Opinie o Rehouse Development Sp. z o.o. sp.k. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rehouse Development Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rehouse Development Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rehouse Development Sp. z o.o. sp.k. w Rzeszów

Michał Nowy wpis

Bardzo fajna firma, wynagrodzenie zawsze na czas, firma rodzinna, super atmosfera, ciekawi ludzie

Kamil Nowy wpis

Pracodawca naprawdę godny polecenia, zawsze idzie się dogadać i nie ma sytuacji "nie bo nie" - naprawdę polecam ;)

Maria Nowy wpis
@Kamil

A w kwestiach np. zaliczek też się da?

Mieszkaniec

Zainteresowanych opinią nt. tego człowieka (bo firm jest kilka) zapraszam na osiedle przy ul. Bernackiego - mieszkańcy chętnie podzielą się opinią nt. zakupionych mieszkań i o tym jak działa deweloper. Nikt nie będzie kłamał - wystarczy popatrzeć jak fatalnie wygląda nowe osiedle.

Stefan
@Mieszkaniec

Chciałbym przypomnieć, że forum Gowork.pl służy przede wszystkim pracownikom zatrudnionym w firmie Rehouse Development, a nie klientom, którzy kupili mieszkania. Obecnie na stronie pracodawcy jest poszukiwany doradca do spraw nieruchomości. Firma oferuje wysokie zarobki, uzależnione od efektów pracy oraz atrakcyjne szkolenia, pozwalające pogłębiać dotychczasową wiedzę. Co sądzicie o tej ofercie rekrutacyjnej?

Kuba
@Stefan

może być ciekawe - daj kontakt do firmy

Kamil Nowy wpis
@Mieszkaniec

Opinia nie dotyczy stosunku pracy - to jakaś opinia klienta więc trochę nie na temat

Grzegorz

Współpracuję z Rehouse od 2018 r. Bardzo dobry kontakt z właścicielami firmy, wysoki standard współpracy i naprawdę świetna atmosfera. Serdecznie polecam osobom poszukującym pracy! :)

Aplikowałeś do firmy Rehouse Development Sp. z o.o. sp.k.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Weronika

Na forum widać niestety sporo nieprzychylnych od strony klientów opinii czy ich zadowolenie wpływa na organizację pracy w firmie? Czy na stanowisku w biurze w dziale obsługi często zdarzają się telefony / wizyty od osób, które mają "wąty o wszystko"? Jest to dla takiego pracownika stresujące? Macie jakieś opracowane działania przeciwko takim sytuacjom? Zastanawiam się czy nie poszukać u Was zatrudnienia, jednak jestem zbyt mocno podatna na stres.

Dominik

Ile można z premii tu wyciągnąć?

True

Ta sama opinia jak w przypadku innych klonów tej samej firmy, tego samego wlasciciela: Nie warto. Mnóstwo spraw w sądzie, dużo niezadowolonych klientów. Klienci - nabywcy mieszkań wystosowują coraz to kolejne pozwy wobec tego dewelopera, który jest niesłowny i odstawia fuszerkę. Robi mieszkania w kiepskim stanie, nie płaci podwykonawcom. Dobrze, że choć te sprawy wygrywają. Zainteresowanym polecam zgłębić temat, pogrzebać w internecie informacje nt. firm Rehouse, Presbud, Eresidence (i kto wie ile jeszcze nazw/firm wymyślą). Oczywiście wszystkie znajdują się pod tym samym adresem.

Podwykonawca
@True

Jedno wielkie kłamstwo. Jeżeli chodzi o podwykonawców to pieniądze są na koncie na drugi dzień po skończonej robocie.

Zostaw merytoryczną opinię o Rehouse Development Sp. z o.o. sp.k. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Rehouse Development Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Rehouse Development Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rehouse Development Sp. z o.o. sp.k.?

Rehouse Development Sp. z o.o. sp.k.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Handlowa 3
    35-030 Rzeszów

Rehouse Development Sp. z o.o. sp.k.