Iriss Development

Rzeszów

Iriss Development

Opinie o Iriss Development

Mieszkaniec

pan „ deweloper” bardzo mija się z prawda. Nie polecam kupna mieszkania u tego pana. Robi fuszerkę , okna pekaja, materiały najtańsze a do tego nie płaci wykonawcom przez co i mieszkańcy to odczuwają. Nie odbiera telefonu.

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o iriss development jako pracodawcy.

Z takimi firmami to nigdy nie wiadomo ale tutaj muszę też napisać, że sa ok. Moja ciocia kupiła u nich mieszkanie na Saskiej Kępie i wszystko sobie chwaliła, może i musiała trochę poczekać ale ogólnie to nie zawiodła się.

aaa

Nie wiem skąd taka negatywna opinia. Zakupiliśmy u niego mieszkanie i wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów, kontakt do dnia dzisiejszego bezproblemowy, dokumenty również mam wszystkie, więc moja opinia bardzo na +

greg

Powyższy komentarz jest wyssany z palca developer jest bardzo miłym panem który Zawsze pomoże jak ktoś jest w potrzebie i za nic nie oczekuje pieniędzy. robi tyle ile do niego należy. Zawsze odbiera telefon gdy tylko może. Ja jakoś dokumenty mam wszystkie

oleg

Deweloper (usunięte przez administratora)buduje domy ( szeregówki ) następnie po sprzedaży , unika kontaktu z klientami, nie odbiera telefonu, nie oddaje dokumentów, następnie nie można oddać domu do nadzoru. Gość jest straszny. Miły do momentu dostania kasy, po czym za wszystko inne chce dodatkowych pieniędzy.

Zostaw opinię o Iriss Development - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iriss Development