Prawnik- to na pewno nie ta osoba. Sąd w swoim orzeczeniu ośmieszał jego indolencję i "argumenty" prawne. To kategoria osoby która nawet nie zna akt a usiłuje przekonać sąd że coś nastąpiło ,że wpłacono pieniądze na odszkodowanie pomimo tego że Sąd ma odpowiedz tego który miał to wpłacić i kategorycznie zaprzecza że takiej wpłaty dokonał! Kłamie i (usunięte przez administratora) w sposób nieudolny i przegrywa sprawy. Uzasadnienie Sądu i jego ocena tego mecenasa jest czymś co wskazuje na brak wiedzy i całkowitą ignorancję prawną. I za to bierze pieniądze ! ostrzegam- sprawy prowadzone przez niego są z góry przegrane! do tego ma tremę przed Sądem i mówi od rzeczy. Jak najdalej od takich "mecenasów"