Opinie o Elaina Studio Projektowania Mebli i Wnętrz Ewelina Pawełczak w Kraśnik

counter
Xxxxx Nowy wpis

Beznadzieja nie polecam czekałam 3 miesiące brak słów!!!!!

Helena Nowy wpis
@Xxxxx

Nie da się ukryć, że nie jesteś zadowolona z tego studia projektowania. No ale mogłabyś dopowiedzieć, na co tak właściwie czekałaś trzy miesiące? Na sam projekt, czy na jego realizację? Poproszę trochę więcej szczegółów.

Marta Nowy wpis

Jakie ciekawe szkolenia macie zapewnione?

Agata Nowy wpis
Klient

Polecam usługi Elaina Kraśnik. Obsługa profesjonalna i sympatyczna. Pani Ewelina ma bardzo oryginalne pomysły na aranżację wnętrza i umie je wprowadzić w życie. Efekt jej starań zadowalający. Jeszcze raz gorąco polecam.

Romek

Ja tez nie polecam brak profesjonalizmu, meble robione gdzieś po szopach sprawdźcie sami gdzie wasze serce domu robione na lata ta Pani pięknie mówi, a później brak terminowości i jakości nie polecam.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Dama

Beznadziejna obsługa, naciągactwo i wieku pośredników bez doświadczenia, fachowości(usunięte przez administratora)

Jesteś aktualnym pracownikiem? Daj nam koniecznie znać jak wygląda teraz praca w firmie Elaina Studio Projektowania Mebli i Wnętrz Ewelina Pawełczak w miejscowości Kraśnik. Czekamy na Twój komentarz, pomóż innym użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Elaina Studio Projektowania Mebli i Wnętrz Ewelina Pawełczak - Kraśnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad