Opinie o Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie Arkadiusz Bloma w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie Arkadiusz Bloma. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie Arkadiusz Bloma o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie Arkadiusz Bloma w Częstochowa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Wiecie może, czy w Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie Arkadiusz Bloma szukają chętnych na staż?

Romek Nowy wpis

Nie wiem skąd te negatywne opinie.. Byłem u tego Pana i zleciłem sprawę (trzy i pół roku walczyłem w sądzie). Atrakcyjna Pani pomogła mi wypisać papiery. Po trzech tygodniach na moje konto komornik przesłał całą kasę. Magia! czy Mistrz ceremonii? Wielki dzięki dla Komornika i polecam innym

Niezadowolony Nowy wpis

Komornik działający tylko na korzyść dłużnika, bardzo utrudniony kontakt . Jako wierzyciel proszę od kilku tygodni o pewne działania -bezskutecznie! Codzienne telefony nie przynoszą żadnych rezultatów. W dniu przyjęcia(wtorek) nie idzie się spotkać ani dodzwonić. Będzie składana skarga

Jak szefostwo w Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie Arkadiusz Bloma traktuje ludzi?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie Arkadiusz Bloma? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
Wiki

Kiedy komornik może prowadzić egekucje poza apelacją sądu w której ma siedzibę ?

Uwaga (usunięte przez administratora) już niedługo sprawa przed sadem w Cz-wie przeciwko temu komornikowi celowo wprowadzał w błąd (usunięte przez administratora) , robił zajęcia komornicze na środki przyznane z UE i skarbu Państwa , będzie ciekawie zapraszam do śledzenia losów jeszcze obecnego Komornika , mam nadzieję że już niedługo

Emilia

Ale złożyłeś skargę na czynnosci komornicze, czy pozwałeś go? Skoro piszesz, że przeciwko, to chyba pozew? To będzie precedens na skalę Polski. Jak przegrasz, to też daj znać, to pouczające dla nas, będzie wiadomo, co można a co nie.

Lizus
@Emilia

Oczywiście tylko Ci pa widzi !!!! Jak dyrektor !!!!

Paulina
@Lizus

"pa"? Kto widzi? Ogólnie to wiadomo jak to do teraz się wszystko rozwija? Bo trochę czasu minęło, a jutro to już nawet kwiecień się zacznie

Olaf
@Emilia

i co z tą aferą? anonim zdaje się że wkręca...

Robert

Profesjonalnie poprowadzona sprawa. Dzięki niekonwencjonalnym dzałaniom Pana Arka odzyskałem swoje powniądze. Polecam

Ryszard
@Robert

A jak działał? Jakich argumentów używał? Mam nadzieję, że wszystko z kulturką

Franz Maurer

Profeska. Komorasowi jeszcze się chce zabrać do roboty. Fajne dziewczyny w biurze . Polecam

Komornik zajmuje konto bankowe 2 razy bo zle policzyl i braklo mu 40zl dokladajac 100zl za obsluge zajecia i oplate dla banku to jeszcze wchodzi na zaklad pracy po czym jedna kwote pobiera z konta i z firmy a pozniej ciezki kontakt z odzyskaniem pieniedzy. (usunięte przez administratora) nic wiecej. Skarga bd zlozona.

Ola

Polecam. Indywidualne podejście do sprawy. Zakończenie długo wyczekiwanym sukcesem. Polska to jednak nie jest jednak Państwo z papieru. Aleksandra

Olaf

Jest OK. Polecam instytucję

Celowo wprowadza w błąd klieta dla większego zysku swojej kancelarii Można było szybciej i taniej ,a nie kosztem innych

studentka

Sympatycznie nawet miło ale niezwykle rzeczowo...

Trochę wisiałem z długiem. Koleś ogolił mnie do skórki a tak chyba nie można. Nie polecam

Alexandra

Indywidualne podejście do sprawy zakończone zapłatą całości długu. Dziękuję za pomoc

Andrzej Morus

Polecam instytucję. Skutecznie i w miarę szybko. Andrzej

Nitras

Nigdy dotąd jako dochodzący zapłaty nie doświadczyłem z komornikami takiej konstruktywnej współpracy jak z tym Panem. Moja ocena 5+.Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie Arkadiusz Bloma - Częstochowa

• Jak się pracuje w Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie Arkadiusz Bloma?

Zobacz opinie na temat firmy Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie Arkadiusz Bloma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie Arkadiusz Bloma?

Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie Arkadiusz Bloma
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Śląska 28 lok. 2.2
    42-217 Częstochowa