Opinie o Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Skrawmet Leszek Cebula w Orzesze

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Skrawmet Leszek Cebula. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Skrawmet Leszek Cebula na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Skrawmet Leszek Cebula w Orzesze

Czy firma Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Skrawmet Leszek Cebula kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

AP Nowy wpis

Dobre podejście do klienta, panowie pomogli doradzić w kwestiach projektu wykonywanego elementu. Polecam

Teresa

Trafiłam na ogłoszenie o pracy na stanowisku tokarza. Widzę, że wymagane jest wykształcenie zawodowe. O doświadczeniu nic nie ma... Wiecie może czy w takim razie trzeba mieć, czy nie? Przyuczają?

@Teresa

Witam. Wymagane jest zarówno wykształcenie zawodowe jak i doświadczenie w zawodzie.

Urszula
@SKRAWMET

A ile doświadczenia minimum trzeba mieć?

@Urszula

Pani Urszulo, Na takie pytanie nie ma konkretnej odpowiedzi. Możemy przyjąć, że rok to minimum. Zależy od osoby, która ubiega się o stanowisko, czy jej umiejętności i wiedza są wystarczalne. Wszystko zazwyczaj weryfikujemy w okresie próbnym. Pozdrawiam

Helena
@SKRAWMET

A jak długo ten cały okres próbny trwa i w sumie jak wygląda jego przebieg?

SKRAWMET Nowy wpis
@Helena

Około miesiąca. Nowy pracownik wykonuje swoje obowiązki. Pracę jego ocenia i nadzoruje brygadzista przez okres próbny.

Jolanta Nowy wpis
@SKRAWMET

A jak różnią się zarobki gdy przykładowo ktoś ma rok doświadczenia, a inna osoba np. 5 lat?

Wiecie może, czy w Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Skrawmet Leszek Cebula szukają chętnych na staż?

SKRAWMET

Witam, o jakim rodzaju stażu jest mowa? Chodzi o zakład produkcji, magazyn czy może praca biurowa była by bardziej odpowiednia?

Zuzanna
@SKRAWMET

Ja jestem ciekawa stażu w biurze. Czy jest on płatny tak samo jak na umowie ? Czy można później ewentualnie przedłużyć współpracę ale już na etacie?

@Zuzanna

Witam. Nie prowadzimy stażu w biurze. Również nie szukamy osoby do pracy w biurze

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Skrawmet Leszek Cebula? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Zarząd

Taką opinię może napisać TYLKO zwolniony pracownik, który robił w firmie to co sam opisał w powyższej opinii. Aby nie doprowadzić do większej ilości strat należało zakończyć współpracę.

Koneser
@Zarząd

Może warto dodać załączniki w postaci zdjęć :)

Y
@Zarząd

Winny sie tlumaczy. Jak pracodawcy pozwalają na takie zachowania w pracy (nie tylko pracownikow, ale zarządzających tak samo) to szacunek, długo na tym nie pociągną, jest duzo innych firm w ktorych trzyma sie poziom, powodzenia

NiecoNiesmialyKoneser

Rozwój w tej firmie? Jak najbardziej, ale chyba wsteczny, zero pojęcia o obróbce skrawaniem na maszynach sterowanych numerycznie. Polecam dla osób które mają ochotę zapadnąc w letarg i klepac z szychty na szychte udawajac że jest okej albo zależy jej na najniższej stawce żeby dostać rentę lub inne dodatki z urzędu , podkopywanie dołków przez "dyrektora od spraw produkcji" to norma, buduje Twoje zaufanie po czym pod wpływem alkoholu podpieprza Cie do innych pracowników. Obiecywanie złotych gór to norma, pracowałem rok na czarno bez umowy, właściciel zapewniał mnie ze dostane pieniądze z urzędu, w efekcie dostałem (usunięte przez administratora) Brak poszanowania dla pracownika, chcesz być niewolnikiem nie mającym wlasnego zdania, zapraszam,nie daj Boże powiesz coś przeciwnego idei "zarządu". Jeśli nie macie perspektyw do rozwoju i chcecie budować pozycje w firmie na bazie pogawędek w czasie pracy o (usunięte przez administratora) marynie i jeżdżenia po browary to miejsce odpowiednie dla Ciebie!

X

Nie polecam, chyba, że zamiast rozwijać sie zawodowo masz zamiar sie cofać, jak ta firma, to prosze bardzo, picie piwska za maszynami, nie tylko pracownikow, nie przystaje na " prężnie rozwijającą się firme z długoletnim doświadczeniem"

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Skrawmet Leszek Cebula - Orzesze

Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Skrawmet Leszek Cebula
  • Kosów 11