Opinie o G.T. Trans Gołba Tomasz w Mucharz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie G.T. Trans Gołba Tomasz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w G.T. Trans Gołba Tomasz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G.T. Trans Gołba Tomasz w Mucharz

Jezdzacy Nowy wpis

Firma bardzo słaba, prezes ciągle narzeka jak to mało on ma. Busy stare, pordzewiałe i brudne. Kierowcy w podeszłym wieku pracujący za grosze rzędu 3000 zł. Co najważniejsze firma zawiesiła wszystkie kursy na trasie Oswiecim-Krakow. Najprawdopodobniej przez konkurencję Lajkonika.

jeżdżąca Nowy wpis
@Jezdzacy

Nie zgadzam się z Pana opinią, nie wiem czy jeździ Pan innymi busami na tej trasie (a szczególnie tymi przez Alwernię), bo moim zdaniem to jedne z najczystszych i najsprawniejszych busów, no chyba że woli Pan te jeszcze gorsze jak dla mnie „lodówki”, które całą trasę potrafią przejechać z prędkością 40km/h. Kierowców w podeszłym wieku było maksymalnie dwóch z tego co mi wiadomo, w poza tym, to jakiś problem? Wątpie że Lajkonik był głownym powodem zawieszenia kursów- Przełom, a tak na prawdę to właściciel firmy poinformował o bardzo wysokich opłatach za postój na MDA (co było bardzo wygodne dla pasażerów, podczas gdy niektóre firmy szły na łatwiznę zbierając ludzi tylko z miejskich przystanków). Pozdrawiam

Jeżdżąca 2 Nowy wpis
@jeżdżąca

Zgadzam z Pani opinia odnośnie wysokich opłat o których pracodawca informował. Poza tym ja jeździłam tymi busami prawie codzień i każdy z nas powinien się zastanowić czy bral bilety za przejazd i czy to tez nie wpłynęło na zawieszenie busów. Nie którzy z kierowców potrafili przejechać cała trasę i nie nabić nawet paru biletów …. Panu Tomaszowi musiało się to nie opłacać bo jeździł (usunięte przez administratora) lat. Z jednej strony żal przewoźnika i ludzi bo nie mamy z kim jeździć ale z drugiej strony jak miałam jechać z kierowca z Ukrainy to wolałam czekać na następnego busa, bo nie dość ze był bardzo niegrzeczny to jeździć jak wariat … czasem było bardzo niebezpiecznie. Mam jednak nadzieje ze przeciwnik wróci na te trasę

jeżdżąca Nowy wpis
@Jeżdżąca 2

Ja również jeździłam kilka razy w tygodniu, chyba najwięcej ze wszystkich busów. Napewno nie branie biletów wpłynęło w jakiś sposób na tą sytuację i z tego co mi wiadomo to ta firma nie wróci, choć też mam taką nadzieję. Nie zgodzę się jedynie co do kierowcy z Ukrainy, bo on zawsze był na czas na dworcu, nie zamulał i ja wręcz specjalnie chodziłam na jego kursy:)) Nie zauważyłam tego żeby był niegrzeczny i nie miał problemów jak nie którzy kierowcy do wydania paragonu

Pasażer

Duża podwyżka cen biletów co nie nastąpiło u innych przewoźników. Kasują tak pasażerów a wciąż brak dogodnych pojazdów. Przy takich cenach powinni wypuścić większe klimatyzowane busy ale busiarze mają problem nawet gdy poprosi się o bilet. Brak kursów już po 20 a przy wieczornych kursach to marzenie w ogóle żeby cię wpuścił na trasę krakow- alwernia, ponieważ pierwszeństwo maja osoby, które zakupiły w kasie z wyprzedzeniem, lecz bilet da się kupić tylko na trasę do Oświęcimia.

Zuzanna

Nie polecam. Kierowca pali podczas jazdy, potrafi zatrzymać się i wysiąść w trakcie jazdy aby kupić papierosy. Płacąc banknotem 50zł (bo nie miałam drobniej) miał do mnie pretensje że musi mi wydać. Kierowca bardzo nie miły, opryskliwy odnosi się ze złością i pretensjami do każdego klienta nie wspominając że bus spóźnia się minimum 10 minut i śmierdzi w nim papierosami.

Nie polecam!!! Wraz z dzieckiem czekałam dzisiaj 40 minut na busa w Brodłach na kurs o godzinie 9:54 do Krakowa i niestety kierowca się nie zatrzymał. Brak jakiegokolwiek poszanowania klienta. Tyle było ostatnio mowy o likwidacji wykluczenia społecznego poprzez organizację sprawnych połączeń komunikacyjnych z większymi miastami i jak widać, coś jednak nie dziala... Czyz bysmy funkcjonowali w systemie Nasz przewoźnik, nasz Pan...

GT TRANS
@Ewa

Kierowca się nie zatrzymał z powodu braku wolnego miejsca. Niestety w tygodniu busy jeżdżą praktycznie puste bo Lepsi przewoźnicy robią sobie wolny weekend a w tygodniu jeżdżą 5 minut przed Oświęcimiem. W weekend wszyscy na hurrra idą na przewóz na Oswiecim bo tylko on kursuje w wolne dni. Ze względu na to, ze w tygodniu pasażerowie wybierają innych przewoźników nie ma opcji żeby dołożyć dodatkowe kursy w weekend.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w G.T. Trans Gołba Tomasz się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Pasażerka

Nie dość, że podwyżka biletów, to uprzejmość kierowców pozostawia wiele do życzenia! (usunięte przez administratora)! Pan nigdy nie ma wydać i rzadko kiedy daje bilet!

Pasażerka

Niestety kolejna już nieuzasadniona podwyżka ceny biletów w bardzo krótkim czasie, za moment bardziej będzie się opłacało jeździć własnym samochodem. Poza tym cena na stronie to nadal 16 zł, dopiero od kierowcy można się dowiedzieć, że bilet jest droższy aż o 4 złote. Busy z tego co widzę jeżdżą te same od co najmniej 12 lat, nadal jest ciasno, nadal kierowcy nie mówią po angielsku, co jest dość dziwne na trasie którą codziennie jeżdżą obcokrajowcy. Nie widzę też sensu wywieszania kartki z informacją o karach za brak jazdy bez biletów, skoro za każdym razem jak wyraźnie o bilet proszę to kierowcy mają minę jakbym obraziła ich rodzinę do piątego pokolenia wstecz i wymagała czegoś niemożliwego.

Pasażerka

Trochę już państwa poniosło z Tą podwyżką trasa (usunięte przez administratora) - Kraków. Z 17 na 20zl. Cóż trzeba zacząć jeździć z innymi przewoźnikami.

Pasazer
@Pasażerka

Chyba Pani nigdy nie jeździła z ta firma, gdyz bilet nigdy nie kosztował 17 zł….. ja jeżdżę regularnie i jakoś nie dziwie się podwyżek. Chleb kosztował 4zl a teraz kosztuje 10zl

ando
@Pasazer

Ceny biletów kolejowych podniesiono o 18 % i zrobił się lament że drogo, bo to przedsiębiorstwo państwowe . Przewoźnicy prywatni podnoszą ceny biletów 25 - 30 % . Kto ich kontroluje, kto zatwierdza podwyżki? Bilet o którym pani mówi kosztował 16 , a teraz 20 zł , czyli podwyżka wynosi 25 % . Za trasę 30 km bilet kosztował 9,50 a teraz 11,50 czyli podrożał 21 %

Pasażerka

Szkoda, że od czasów pandemii zostały zlikwidowane bilety wieloprzejazdowe. Od bardzo długiego czasu jeżdżę trasą Oświęcim - Kraków i na odwrót. Wcześniej specjalnie ze względu na bilet wieloprzejazdowy jeździłam tylko z Gt trans, teraz gdy nie ma tych biletów zniżkowych częściej wybieram Lajkonika niestety. Na stronie internetowej wyświetla się informacja o biletach wieloprzejazdowych a w rzeczywistości ich nie ma u kierowców a szkoda.

Urszula

Fajnie poczytac opinie klientow, ale co sądza pracownicy na temat pracy? Mąż chce aplikowac na kierowce, polecacie? Jak zarobki, umowa?

Jimmy
@Urszula

Przyjść i popracować a mąż zobaczy jak w każdej pracy sa co chwalą i tacy co marudza

Zuzanna
@Jimmy

Czyli ani nie polecasz ani nie odradzasz? Należysz do tych co chwalą czy marudzą? ;)

Izabela

Wraz z grupą 20 uczniów korzystaliśmy z usług firmy G. T. Trans na trasie Kraków - Oświęcim-Kraków. Kierowcy bardzo uprzejmi i mili. Nie bylo problemu, zeby podjechać po nas kawałek dalej. Sprawny powrót do Krakowa. GORĄCO POLECAMY!!!

Pasażer

Busy się kategorycznie i regularnie spuźniają. Z tego co zauważyłem o ile kierowcy przestrzegają godzin kiedy mają wyjechać do Krakowa. To do Oświęcimia tych godzin nie przestrzegają. Czy wyjedą 10 minut przed lub 20 minut po czasie dla nich to nie ma różnicy.

Klient

Kierowcy zatrzymują się na przystankach według własnego widzimisię, nawet jeśli ma w busie wolne miejsca potrafi chamsko przejechać i zignorować prośby o zatrzymanie. Żenada.

Pasarzerka

Kierowcy nie mili, opryskliwi. Jechaliśmy do muzeum Auschwitz i kierowca wysadził nas w środku miasta a powinien przy muzeum. NIE POLECAM!

Pasazerka

A ja od lat jeżdżę z tym przewoźnikiem i wszystko jest ok - kierowcy mili

Irena
@Pasazerka

Ja jeszcze nie miałam okazji skorzystać z G.T. Trans. Napisałaś, że jesteś ich klientką od lat. A jakie mają ceny? W porządku?

Mariola
@Irena

Ja jeżdżę z tym przewoźnikiem 2 lata cent są bardzo niskie chociaż nie powinnam tak pisać bo podniesie, ale naprawdę 70 km 12 zł śmiechu warte. Darmowe przejazdy przy zakupie biletu 14 przejazdowego płacisz tylko za 10. Pan Tomasz zawsze odbiera telefony do innych przewoźników nie moglam się dodzwonić a on jedyny odbiera poza tym przez telefon wydaje się dość sympatyczny i co najważniejsze kursują często

Pasażer 2
@Irena

Co z tego ze ceny w porządku jak warunki jak transport bydła na sybir wdychanie zarazków i spalin

Pasażer 2

Busy nagle odwoływane, rozkłady jazdy niespójne, kierowcy aroganccy, brak przestrzegania reguł sanitarnych, ścisk jak w puszce i to wśród osób wszelkich narodowości. W busach można natrafić na pijanych i cuchnących pasażerów. Brawurowa jazda kierowców. Szczerze odradzam.

Pasażerka

Już któryś raz z kolei mam nieprzyjemność jechać busem prowadzonym przez kierowcę z Ukrainy (kurs w niedzielę z Oświęcimia do Krakowa o 15:55). Kierowca jeździ w sposób brawurowy i bardzo niebezpieczny, wyprzedza po 4 (!!!) auta pod rząd, również na podwójnej ciągłej, nie zachowuje wymaganej odstępu między pojazdami, siedzi im na "ogonie", kolejny raz zdarzyło mi się widzieć jak kierowcy z naprzeciwka pokazują mu środkowy palec ze względu na to, w jak niebezpieczny sposób wyprzedza. Inni kierowcy również niekoniecznie jeżdżą w całkiem przepisowy sposób i np nie nabijają biletów, ale i tak czuję się z nimi bezpieczniej niż z wyżej wspomnianym kierowcą. Zdecydowanie nie polecam tego kursu i autentycznie za każdym razem boję się o swoje życie. Byłabym wdzięczna za utemperowanie rajdowego stylu kierowcy bo kiedyś skończy się to katastrofą

Klient
@Pasażerka

Potwierdzam ! Wozi ze sobą innych pijanych Ukraińców, którzy nie płacą za przejazd.

Zalazłem ogłoszenie o prace dla kierowcy autobusu w firmie G.T. Trans. Czy grafik pracy jest elastyczny i można go układać według własnych potrzeb? Chętnie dowiem się jakie są godziny pracy w firmie?

Ilu kierowców jest aktualnie zatrudnionych w tej firmie?

Pasazerka

W dniu dzisiejszym kierowca jadący z Krakowa nie zatrzymał mi się w Alwerni na przystanku jak machałam

Ktos

Jestem ciekaw dlaczego firma gttrans podwyższyła cenę biletu i kosztuje 10 zł z Alwerni czy brodel itd.

Zostaw merytoryczną opinię o G.T. Trans Gołba Tomasz - Mucharz

• Jak się pracuje w G.T. Trans Gołba Tomasz?

Zobacz opinie na temat firmy G.T. Trans Gołba Tomasz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

G.T. Trans Gołba Tomasz
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.

G.T. Trans Gołba Tomasz