Opinie o Kancelaria Odszkodowawcza Automobile Expert Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Odszkodowawcza Automobile Expert Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Odszkodowawcza Automobile Expert Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Odszkodowawcza Automobile Expert Sp. z o.o. w Częstochowa

Na swojej stronie w zakładce kariera jest napisane żeby zgłosić swoją rekrutację poprzez formularz, dostał tutaj ktoś etat właśnie w ten sposób? Firma pisze, że praca dla doradcy to świetny szansa na dodatkowy zarobek, a czy ta praca nie może być traktowana jako główne źródło dochodu?

Beata i Irek Nowy wpis

Serdecznie polecamy Kancelarię AE Sp. z o.o. Mimo odległości jaka nas dzieli Kancelaria dołożyła wszelkich starań abyśmy czuli się zaopiekowani. Świetny i stały kontakt z Mecenasami i całym zespołem. Kontakt telefoniczny i mailowy non stop. Oczywiście sprawa kredytu frankowego zakończyła się sukcesem za co ogromnie dziękujemy. Polecamy wszystkim oddać się w ręce tej właśnie Kancelarii. Beata i Irek

Justyna Nowy wpis

Kancelaria prowadzi naszą sprawę kredytu frankowego , sąd ogłosił w ostatnich dniach wyrok korzystny dla nas. Wiemy, że jeszcze bank może się odwołać, ale jesteśmy dobrej myśli . Jeśli chodzi o obsługę w kancelarii jesteśmy bardzo zadowoleni , fachowa i profesjonalna obsługa, kontakt z personelem na wysokim poziomie. Kancelaria godna polecenia .

Alicja Nowy wpis
@Justyna

A coś więcej na temat pracowników kancelarii możecie powiedzieć? Ogólnie dużo osób w niej pracuje? Do kontaktu telefonicznego lub mailowego przydzielony jest osobny pracownik?

Klient

Zdecydowanie polecam jako kancelarię od kredytów we frankach! Szybko, konkretnie i skutecznie!

Aplikowałeś do firmy Kancelaria Odszkodowawcza Automobile Expert Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Częstochowa
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
klientka D.J

Kancelaria prowadziła również naszą sprawę kredytu frankowego,po półtora roku, sąd ogłosił wyrok korzystny. Jesteśmy jednak świadomi, że jeszcze bank może się odwołać. Myślę, że to bardzo dobry czas biorąc pod uwagę terminy sądowe. W kancelarii bardzo fachowa, profesjonalna obsługa, kontakt z personelem bardzo przyjemny i na wysokim poziomie. Polecamy te kancelarię

Roman

Kancelaria Odszkodowawcza Automobile Expert z Częstochowy poprowadziła mnie w sprawie unieważnienia umowy kredytu frankowego profesjonalnie,sprawnie a co najważniejsze skutecznie.Wczoraj Sąd unieważnił umowę w całości.Polecam.

Wiktoria
@Roman

No jeżeli serio o franki to szacunek się należy, bo to łatwa sprawa akurat nie jest. Jak długo to wszystko trwało? Cena pewnie niemała?

Pablosss
@Wiktoria

Właśnie co chodzi o ceny jest jesteśmy bardzo elastyczni zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szerszych informacji. Rozmowa telefoniczna czy analiza umowy do niczego nie zobowiązuje dlatego warto wiedzieć coś więcej jeżeli ma się podobny problem. Pozdrawiam

Karina

Najlepsza Kancelaria Odszkodowawcza :-) skutecznie, szybko i przyjemnie POLECAM !!!!!

Nucha

Kancelaria prowadziła nasza sprawę kredytu frankowego, minęło półtora roku i właśnie sąd ogłosił wyrok korzystny. Myślę, że to bardzo dobry czas biorąc pod uwagę odległe terminy sądowe. W kancelarii bardzo fachową, profesjonalna obsługa, kontakt z personelem bardzo przyjemny i na wysokim poziomie. Polecam te kancelarię tym bardziej, że w obecnych czasach odległość nie przeszkadza, współpraca zdalna w żaden sposób nie utrudnia pozytywnego załatwienia sprawy

Grzegorz

Witam! Kancelaria która mnie reprezentuje w sprawie kredytu frankowego w sądzie przeciwko bankowi Credit Agricole w I intencji Sąd wydał bardzo korzystny dla nas wyrok "Unieważnienie Umowy Kredytu w całości" Polecam wszystkim którzy wpakowali się w kredyt frankowy tak jak my Kancelarię Odszkodowawczą Automobile Ekspert z Częstochowy, Kancelaria posiada wybitnych specjalistów z olbrzymią wiedza w zakresie spraw frankowych jak również odszkodowawczych. Dlatego jeszcze raz polecam wszystkim co mają problemy z uniewaznieniem umowy kredytowej z Bankiem i odzyskaniem nadpłaconeg kapitału ...Dziękuję za pomoc i wsparcie .

Katarzyna Kaliczak-Kanicz

Kancelaria rzetelna , sumiennie wykonująca podjętych się zobowiązań ,jestem mega zadowolona w 100%POLECAM ????

Jan

Kancelaria która nas reprezentuje w sprawie frankowej w sądzie przeciwko bankowi. W I intencji Sąd wydał bardzo korzystny dla nas wyrok "Unieważnienie Umowy Kredytu w całości" Polecam wszystkim którzy wpakowali się w kredyt frankowy tak jak my Kancelarię Odszkodowawczą Automobile Ekspert z Częstochowy, Kancelaria posiada wybitnych specjalistów z olbrzymią wiedza w zakresie spraw frankowych jak również odszkodowawczych. Dlatego jeszcze raz polecam wszystkim co mają problemy z Bankiem. Dziękuję za pomoc i wsparcie .

Manager

Byłym i aktualnym agentom, przedstawicielom i doradcom z branży odszkodowań i ubezpieczeń oferujemy konkurencyjne warunki i dochodową współpracę, zapewniamy wysokie prowizje i zaliczki oraz pełną dyskrecję. Dla chętnych możliwość budowy własnego zespołu sprzedaży. Dla managerów z własnymi grupami sprzedażowymi proponujemy ekstra warunki, jeśli działacie w innych branżach, to zapewniamy szkolenia branżowe i wszechstronną pomoc na każdym etapie. Jeśli nie pracowałeś w tej branży, a chcesz dobrze zarabiać, to nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Cała Polska. Proszę o maila na adres kasadlaagenta@interia.pl

Zygmunt Toruń

Czekam na wypłatę odszkodowania-jak dostanę to napiszę

@Zygmunt Toruń

Proszę napisac czy wszystko pozytywnie sie u pana skonczylo i czy jest pan zadowolony z odszkodowania i pracy biura.?

@Zygmunt Toruń

Witam.Moge wiedziec panska opinie

@olga a czego się obawiałaś na początku?

Olga

Pracuję w kancelarii od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona zarówno z pracy jak i z zarobków. Na początku trochę się obawiałam, ale szybko okazało się, że niepotrzebnie.

Kamila
@Olga

Co prawda w Kancelarii Automobile Expert - jak sama wspomniałaś - pracujesz od kilku miesięcy, no ale przez ten czas faktycznie mogłaś już dosyć dobrze poznać tego pracodawcę. Dobrze wiedzieć, iż można tam liczyć na godne zarobki. A wiesz może, czy akurat teraz można się tam ubiegać o staż?

Bartosz
@Kamila

Tak napisz bartoszgrandt@interia.pl

Elżbieta

Premie i zarobki są ok, jak na razie same plusy.

Gośka

Bardzo dobrze się tu pracuje. Atmosfera świetna, dobre zarobki. Ogólnie super pracodawca!

Czy jest możliwość w Kancelaria Odszkodowawcza Automobile Expert Sp. z o.o. pracy na część etatu?

Tak, można spokojnie nawet pogodzić z inną pracą. Ja pracuję w 90% przez internet :)

Poszkodowany

Prowadzili moją sprawę. Obiecywali złote góry. Otrzymałem jedną trzecią tego co obiecywali. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!

Agnieszka

Kto chce i umie pracować to w firmie bez problemu się odnajdzie. Pracuję w kancelarii już dwa lata i jestem zadowolona, oby tak dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Odszkodowawcza Automobile Expert Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Kancelaria Odszkodowawcza Automobile Expert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Odszkodowawcza Automobile Expert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Odszkodowawcza Automobile Expert Sp. z o.o.?

Kancelaria Odszkodowawcza Automobile Expert Sp. z o.o.