Opinie o Wołczyk Marian MG Infrastruktura Marian Wołczyk w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wołczyk Marian MG Infrastruktura Marian Wołczyk. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wołczyk Marian MG Infrastruktura Marian Wołczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wołczyk Marian MG Infrastruktura Marian Wołczyk w Rzeszów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jakie warunki pracy są w Wołczyk Marian MG Infrastruktura Marian Wołczyk? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Kierownik Budowy?

Były pracownik T

Nie polecam pracy w tej firmie, mała stawka z metra, z godziny tym bardziej niska, kierownictwo czepia się wszystkiego, nie ciekawa atmosfera w pracy, małolaci którzy ścigają wszystkich do roboty(chociażby mateusz?), tylko jedna przerwa, którą wyżej mieniony małolat i tak potrafi skrócić, bo metry, jedyny plus tej firmy to pieniądze na czas

Mateusz Nowy wpis
@Były pracownik T

Stawka z metra akurat nie jest najgorsza, idź do konkurencji i zobaczysz co to jest niska stawka, godzinówka adekwatna do umiejętności i zaangażowania, nie ciekawa atmosfera? Co jak co ale tego nie można powiedzieć ???? małolaci sami? Hmm, to że przychodzą młodzi, chcą robić, przychodzą młodzi inżynierowi, żeby nabierać doświadczdnia etc. to źle? Wręcz przeciwnie, kiedyś starzy pójdą na emeryturę i kto będzie robił w tym fachu? ???? kierownictwo się czepia? to ciekawe, ponieważ z reguły się nie czepia, jeśli ktoś coś zjebie to ich obowiązkiem jest się czepiać, chyba że chodzi ci o czepianie się o alkohol? ścigam ludzi do roboty? Jeśli ktoś przychodzi do pracy się napić albo przebimbać cały dzień udając że robi, to co innego można zrobić? Owszem czasem się skróci przerwę ale w zamian robi się drugą późnie, o czym najwyraźniej zapomniałeśj ???? gdyby napisał tą opinię ktoś kto się zna na robocie, można by się przejąć, ale nie pomocnik który nie potrafi nawet łopaty dobrze obsłużyć ????

Anonimowy Nowy wpis
@Były pracownik T

Nie polecam tej firmy omijać szerokim łukiem

Anonimowy Anonim Nowy wpis
@Anonimowy

Może by się szanowny kolega rozwinął, dlaczego nie poleca tej firmy i czemu radzi ją omijać ?

Irena

Cześć, przeglądałam internet w poszukiwaniu ofert pracy firmy MG Infrastrukturze ale nie udało mi się nic znaleźć :( Czy Wy coś wiecie odnośnie rekrutacji w firmie? Czy jest ona planowana?

Mateusz
@Irena

Rekrutacja odbywa się cały czas, wystarczy zadzwonić do prezesa na numer który można znaleźć w internecie i zapytać ;) Firma ciągle poszukuje pracowników, ponieważ ma dużo zleceń także dzwonić i pytać!

Zostaw merytoryczną opinię o Wołczyk Marian MG Infrastruktura Marian Wołczyk - Rzeszów

• Jak się pracuje w Wołczyk Marian MG Infrastruktura Marian Wołczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Wołczyk Marian MG Infrastruktura Marian Wołczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wołczyk Marian MG Infrastruktura Marian Wołczyk
  • Podwisłocze 18 lok. 105