Opinie o Otawa Maciej Otawa Maciej Indywidualna Praktyka Lekarska w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Otawa Maciej Otawa Maciej Indywidualna Praktyka Lekarska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Otawa Maciej Otawa Maciej Indywidualna Praktyka Lekarska o rekrutacji.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Otawa Maciej Otawa Maciej Indywidualna Praktyka Lekarska w Wodzisław Śląski

Magdalena Nowy wpis

Widziałam, że w zeszłym roku ktoś pytał o praktykę ale nie pojawiła się żadna jednoznaczna odpowiedź. Czy mógłby mi jej ktoś udzielić? Musze się w ich zakresie rozeznać dlatego Wodzisław przeglądam

Beata Nowy wpis

Polecam tego ginekologa, bardzo dokładny i ma dużą wiedzę.

Pan Doktor jest Pracodawcą? Zaciekawiło mnie to wcześniejsze zainteresowanie praktykami czy tez zatrudnieniem w rejestracji. Ostatecznie czy jest ono możliwe? i tak poza tym czemu pojawiają się opinie od Pacjentów skoro to jednak forum pracownicze?

Mia Nowy wpis

Wizyty w trakcie ciąży prowadzone trochę na "byle jak" USG trwające nawet nie 5 minut.. Więc jak można być spokojnym po wizycie, że wszystko w porządku z dzieckiem skoro nic nie jest sprawdzane... Tylko pokazany obraz dziecka, jego bicie serca i po badaniu.. I tak za każdym razem, na każdej wizycie kontrolnej, U innego lekarza całkiem inne podejście, wszystko dokładnie sprawdzane, tłumaczone na bieżąco. NIE POLECAM!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Otawa Maciej Otawa Maciej Indywidualna Praktyka Lekarska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dietetyk
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Czy któraś pacjentka orientuje się czy Pan Doktor podaje swój numer telefonu w razie potrzeby pilnego kontaktu? Przy prowadzeniu ciąży byłoby to bardzo ważne.

Bardzo dobry lekarz. Wizyta przyjemna. Pan doktor w miły a jednocześnie w sposób bardzo profesjonalny wyjaśnił mi moj przypadek choroby. Wizyta na bardzo profesjonalnym podejsciu. Bardzo polecam.

Pacjentka

Pan Doktor jest bardzo empatyczny i wnikliwy. Nie bagatelizuje żadnego problemu, a badania przeprowadza szczegółowo. Opiera się na najnowszych zaleceniach.

Joe

Lekarz naciąga na niepotrzebne badania.. Badanie ginekologiczne przeprowadzane dosyć szybko jakby tylko zbyć pacjenta. Nie tego oczekuje się od specjalisty. Nie polecam!

@Joe

Zupełnie się nie zgadzam. Tak dokładnego i wnikliwego lekarza ze świecą można szukać, nie olewa żadnego problemu, a jak trzeba, to zleca badania, żeby sprawę wyjaśnić. Ja polecam!

@Joe

Zupełnie się nie zgadzam. Pan doktor jest jednym z najbardziej dokładnych i wnikliwych lekarzy, jakich znam. Zleca badania, gdy trzeba coś wyjaśnić, a nie zgaduje, jak inni lekarze. Ma ogromną wiedzę, polecam.

Zauważyłem, że jedna Pani chciała się dowiedzieć, czy nie mogłaby się zatrudnić. teraz nie jestem do końca pewien czy praca bezpośrednio jest w ogóle możliwa? a współpraca? Mam na myśli staże / praktyki, czy one w ogóle są organizowane?

Witam, widzę chyba same opinie od pacjentów, a czy Pan Dr kogoś u siebie zatrudnia? pytam w kontekście pracy przy rejestracji. W sieci widziałam, że był podany numer telefonu oraz godziny otwarcia wyznaczone w przedziale od 9:00 do 18:00, kto w tym czasie zajmuje się obsługa pacjentów?

G.

Bardzo dobry lekarz. Zostałam uświadomiona jakie jest moje ryzyko zachorowania na nowotwór. Dotąd sobie ten temat lekceważyłam, gdyż byłam u wielu lekarzy specjalistów i żaden z tych lekarzy nie pytał o choroby nowotworowe występujące w rodzinie. Pan doktor wszystko objaśnił dokładnie. Wyszłam z tej wizyty wzbogacona o wiedzę, której nie ma w internecie... Teraz wiem,że internet nie jest dobrym doradcą. Lepiej umówić się do lekarza specjalisty, aby uzyskać fachową wiedzę i nie panikować póki nie usłyszy się diagnozy. Gorąco polecam lekarza. Pan doktor ma holistyczne podejście do pacjenta.

Oliwia

Jestem bardzo mile zaskoczona !. Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Bardzo dokładnie wykonuje badania, odpowiada na wszystkie pytania i potrafi wytłumaczyć. Polecam z całego serca.

Agata

Bardzo miły i dokładny lekarz. Potrafi wytłumaczyć tak aby każda kobieta zrozumiała. Jestem mile zaskoczona.

M.

Z całego serca polecam dr Otawę! Doktor przejął mnie po innym lekarzu, który zrezygnował z praktyki lekarskiej na czas epidemii. I bardzo się z tego powodu cieszę! Doktor jest bardzo rzetelny i dokładny. Każda wizyta przebiega w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Wszystkie badania są wykonywane na spokojnie i dokładnie wyjaśniane. Na pierwszych wizytach byłam szczegółowo przebadana od A do Z, a u innego lekarza niestety tak się nie działo. Ze strony pana doktora można zawsze liczyć na wsparcie, również emocjonalne. Doktor jest bardzo empatyczny, indywidualnie podchodzi do pacjenta. Dzięki panu doktorowi przestałam się zamartwiać, skierował mnie również do odpowiednich lekarzy, aby uzyskać odpowiednią dla mnie pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Otawa Maciej Otawa Maciej Indywidualna Praktyka Lekarska - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Otawa Maciej Otawa Maciej Indywidualna Praktyka Lekarska?

Zobacz opinie na temat firmy Otawa Maciej Otawa Maciej Indywidualna Praktyka Lekarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Otawa Maciej Otawa Maciej Indywidualna Praktyka Lekarska
  • Przemysława 13/30