Węgrów

Opinie o Zakład Usługowo-Produkcyjny Elektrobud Spółka Jawna Dariusz i Robert Frąckiewicz

ślepa kura

frącki płacą po 3zł na h i flaszka na koniec z kiełbą.

po co mi to bylo...

Robimy po 14-18 godzin dziennie (nawte soboty i w NIEDZIELE) w mrozy bez cieplego posilku z ich strony a placa grosze zaczynajac od 7 zl za godzine mowiac ze to i tak duzo po roku zwieksza na 8 z wielka laska. Ich samochody wymagaja wielkich remontow a jak sie nie chce jechac mowia zeby wsiadac albo wypier.....

Marek
@po co mi to bylo... 28.01.2014, 21:00

Pomyliły Ci się kolego takie warunki pracy to w ELPROBUD Artur i Dariusz Adaśko w Tończy. A w ELEKTROBUD Frąckiewicz takie stawki to 15lat temu i nikt nie zarabia poniżej 10zł plus ubrania robocze i posiłki regeneracyjne oraz PEŁNE SKŁADKI odprowadzane do ZUS !!!!!!

Zostaw opinię o Zakład Usługowo-Produkcyjny Elektrobud Spółka Jawna Dariusz i Robert Frąckiewicz - Węgrów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Usługowo-Produkcyjny Elektrobud Spółka Jawna Dariusz i Robert Frąckiewicz