F.H.U SPS

Kraków

Opinie o F.H.U SPS

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

Czy ktoś z was pracuje obecnie w F.H.U SPS? Chciałam dowiedzieć się o możliwości pracy zdalnej. Jak wygląda to w tej firmie? Jest to bardzo przydatna forma zatrudnienia dla osób mieszkających w innym mieście niż Kraków, a chcących podjąć zatrudnienie u danego pracodawcy.

japu
użytkownik zarejestrowany

Ludzie mówią , że praca w tym miejscu daje dużo satysfakcji. Ta satysfakcja uwidacznia się głównie w tym co ludzie lubią najbardziej a więc w pieniądzach.

######

makaronowi chyba o Ize chodzilo

*******

Marta i Kasia???

makaron

Fajne [usunięte przez moderatora] tam pracują, zwłaszcza takie dwie czarnule, z kadry zarządzającej. Ajjajajjjj :)

a co cie to

z tego co mi wiadomo to chyba firma nie sprzedaje juz dla plusa? czy to prawda? wlasicicel zmienil sie na orange... wie ktos cos wiecej?

Gruba Marika

Atmosfera jak na grzybach. "Olkaa" u jakiego kierownika jestes?

olkaa

A ja tam pracuję już kilka miesięcy i nie ma żadnych problemów,fajny szef i kierownictwo, przyjemna atmosfera.

hbfjs

pracwałem tam ponad rok, problem z wypłacaniem kasy, niemiłe kierownictwo, mobbing, generalnie nie polecam

Zostaw opinię o F.H.U SPS - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U SPS