Zakład Stolarski Marcin Osmański

NIP: 5782872595 REGON: 280222769

Zakład Stolarski Marcin Osmański

Opinie o Zakład Stolarski Marcin Osmański

Adre

Super atmosfera i dobre zarobki Moje sugestie dla Zakład Stolarski Marcin Osmański: Super zakład Lubię atmosferę w Zakład Stolarski Marcin Osmański za: Podejście do pracownika

Widzę, że nie ma tu info odnośnie firmy Zakład Stolarski Marcin Osmański w mieście Suwałki. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od pracujących.

Zostaw opinię o Zakład Stolarski Marcin Osmański - Suwałki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Stolarski Marcin Osmański