Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Kasperkiewicz w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Kasperkiewicz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Kasperkiewicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Kasperkiewicz w Częstochowa

Agata

Polecam każdemu adwokata można powiedzieć że nieletni syn w sprawie spadkowej był na pozycji przegranej przystępny cenowo i skuteczny z możliwością rozłożenia płatności na raty jeśli będzie taka potrzeba zgłoszę się ponownie tym bardziej że pewna instytucja zamiast pomóc dziecku niepełnosprawnemu zaszkodziła i każdemu polecam a sprawa będzie wygrana

@Agata

Adwokat Kasperkiewicz reprezentował mnie w sprawie rozwodowej, jestem bardzo zadowolony z jego pracy, był zaangażowany na 100 % w mojej sprawie i wywalczył korzystny dla mnie wyrok. Również polecam tego adwokata.

Agata Nowy wpis

Andrzej Nowy wpis
@Agata

Szukałam w sieci jakiś ofert pracy do nich, ale nie znalazłam nic. Weszłam tu, bo chce dowiedzieć się czegoś o pracy tutaj. Jestem po prawie, ale nie mam aplikacji, czy tu jest teraz jakis wakat dla pracownika z takim wykształceniem?? Może jako np. młodszy prawnik? A i przy okazji, to wiecie, ile taki pracownik zarabia? Czy będzie 6000 zł netto??

Kobieta Nowy wpis

Witam, poprzednio pracowałam jako asystentka/pomoc biurowa w takiej kancelarii i rozglądam się za czymś nowym. Czy kancelaria zatrudnia kogoś na takie stanowiska? Jakie wymagania względem kwalifikacji? Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem? Atmosfera pozytywna?

Roman

NIE POLECAM TEGO PRAWNIKA. JEST STRASZNIE PAZERNY NA PIENIĄDZE. MASAKRA Z NIM

Marzena
@Roman

Polecam tego adwokata z czystym sumieniem. Jest rzetelny i poświęcił mi dużo uwagi, cenowo przystępny. Nie zgadzam się z Romanem, płaciłam mu w ratach, moja znajoma też się rozliczyła w taki sposób.

Agnieszka
@Marzena

Zgadzam się z opiniami innych, bardzo dobry adwokat.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Kasperkiewicz? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Lena

Wspaniały Adwokat wyscha doradzi i nie jest obojętny na powierzoną mu sprawę polecam..

@Lena

Potwierdzam, bardzo empatyczny człowiek. Polecam tego adwokata.

A.G

Najbardziej profesjonalny prawnik z jakim miałem przyjemność. jego największą zaletą jest to, że informuje na bieżąco o postępach w sprawie klienta. A w moim przypadku wygrał mi, wydawałoby się z góry przegraną sprawę. Serdecznie polecam Pana Mecenasa

ZOMBIAK

Pełna zgoda. Polecam tego adwokata. Nie jest tani, ale za to bardzo skuteczny. Wyszedłem zwycięsko dzięki niemu po ciężkiej batalii w sądzie.

Aleksandra
@ZOMBIAK

Nie jest tani? To jak dużo się różni cenowo w porównaniu z innymi adwokatami na rynku?

Weronika
@ZOMBIAK

Polecasz adwokata, a czy ty sam dotarłeś do niego z polecenia? Czy to był przypadek, czy wiedziałeś, że jest godny zaufania zanim się do niego zwróciłeś?

Editpiaf

Pan Kasperkiewicz to bardzo empatyczny człowiek, i doskonały prawnik. Stuprocentowo polecam.

Samuel

Popieram przedmówców. Adwokat Kasperkiewicz to bardzo dobry prawnik. Super fachowa pomoc, i wynik końcowy zadawalajacy. Bardzo polecam

Baldi

Pan Kasperkiewicz to bardzo dobry prawnik. Nie będę pisał o szczegółach ale wyciągnął mnie z tarapatów. Polecam bardzo tego prawnika

Mateusz Morzyk

Pan Mecenas Kasperkiewicz to nie tylko znakomity adwokat, ale co niezwykle rzadko zdarza się w tej profesji, bardzo bardzo uczciwy człowiek, szczery i naturalnie wrażliwy. Co do samej kwestii podejścia do klienta jest niezwykle rzetelny, poświęca bardzo duża uwagi klientowi, w sądowych pismach kieruję się merytoryką, wszystko bardzo dokładnie tłumaczy klientowi na bieżąco. Pomagał mi w wielu sprawach i jestem bardzo zadowolony z jego usług. Kwoty jakie oczekuje za swoją pracę są bardzo racjonalne. Bardzo polecam tego Mecenasa

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Kasperkiewicz - Częstochowa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Kasperkiewicz
  • Jasnogórska 43 lok. 6