Opinie o „METPOL” Sylwia Nawrocka w Korytnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie „METPOL” Sylwia Nawrocka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w „METPOL” Sylwia Nawrocka o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „METPOL” Sylwia Nawrocka w Korytnica

Długo zastanawiałem się nad tym czy wystawić firmie opinie czy też nie ale doszedłem do wniosku, że jeżeli ma to komuś pomóc w ocenie pracodawcy to wystawie. Pracowałem tam kilka lat i z roku na rok było coraz gorzej i nie zapowiadało się żeby miało być lepiej. Niestety moja opinia jest negatywna i nie polecam tej firmy. Maszyny w tragicznym stanie technicznym a o narzędziach nie wspomnę. A najważniejsze to szefostwo i tu mógłbym się rozpisywać, ale nie będę i napiszę tylko tyle, strasznie zarozumiali ludzie nie liczący się z pracownikiem, którzy za cel stawiają sobie własne ego a nie dobrych fachowców. Przykre, ale prawdziwe.

@Doman

No widzę DOMAN, że nie wymagasz od siebie dużo jak jesteś tak bardzo zadowolony z pracy w firmie Metpol. Myślę ze ten pan nie chciał złotych gór tylko normalności a tego w tej firmie niestety brakuje. Nie będę wypisywał o kopertach i innych sprawach ani o zachowaniu właścicieli w stosunku co do zwalniających się pracowników, bo to nie ma sensu, więc nie pisz takich głupot o dowodach, bo dowodów było by dużo, ale nie o to mu chodziło. Napisał, że nie poleca tej firmy i tyle a ja się z nim w 100% zgadzam. Pozdrawiam.

Siema, powiedzcie proszę w jakim systemie się teraz pracuje na produkcji? W ofercie z urzędu pracy dla Technologa widzę, że godziny to 7 - 15, ale ciekawe czy z weekendami czy bez. No i czy nadgodziny wam wpadają teraz? Dajcie proszę znać bo chętnie bym podjął pracę, ale nie chcę zostawać dłużej w pracy za często.

Ktoś

Jeszcze trochę to ludzi z Ukrainy za grosze będą zatrudniać, żeby mieć tylko więcej dla siebie. Zawsze mieli pracownika za nikogo tylko oni byli najważniejsi i powoli to niestety widać po braku ludzi. Na te bzdury w PUP już się nikt nie nabiera!!!

Dominika
@Ktoś

To wiesz ile tutaj zarabiają pracownicy z Ukrainy, że mówisz że niedługo za grosze będą robić ??

Doman Nowy wpis

Firma idealnie dba o swoich, nie wiem o co chodzi i co zrobili temu Panu na górze ale naprawde ja nie narzekam. Jako pracownik uważam, że dobrze mi tu gdzie jestem. Może ten Pan wyobrażał sobie złote góry ale niestety nigdzie ich nie ma i ich nie zobaczymy. Dlatego moim zdanie opinia średnia do zaakceptowania ze względu, że nie podparta, żadnymi dowodami, że tak jest lub nie. Pozdrawiam.

Pracownik Nowy wpis
@Doman

Czy rozmowa kwalifikacyjna do „METPOL” Sylwia Nawrocka odbywa się w siedzibie firmy?

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za odwiedzenie naszego profilu na portalu GoWork.pl.
Podjęliśmy decyzję o przyłączeniu się do dyskusji, którą prowadzicie na łamach tego forum. Do tej pory z uwagą przyglądaliśmy się Waszym komentarzom. Od dzisiaj postaramy się aktywnie w tej dyskusji uczestniczyć i odpowiadać na merytoryczne zapytania. Zarówno pozytywne opinie, jak i konstruktywna krytyka, pozwalają nam rozwijać się i stale polepszać jakość Naszej pracy i relacji.
   Nie możemy jednak pozostać obojętni na wpisy, które naruszają dobre imię Naszej Firmy, czy też jej poszczególnych pracowników, którzy w codzienności dokładają wszelkich starań do prawidłowości w funkcjonowaniu. Prosimy pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności, oraz potocznie zwanego hejtu. Pragniemy uprzedzić, że komentarze łamiące regulamin forum, obrażające i naruszające czyjąś godność mogą być archiwizowane przez Administratora GoWork.pl., Po konsultacjach z radcą prawnym pragniemy poinformować, iż wpisy niezgodne z regulaminem naruszające dobra osobiste Firmy „METPOL” Sylwia Nawrocka , naruszające dobra osobiste osób  i pracowników jak i opinie nie mające nic wspólnego z rzeczywistością stanowiące hejt będą zgłaszane do organów w celu dochodzenia na drodze prawnej roszczeń w zakresie ochrony dóbr osobistych i wszelkich naruszeń.

W kwestiach wymagających wyjaśnienia, czy uzyskania odpowiedzi prosimy o kontakt bezpośrednio pod adresem :
biuro@metpol-cnc.pl abyśmy mogli sprawie i merytorycznie do nich się odnieść.

Pozdrawiamy
Operator

Czy obecnie firma zatrudnia na stanowisko operatora cnc?

Firma „METPOL” Sylwia Nawrocka poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Gal Anonim

Co możecie powiedzieć więcej o stanowisku kontroler jakości??? Praca na 3 zmiany ???

@Gal Anonim

Nie nigdy nie było tam na 3 zmiany w kontroli są 2 albo 1 zależy

Dominika

A godzinowo jak są aktualnie rozłożone?

Cóż każdy ma swoją opinie o danym zakładzie ja powiem jak było i co o tym zakładzie myślę. Warunki pracy: -Praca po 8 h na 3 zmiany (usunięte przez administratora) -Kierownik nie jest taki zły da się z nim jakoś porozumieć chyba że podpadłeś:) -Brygadzista nie ma pojęcia o obróbce skrawaniem (usunięte przez administratora) -Z szefostwem nie pogadasz nawet nie próbuj -Zarobki jak na gminę Raszków są ok jednak jak na branże są małe ja jako operator po latach praktyki 17 zł h -można normalnie urlop brać nie ma problemów jeżeli zgłosisz wcześniej -Fajna kadra (usunięte przez administratora) -Ciężko o dobre narzędzia(oszczędzają) często trzeba kombinować czym tu robić -Ciuchy robocze dają rzadko ja jedne ponad 2 lata miałem aż kupiłem sobie sam nowe -To prawda biorą z wypłaty za chorobowe oraz urlop na żądanie -Teraz już chyba niema ale były "pupilki" (usunięte przez administratora) -Premie za nadgodziny to 50% za sobotę też 50% a za niedziele 100% -soboty nie są obowiązkowe -Kary finansowe za nie noszenie maseczek -Jeżeli jesteś ustawiaczem uważaj na programy technologa (usunięte przez administratora)no chyba że chcesz maszynę popsuć:) -Warunki sanitarne ok -Przerwa jedna 15 min po 3 h pracy potem niema już ale możesz sobie zapalić po następnych 3 h no i że to robota na maszynach to jak chcesz coś zjeść albo kawę sobie zrobić to możesz -soboty nie są obowiązkowe -Stan techniczny maszyn bardzo zły właściciele nie dbają o ich stan jak pisałem wyżej chyba oszczędzają -Bardzo brakuje tam pracowników ponieważ przez decyzje szefostwa powodują to że ludzie odchodzą a nie przychodzą nowi a jak już przyjdą jacyś to nie są fachowcy i zwykle porobią góra miesiąc i ich niema fachowcy z tego co ja wiem to omijają ten zakład szerokim łukiem mało tego wiadomo że taki zielony pracownik przychodzi to potem często są z nim problemy Ja powiem tak pracowałem tam prawie 5 lat(usunięte przez administratora)Kary finansowe za chorobę czy maseczkę to za dużo dla mnie.Fajnie się tam pracuje bo nie narobisz się a da się też zarobić jednak jak na branżę to zarobki dla fachowców są małe.Szefostwo niestety moim zdaniem tam nie uczy się na błędach bo tam jest taki kiedy podejmą (usunięte przez administratora) decyzje i ktoś przez to odchodzi to nie wycofują się z tego ale jeszcze bardziej przykręcają śrubę zamiast uczyć się na błędach co widać po maseczkach stracili przez to pracownika bo chcieli mu z wypłaty za to zabrać i zamiast wyciągnąć z tego wnioski i dać sobie spokój z tym (usunięte przez administratora)to oni na odwrót jeszcze bardziej się na to uparli.Ja mam taką neutralną opinie o tym zakładzie o szefostwie złą no ale sami sobie zasłużyli nie mam jednak zamiaru ani ich obrażać ani zakładu napisałem jak tam było każdy kto przeczyta tę opinię musi sobie odpowiedzieć sam na pytanie czy chce tam robić czy nie. PS:Jak to czytacie to odwiedzę was w kwietniu chłopaki i pamiętajcie "U siebie rób jak u siebie"

@Anonim

MAM PYTANIE. Czy na wielkanoc i gwiazdkę są bony lub pieniądze 300 zł lub więcej?po jakim czasie są podwyżki?od czego zależą?po ilu latach jest zarobek np.4.500 u operatora lub ustawiacza netto?

@Anonim

takich zarobków tam nie zobaczysz żadnych bonów na Wielkanoc też nie widziałem przez 5 lat pracy.

Marika

Jakie są faktycznie zarobki ? Widziałam ogłoszenie w urzędzie pracy o kontrolerze jakości, czy kobiety też tutaj pracują ?;)

Czy w „METPOL” Sylwia Nawrocka występują paczki/bony świąteczne?

Czy na wielkanoc i gwiazdkę są paczki lub bony albo pieniądze np.300 zł

Nie ma .

Andre

Pracuje w tym zakładzie już ponad 15 lat i takie głupoty to tylko mogą pisać pracownicy ,którzy odeszli i trafili na dużo gorsze warunki pracy ja nie mam powodu żeby narzekać atmosfera prawie jak w domu z roboty cię nie rozliczają co do sztuki ,maszyny wiadomo jak dbasz tak masz sami nie dbali a teraz szefostwo ma cuda robić ,wiadomo szefostwo to szefostwo zawsze musi mieć swoje racje i na pewno pracownik tego nie zmieni . Moim zdaniem to ten zakład nie jest taki zły i można sobie spokojnie pracować co do tych kar o których piszecie to chyba straszaki bo nie słyszałem od kolegów żeby ktoś dostał po kieszeni . Podwyżki wypłat są praktycznie rok w rok i co tu narzekać , ale jak ktoś nie umie się dostosować do ekipy to musi szukać nowej .

Faktycznie można dostać za różne rzeczy kary pieniężne ?

Antek

Nie da się niestety powiedzieć niczego dobrego o tym zakładzie,o szefostwie ani o kierownictwie(usunięte przez administratora).Nie da się również porozumieć z szefostwem czy kierownictwem oni mają swoje zdanie i koniec a jak ci się coś nie podoba to nie możesz tu pracować(usunięte przez administratora)Maszyny w stanie są tragicznym po prostu ciągle coś się psuje(bez winy pracownika) ale nie zrobią na przerwę urlopową remontu maszyn no bo to kosztuje(usunięte przez administratora) co więcej nie ma w tej firmie narzędzi(frezy wiertła itp) ustawiacze ustawiają na starych narzędziach a wydanie nowego graniczy z cudem notorycznie są wyciągane narzędzia z innej maszyny bo nie mamy czym robić nawet na ostrza do gratowników skąpią(brygadzista bierze ci gratownik i mówi że da się jeszcze gratować ale tylko na zwykłym aluminium a my robimy i w twardych materiałach) czy na zwykły papier ścierny długo by jeszcze opowiadać ale nie Polecam a pracuje tam już wiele lat.

Zostaw merytoryczną opinię o „METPOL” Sylwia Nawrocka - Korytnica

• Jak się pracuje w „METPOL” Sylwia Nawrocka?

Zobacz opinie na temat firmy „METPOL” Sylwia Nawrocka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w „METPOL” Sylwia Nawrocka?