi po efekt końcowy. Potrawy smaczne, w naszym guście, rewelacyjnie wyeksponowane.Polecam.

Szanowna Pani "Zainteresowana". Bardzo istotna jest dla nas satysfakcja i poczucie bezpieczeństwa naszych Pracowników, a także dobra atmosfera w pracy, którą tworzą między sobą również sami Pracownicy. Dbając o komfort naszych Pracowników, którzy doskonale odnajdują się w naszej firmie i chcąc chronić ich przed niepokojącymi sytuacjami ze strony osób zaburzających atmosferę współpracy, czasem musimy podejmować niepopularne decyzje i rozstać się z konfliktowym Pracownikiem. Jeżeli po 4 miesiącach od rozwiązania z Panią umowy o pracę nurtują Panią i nie dają spokoju jakieś niewyjaśnione kwestie, to serdecznie zachęcam do kontaktu osobistego w siedzibie firmy. Chętnie raz jeszcze uzasadnię, dlaczego po 1 roku naszej współpracy zmuszeni byliśmy rozstać się z Panią. Życzę sukcesów w poszukiwaniu pracy.

Szanowna Pani. Po raz kolejny uprzejmie prosimy o zaniechanie procederu, który rozpoczęła Pani 18 października 2021r., czyli w dwa dni po ustaniu stosunku pracy z naszą firmą. Od tamtej pory, czyli od 4 miesięcy nęka nas Pani nieustannie przejawiając niezgodne z prawem działania. Z premedytacją, podszywając się pod różne osoby, dokonuje Pani systematycznie negatywnych wpisów na temat naszej firmy, aby za pomocą tych wpisów, w określonym przedziale czasowym zbudować niekorzystny wizerunek naszej firmy. Na portalu GoWork wystąpiła już Pani jako: ZAINTERESOWANA, KTOŚ, ONA, BYŁY PRACOWNIK, a wcześniej jako KISS, EMINOS, ZULA, PRZEWOŹNIK, LOKALNY, JOZIU itp. Pani działania nie mają nic wspólnego z wyrażaniem obiektywnej opinii. Są one świadomym, zaplanowanym i niezgodnym z prawem działaniem, o którym zresztą uprzedziła Pani jednego z naszych obecnych pracowników. Podobnie, jak wcześniej poinformowała Pani inne osoby, że "nas Pani załatwi", co próbuje Pani uczynić, nie mając cywilnej odwagi, aby wystąpić z imienia i nazwiska i podjąć konstruktywny dialog. Od 4 miesięcy podejmuje Pani działania noszące znamiona stalkingu wobec mojej osoby i firmy. W listopadzie 2021r. napisała Pani na nas donos do Powiatowej Stacji Epidemiologicznej w Koszalinie oraz Wojewódzkiej w Szczecinie. W grudniu 2021r. złożył Pani na nas donos do Państwowej Inspekcji Pracy w Koszalinie. A ponieważ nie mogła Pani zaakceptować faktu, że kontrole nie wykazały nieprawidłowości, dlatego w lutym 2022r. napisała Pani kolejny donos (jajo inna osoba) do PIP w Koszalinie.. W między czasie nieustannie dokonuje Pani negatywnych wpisów na portalu GoWork. Pragniemy zauważyć, że w ten sposób niezbyt korzystnie prezentuje się Pani, jako potencjalny pracownik w oczach innych firm (pracodawców). Niewielu może chcieć mieć w swoich szeregach tak bezprawnie i złowrogo nastawioną osobę. Zwłaszcza, że podczas 1 roku pracy w naszej firmie, bardzo niekorzystnie wypowiadała się Pani, z wykorzystaniem niecenzuralnych słów, o swoich poprzednich pracodawcach. Uprzejmie prosimy po raz kolejny, aby tak duże zasoby energii, jakie Pani posiada przekierowała Pani z obecnie obranej niewłaściwej drogi, na kształtowanie swojej nowej ścieżki zawodowej, która (czego serdecznie życzymy) mogłaby dostarczyć Pani dużo satysfakcji.

Szanowni Państwo Jesteśmy firmą otwartą na opinie byłych, jak i obecnych pracowników. W związku z tym na bieżąco zapoznajemy się z opiniami pozostawianymi w serwisie GoWork. Naszym priorytetem jest budowanie miejsca pracy opartego o sprawiedliwe zasady oraz przejrzyste reguły. Jednocześnie rozumiemy, iż nie każdy musi zgadzać się z proponowanymi przez nas pomysłami. Dziękujemy za każdą opinię, która jest merytoryczna i wnosi obiektywne argumenty do wspólnej dyskusji oraz pozwoli nam usprawnić funkcjonowanie firmy. Prosimy jednak pamiętać, że swoboda wypowiedzi ma również swoje ograniczenia, a my nie możemy pozostać obojętni na wszelkie fałszywe pomówienia oraz zniesławianie. Na podstawie konsultacji z GoWork, a także kancelarią prawną pragniemy przypomnieć, iż prawo zakazuje między innymi komentarzy znieważających inne osoby, zawierających obraźliwe treści, wulgaryzmy, zniekształcane informacje, które naruszają dobre imię i wizerunek zarówno osoby prywatnej, jak jak i firmy. Prawo cywilne oraz karne przewiduje odpowiedzialność za bezprawne działania i czyny zagrażające i godzące w dobre imię firmy. W związku z powyższym wszystkich byłych oraz obecnych pracowników prosimy o zachowanie rozwagi i kulturę wypowiedzi oraz powoływanie się jedynie na potwierdzone informacje, a nie subiektywne odczucia. Jednocześnie pragniemy poinformować, że wszelkie komentarze niemerytoryczne, zawierające treści niezgodne z prawdą, zniesławiające firmę, wulgaryzmy, słowa szerzące nienawiści lub znamiona hejtu, będą usuwane przez administratora.

Zainteresowana

No i doszło do tego ,że negatywne opinie są usuwane , a pracodawcy sami sobie pisze pozytywne śmiech na sali nikt z tego zakładu nie odszedł przez zmianę sytuacji życiowej... każdy po czasie zbierał rzeczy i chciał raz na zawsze zapomnieć o tym zakładzie... troszkę pokory drodzy właściciele i rachunek sumienia na długie zimowe wieczory ...

@Zainteresowana

Szanowna Pani "Zainteresowana". Ponownie dokonała Pani wpisu na portalu GoWork z bardzo subiektywną oceną, wynikającą z osobistej urazy. Podszywając się pod różne osoby dopuszcza się Pani czynów godzących w moje dobre imię, godność i prywatność zarówno jako osoby prywatnej, jak również prowadzącej działalność gospodarczą. Natomiast portal ten służy innym celom niż nękanie i zniesławianie innych. Swoim zachowaniem w internetowej przestrzeni publicznej, utwierdza nas Pani w przekonaniu, że decyzja o rozwiązaniu z Panią umowy o pracę była jak najbardziej zasadna. Po raz kolejny zwracamy się do Pani z uprzejmą prośbą o zaniechanie bezprawnych naruszeń polegających na uporczywym nękaniu naszej firmy.

Pracowałam w Domir Catering . Podobało mi się. Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku , tylko co którąś niedzielę wypadał dyżur niedzielny. Wynagrodzenie zawsze na czas, występowały też premie. Zakład dobrze wyposażony więc warunki pracy ok. Szefostwo w porządku . Odeszłam ponieważ zmieniła się moja sytuacja życiowa i miałam inne plany.

Ktoś

Od jakiegoś czasu obserwuje ten portal bo widzę non stop ogłoszenia od tego pracodawcy. Zastanawiałem się czy złożyć tam aplikacje. Ale widzę że tu negatywne opinie są usuwane a i po rozmowie z byłymi pracownikami wiem ze cos z tą firma jest nie tak. Wiele osób tam pracowało zaledwie kilka godzin lub kilka dni. Ci co pracowali dłużej nie wspominają dobrze pracodawcy. Czasu się zmieniły droga pracodawco. Teraz pracowników należy szanować.

@Ktoś

Dzień dobry "Ktoś". Dziękujemy Pani za tak duże zainteresowanie naszą firmą i nieustanne wpisy świadczące o tym, iż nie może się Pani z nami rozstać. "Ktoś" była Pani naszym pracownikiem i widocznie zaistniały uzasadnione argumenty dla których rozstaliśmy się z Panią. Tak, jak Pracownicy zmieniają pracę na dogodną dla siebie, tak i Pracodawcy mają prawo rekrutować Zespół, który tworzyłby wzajemnie dobrą atmosferę w pracy. Życzymy Pani wielu sukcesów w poszukiwaniu nowej pracy.

ONA

Na pierwszy rzut oka ,super zakład, atmosfera i szefostwo , ale to tylko do momentu rozpoczęcia pracy .Praca na czas ,szefowa bacznie obserwuje i podaję czas w którym powienies się wyrobić..SZACUNEK  znaczenia tego słowa właściciele nie znaja ...pracownicy wykorzystywani do sprzątania domu oraz podwórka pracodawców . Każdy który przejrzał na oczy i zwolnił się w porę zostaje przez nich oczerniony w oczach pozostałych pracowników.  Dziwię się, że sanepid jeszcze nie zainteresował się tym co serwowane jest dzieciom .A i najważniejsze pracujące są także niedziele o których nikt nie wspomina ani w ogłoszeniu, ani w rozmowie nie wspomnę juz o umowie o pracę .... Nie polecam pracy w tym zakładzie

@ONA

Dzień dobry. Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii i jednocześnie musimy stwierdzić, że jest ona dla nas bardzo krzywdząca. Prowadzimy firmę zgodnie z literą prawa, a sytuacje, o których Pani wspomina nie mają miejsca. Jako placówka zajmująca się żywieniem dzieci posiadamy pozwolenie na prowadzenie takiej działalności. Ze względu na profil działalności jesteśmy objęci nadzorem Sanitarnej Stacji Epidemiologicznej. Jesteśmy również po wielu różnych kontrolach Sanepidu, które przeszliśmy w zadowalający sposób. W branży gastronomicznej praca w weekendy nie jest niczym nowym. W naszej firmie kucharze mają w soboty i w niedziel wolne. W przeszłości ze względu na pandemiczną sytuację rynkową oraz bardzo turbulentne otoczenie, przejściowo dla niektórych kucharzy były wprowadzone dyżury niedzielne. Natomiast pracownicy na stanowiskach pomocy kuchennej , na rozmowie kwalifikacyjnej są informowani, że ich praca będzie przebiegała od poniedziałku do piątku i, ze wypadnie im dyżur niedzielny jeden raz na 4-5 tygodni. Dla naszych obecnych pracowników nie stanowi to uciążliwości. Zapewniam, że wszystkie osoby zatrudnione w naszej firmie, będące w wieku produkcyjnym są zatrudnione na umowę o pracę. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

(usunięte przez administratora) Zero szacunku dla pracowników. Szefowa każdego który odejdzie oczernia, kłamie i mataczy. Każdy prędzej czy później odchodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Domir Catering Adriana Andrusieczko - Świeszyno

• Jak się pracuje w Domir Catering Adriana Andrusieczko?

Zobacz opinie na temat firmy Domir Catering Adriana Andrusieczko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Domir Catering Adriana Andrusieczko