Opinie o Elaina Studio Projektowania Mebli i Wnętrz Ewelina Pawełczak w Kraśnik

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Elaina Studio Projektowania Mebli i Wnętrz Ewelina Pawełczak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Elaina Studio Projektowania Mebli i Wnętrz Ewelina Pawełczak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elaina Studio Projektowania Mebli i Wnętrz Ewelina Pawełczak w Kraśnik

Grażyna Nowy wpis

Hej. ;) Szukam czegoś w projektach u nas w Kraśniku i firma wyskoczyła mi jako jedyna w proponowanych w sieci. Tu widzę, że opinie były nawet pozytywne ale są dość dawne. Wiadomo czemu od jakiegoś czasu się nie pojawiają? Firma ma mniej zleceń? Zatrudniają ludzi do projektów? Wiecie coś na ten temat?

Marcelina Nowy wpis
@Grażyna

Witam, polecam studio Elaina, super podejscie do klienta, fachowa obsluga, Pani Ewelina naprawde wie co robi. Nie musi sie reklamowac bo ma duuuzo klientow z polecenia. Napewno nie bedzie Pani zalowala wyboru tego studia. Pozdrawiam

KrzysztofW Nowy wpis

Zdecydowanie polecam Studio Elaina, sprawny i bezproblemowy kontakt a co najważniejsze bardzo dobry projekt, z z ktorego z żona bylismy zadwoleni z fajnym efektem koncowym !!!!!

Gabryśka Nowy wpis

Zdecydowanie polecam. Miła i profesjonalna obsługa i doradztwo. Poprzednie meble (kuchnia) robiłam gdzie indziej i nie byłam zadowolona, głównie z powodu gburowatej obsługi i braku czasu na wyjaśnianie moich wątpliwości. Tutaj całkiem inne podejście do klienta, poświęcenie tyle czasu ile potrzebuje, do tego na każdym etapie doradztwo. Terminy realizacji są wszędzie podobne, to nie piekarnia, a każdy by chciał wszystko na już. Ja jestem mega zadowolona i napewno meble do pokoju też będę tu robić. Polecam.

Xxxxx

Beznadzieja nie polecam czekałam 3 miesiące brak słów!!!!!

Helena
@Xxxxx

Nie da się ukryć, że nie jesteś zadowolona z tego studia projektowania. No ale mogłabyś dopowiedzieć, na co tak właściwie czekałaś trzy miesiące? Na sam projekt, czy na jego realizację? Poproszę trochę więcej szczegółów.

Brałeś udział w rekrutacji do Elaina Studio Projektowania Mebli i Wnętrz Ewelina Pawełczak. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Jakie ciekawe szkolenia macie zapewnione?

Agata

Polecam usługi Elaina Kraśnik. Obsługa profesjonalna i sympatyczna. Pani Ewelina ma bardzo oryginalne pomysły na aranżację wnętrza i umie je wprowadzić w życie. Efekt jej starań zadowalający. Jeszcze raz gorąco polecam.

Romek

Ja tez nie polecam brak profesjonalizmu, meble robione gdzieś po szopach sprawdźcie sami gdzie wasze serce domu robione na lata ta Pani pięknie mówi, a później brak terminowości i jakości nie polecam.

Dama

Beznadziejna obsługa, naciągactwo i wieku pośredników bez doświadczenia, fachowości(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Elaina Studio Projektowania Mebli i Wnętrz Ewelina Pawełczak - Kraśnik

• Jak się pracuje w Elaina Studio Projektowania Mebli i Wnętrz Ewelina Pawełczak?

Zobacz opinie na temat firmy Elaina Studio Projektowania Mebli i Wnętrz Ewelina Pawełczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elaina Studio Projektowania Mebli i Wnętrz Ewelina Pawełczak?

Elaina Studio Projektowania Mebli i Wnętrz Ewelina Pawełczak
  • Krakowska 4