Opinie o Fundacja Socjalna Jura w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fundacja Socjalna Jura. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Fundacja Socjalna Jura na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Socjalna Jura w Częstochowa

Dawid Nowy wpis

Czy fundacja przyjmuje osoby z niepełnosprawnością ?

pracownica Nowy wpis

dobry pracodawca, pracuję więc wiem, polecam i radzę nie słuchać wypocin głupich ludzi, zazdrosnych i zawistnych radzę przekonać się osobiście

Anna Nowy wpis
@pracownica

a to dobre zarty

Olo Nowy wpis

Ta firma to przekret roku. Ale idzcie sami i poczujcie to na własnej skorze. Obiecanki cacanki...

Fredi

Słyszałam sporo dobrego i dziwią mnie niektóre opinie!!

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fundacja Socjalna Jura na stanowisko zatrudnię pracownika bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Aaaaaa

Ta pani pracuje na ul. Armi krajowej 13 /15 nikomu nie polecam tej pani do pracy w sprzątaniu ona już wszędzie sprzątala a opinie o tej pani jest tyle że hoho nie polecam pani Eli. K

Jest tam parę osób co powinny odejac np. Ela. K

Aaaaaa

W tej firmie pracują kable (usunięte przez administratora) u co niektóre osoby to kłamcy i kable nie powinni tam pracować osoby po. 60tce

Gościu

Kuźwa co za dupki wypisują nie prawdę, wszyscy się pchają do fundacji żeby robić więc głupich wypocin nie piszcie jak źle to (usunięte przez administratora) do K... Do Tip top dadzą wam szkole życia

Hiiiiiii

Woda do picia też jest w te upały na czas... ???? Oczywiście mineralna. Polecam

Xxx

Firma ok, wypłata na czas, umowa o pracę, dobry kontakt z przełożonymi, zawsze proszą pracownika o wykonanie jakiejś pracy a nie wyzywają i przeklinaja jak Pani K w wiadomej firmie tip top, co chcieć więcej

Aaaaaa

Nie polecam tej firmy ponieważ ta firma kable kłamcy i itd....

Zadowolona
@Aaaaaa

Chyba nie pracujesz w tej firmie, tu właśnie nie oszukują i nie oklamuja i wodą się nie sprząta. Szefostwo nie słucha właśnie plotek innych zawzietych bab.

Goostek
@Aaaaaa

Ta firma zawsze wypłacała pensje na czas, a niejednokrotnie przed czasem. Umowa o pracę od pierwszego dnia, zero problemów z przełożonymi. Jak w każdej szanującej się firmie, która dba o swój wizerunek, nie są tolerowane kradzieże własności firmy i alkohol. Może w Twoim przypadku coś jednak było na rzeczy? Nie oczerniaj i nie pisz głupich wypocin. To bardzo dobra firma.

Zadowolona

Ja też polecam, wszystko jest na czas, z urlopem nie ma problemu, środki jakie się chce, jest czym pracować, jedna z lepszych firm w Częstochowie

Obecny pracownik

Fundacja Socjalna Jura to bardzo dobry pracodawca, pracuje od kiedy powstała, wynagrodzenie na koncie przed czasem, ze 3, 4 dni wcześniej, zatrudnienie umowa o pracę, super szefostwo, zawsze można się z nimi dogadać, polecam

Aaaa

Nie polecam tej firmy

Ktos

Obiecuja zlote gory a przychodzi co do czego jest klapa robic za 2 a wyplata jak wyplata

Honorata
@Ktos

Niewiele Twój komentarz w sumie mówi o pracy w Fundacji Socjalnej Jura. Mógłbyś go nieco rozwinąć? Ciekawi mnie, na jakiej zasadzie współpracuje się z tym miejscem, no i na jaką wypłatę można liczyć. Może jesteś w stanie podać jakieś kwoty?

Ktos
@Honorata

Pracujesz za 2 a pensja na 3/4 i jeszcze co miesiąc zwlekana a później trzeba z data wstecz podpisywać.

Gosciu

Firma zeruje na innych firmach żeby wysprzatala za nich obiekty. Brak słów i profesjonalizmu.

Grzesiek

Są różne opinie na temat firmy. Wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

Nikt jeszcze nie wypowiadał się o zatrudnieniu w firmie Fundacja Socjalna Jura w mieście Częstochowa. Czy zna ktoś może jakieś informacje o tej firmie? Zachęcamy do udzielania opinii.

MariaD

Nie wypłacalność pracowałam tam, jako wół nie pracownik.

MariaD

Nie wypłacalność, szukają wolow do pracy a nie pracowników, obiecują złote góry.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Socjalna Jura - Częstochowa

Fundacja Socjalna Jura
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Bohaterów Katynia 13 lok. 11
    42-208 Częstochowa