Opinie o Transport Drogowy Ciężarowy Juszka Krzysztof w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Transport Drogowy Ciężarowy Juszka Krzysztof. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Transport Drogowy Ciężarowy Juszka Krzysztof o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transport Drogowy Ciężarowy Juszka Krzysztof w Lublin

Marzena Nowy wpis

Hejka, widziałam ofertę dla kierowcy C+E. było w niej napisane, że jeździ się na kraj na wyjazdy w porywach dwudniowe. Gdzie wtedy chłopak będzie miał spanie zorganizowane? Zazwyczaj kabina czy jednak są postoje przy motelach?

Sebastian Nowy wpis

Dzień dobry wszystkim. Jak wygląda dziś sytuacja w TDC ? Jak atmosfera ? Jak praca i płaca ? Pozdrawiam

Grażyna Nowy wpis

czy te wspomniane klauzule dalej sie podpisuje? w tamtym roku na forum ktos pisał o tym, że przy wcześniejszym odejściu ponosi się jakąś karę. jakie zasady zawieranej współpracy występują w 2023 roku? ktoś jeździ od niedawna i ma zdanie? są rotacje?

Huba ja pracuje w tej firmie rok i mam zamiar pojeździć w tej firmie maksymalnie do końca wiosny (koniec kwietnia - maja) pieniądze są wypłacane jak należy - co do wypłat nie można mieć zastrzeżeń (są wyjątki ale to niedogadane sprawy) atmosfera jak ktoś już napisał - żadna (ale przychodzisz tu po pieniądze nie po nowe znajomości) najważniejsze abyś miał tu dużo cierpliwości i był spokojną osobą bo długo nie wytrzymasz. To prawda, wyjazdy są szybkie i tak naprawdę z dnia na dzień pisane SMS - ciężko zaplanować cokolwiek , w domu nie posiedzisz - jak gość - nawet święta nie wiesz jak Ci wypadną. Wiadomo każdy ciągnie w swoją stronę i "zarząd " (usunięte przez administratora) abyś tylko jechał. Minus że traktują Cię jak maszyne do zarabiania pieniędzy a nie jak człowieka. Moje zdanie: praca na 6 m-cy maksymalnie do dwóch lat dla cierpliwych którzy potrafią zacisnąć zęby (wziąść co swoje i uciekać chyba że chcesz żyć w niewoli :-) bez własnego prywatnego życia.) można odłożyć ) i wiem że przed zwolnieniem sie, lepiej powiedzieć wcześniej bo "zarząd " potrafi strzelać damskie fochy :-) ale wiadomo z kierowcami coraz trudniej. Ps. Najlepsze dla kawalera.

Agnieszka

I jak, zrezygnowaleś z pracy? Czy warunki sie jakos poprawiły i pracujesz w firmie nadal? Ciekawi mnie czy duzo kierowcow ma takie podejście jak ty, tzn czy rotacja pracowników jest duza?

Nick Nowy wpis
@Agnieszka

Rotacja jest bardzo duża. Chociaż teraz podpisywane są klauzule przez kierowców - jeżeli zrezygnujesz z pracy szybciej niż 2 lata to płacisz karę.

Brałeś udział w rekrutacji do Transport Drogowy Ciężarowy Juszka Krzysztof. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Ogólnie non stop

Ogólnie praca na okrągło - bez przerwy i ciągle w kabinie. Dla kogoś kto niema swojego życia prywatnego. Całe życie ucieka przez palce. Pieniądze niby lepsze niż na miejscu ale znowu rozchodzą się na trasę - suma sumarum to samo. Moim zdaniem jak pracować w Polskiej firmie to tylko w Polsce a jak chcesz jeździć za granicą to pracuj w danym kraju gdzie chcesz jeździć. Inaczej to niema sensu. Na pewno nie dla młodych chyba że na chwilę. I atmosfera tragiczna.

Aleksandra
@Ogólnie non stop

No to słabo. Ale też nie do końca rozumiem. Przecież przerwę powinien mieć każdy. A to ile zarabiacie konkretnie? Dasz znać o ile więcej?

Buba

Witam. Czy firma zajmuje się tylko jazdą na Anglię?

@Buba

Ukraina, Slowacja, Czechy, Holandia, Belgia, Francja, Anglia.

Katarzyna
@Kamil

Nadal są wyjazdy na Ukrainę czy może przez to, co się tam dzieje juz nie? + Co jaki czas zjeżdżacie do domów?

@Katarzyna

A co się dzieje ? To raczej w TV jest straszniej niż w rzeczywistości.

Gruby

Nie polecam jako kierowca jesteś dla nich liczba… Jazda na olszynę na karcie brata zony pózniej w Europę swoją. Płaci od kółka tylko to kółko dużo przerzutów po Europie a po kraju nie wspomnę… Na koniec wysyła do lubartowa na biedronkę gdzie trzeba odstać swoje. Nic więcej nie dorzuca bo tłumaczy sie zawsze podstawa ktorej jest tyle co kot napłakał kiedyś była to dobra firma a teraz te płace są śmieszne

Blanka
@Gruby

To prawda w 1oo%.

Aleksandra
@Gruby

No to słabo jak mają takie podejście do pracownika. A jak wygląda ta wypłata od kółka? Co to znaczy w praktyce? Możesz to przedstawić na kwotach?

Nieznany
@Aleksandra

Za Holandię masz x Za Anglię zależy gdzie jedziesz masz x płacone plus przeżut . Jak stoisz to nawet złotówki nie masz.

Nieznany
@Aleksandra

Podam ci przykład jedziesz do Anglii do Lincolna rozladujesz i czekasz na przeżut możesz go dostać odrazu albo na drugi dzień wieczorem . Potem do Holandii czy nie wiem do Belgii masz jeden załadunek albo zbieranina np 9 miejsc . I z tym do Polski np Katowice Wrocław Kraków i z Krakowa jedziesz w dane miejsce i tam ładujesz i albo na bazę albo biedronka jak biedronka to przeje.... bo można i dwa dni tam odstać i za to masz zapłacone 2k . . Możesz po Polsce mieć i jeden rozładunek i załadunek i baza . No ale tak to się przedstawia .

Huba

Polecacie firmę Juszka transport? Czy warto podjąć tam pracę? Jaka panuje atmosfera oraz warunki?

@Huba

Bardzo dobra praca dla kawalera po 50-tce bez żadnych wymagań od życia. Atmosfera żadna, ani zła ani dobra. Kierowca niema prawa nic wiedzieć po powrocie z trasy czekasz na SMS przy telefonie i jedziesz w kolejną trasę. Nie możesz wyjechać na weekend lub spędzić czasu wolnego jak chcesz bo w każdej chwili możesz jechać w trasę - czekasz przy telefonie.

@Kamil

Dzięki za odpowiedź, napewno daje to dużo do myślenia

Emilia
@Kamil

hmm ale to tak można z dnia na dzień dostawać zlecenie? Czy tak od razu jest powiedziane na rozmowie kwalifikacyjnej?

@Emilia

24 h - 45 h max pauza w domu i na nowo. Na rozmowach kwalifikacyjnych każdy kłamie - "reklamuje" siebie. Nic w tym dziwnego.

@Huba

Siema Co do wypłat to spoko zawsze na czas ale co do tych kółek to najlepszy matematyk nie wyrysuje z tego kółka szefostwo ma Cię za czarnego murzyna ????5-6dni to jak jeździsz na stałej linii LUBLIN-LONDYN-LUBLIN to tak ale to tylko mają wybrańcy zjezdzasz na baze to pan Juszka wlacza stoper 45h i wypad z powrotem czy Ty masz godziny w 2tygodniowym czasie czy nie nikogo to nie interesuje ogólnie można wskoczyć na przyuczenie i uciekać ile sił w nogach ogólnie nie polecam ????????????

Stefan
@Buba

Z tym właścicielem da się pogadać, powiedzieć mu co w jego firmie jest do poprawy, czy to nie wchodzi w grę? Zastanawiam się, czy te warunki pracy rekompensuje chociaż solidna wypłata?

Czopek
@Stefan

Możesz rozmawiać, zmiana na chwilę albo Ci przytaknie i zrobi swoje. Także Twoje zdanie się nie liczy, tu wszystko jest z pretensjami - jakieś takie znerwicowane. Powinieneś z kółka wracać, wyłączyć tele i odpoczywać ze 3 dni. I tak robisz cały miesiąc po 24h na dobę - to wychodzi 12 zł na godzinę - to już nie czasy zarobkowe na tirach.

Weronika
@Czopek

ale jest możliwość wyłączenia telefonu na te 3 dni czy dzwonią i mają pretensje jak pracownik nie odbiera?

Dzięki

Dzięki za odpowiedź

@Kamil

Czyli tak naprawdę nie ma tutaj ustalonego grafiku? Tylko tak naprawdę o wszystkim człowiek dowiaduje się z dnia na dzień?

Rozmaryn
@Marta

Tak właśnie to wygląda.

Rozmaryn

W tym momencie to już raczej ostatecznosc. Nie polecam !!!

Buba

Witam wszystkich teraz w firmie Juszka jest stały nabór kierowców rotacja jest taka że sami nie ogarniaja już zwalniają się jeden za drugim i to tacy kierowcy co pracują 1-4lata A ogłoszenia na olx to już cala rodzina dodaje bo taki dozy nabór jak do wojska. Samochody nowoczesne no faktycznie tak jest bo mają ok 20 nowych ale to napewno nikt młody nie dostanie bo są już w obsadach co już jakiś czas pracują scania dostaniesz którą ma 1,5miliona km i na anglie jak się coś zepsuje to serwisu nie ma tak jak jest obiecany przy rozmowie samemu się kręci srobki czekasz na części z Polski naprawiasz i wracasz nikt Ci nawet 100zl nie zapłaci za to bo masz płacone od kołka i jak to prezesi mówią to że płacą Ci podstawę za to że stoisz dobre jaja

Weronika
@Buba

A to czemu taka rotacja? z powodu braku serwisu czy może zarobki też nie trzymają ludzi na miejscu?

Kopa
@Buba

Buba wyglądasz mi na takiego co się zwolnił niedawno

Kopa
@Weronika

Koleżanko rotacja taka ponieważ w tej firmie nie możesz mieć domu i rodziny. 24 lub 45 i jazda

Przemysław
@Kopa

Nie możesz mieć domu i rodziny w sensie, że Was "przetrzymują", czyli zmuszają do nadgodzin albo pracy jest tyle, że musicie sami z siebie zostawać po godzinach, żeby się wyrobić? Współczuję, ale przynajmniej jest to chyba opłacalne finansowo ...

Czopek
@Przemysław

W tym momencie to już nie jest opłacalne finansowo. Taka praca za te pieniądze się nie opłaca... Zabierać sobie życie za takie pieniądze. Bez sensu.

Nina
@Weronika

Z powodu braku poszanowania Twojego prywatnego czasu, (siedzisz w kabinie jak zająć w klatce) niema między kółkami wolnego. Tylko kabina. I bardzo zimne chamskie podejście do ludzi... Nie potrafią rozmawiać, obiecują i nie dotrzymuja słowa. Może to kiedyś była płaca ale dziś to żaden szał za zamknięcie w klatce na całe życie. Jeszcze się tłumacz że telefonu nie odbierasz !!!

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Transport Drogowy Ciężarowy Juszka Krzysztof? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

musisz dzwonic i pytac. pewnie zalezy to od tego jak Ci sie wszystko zgra lub jak podejdzie do tego zarzad.

Jak źle pójdzie to śpisz w kabinie :-)

wigilia w kabinie? jest szansa że szef chociaż zwróci kasę za zamówienie jakiegoś jedzonka czy marna szansa? :D

Mazurek

Firma transportowa która naprawdę bardzo dobrze prosperuje, samochody w bardzo dobrym stanie, wypłaty najlepsze z firm transportowych na lubelskim. Jazda raczej w kółkach 5 - 6 dni w trasie. Polecam wszystkim którzy chcą jeździć ciężarówką.

Sobies
@Mazurek

W tym momencie to już legenda.

@Sobies

Czemu legenda? Polecasz tam pracę ?

Jaka umowa obowiązuje w Transport Drogowy Ciężarowy Juszka Krzysztof podczas okresu próbnego?

Musisz dzwonić i pytać.

Umowa na okres próbny

Non stop

Pracujesz non stop ! Nie możesz mieć ani chwili dla siebie !

Sobies

Bardzo słaba sytuacja. Z miesiąca na miesiąc coraz gorzej.

Dario

Akurat mam wolne to dodam kilka słów od siebie :) Firma na początku wydawała mi się nie ten tego, ale siadłem, popracowałem i takiej atmosfery to serio nie ma nigdzie indziej. Bez spiny :) Są terminy ale to norma, ale SZEFI według mnie klasa człowiek. Do pogadania i zawsze zrozumie jak pracownik w potrzebie. Ja daję 10/10 - GIT FIRMA

Plusik
@Dario

Są przyjęcia?

Radzio

Normalna firma w której aplikowałem jakiś czas temu i na dzień dzisiejszy nie mam zastrzeżeń. Właśnie kontakt z szefem jest bezproblemowy i zawsze się idzie dogadać jak się daje coś od siebie :) Dla mnie gitarka, polecam :)

Zbyszek

Są przyjęcia teraz ? Ktos coś wie?

Kamyl

Dobra firma. Dobre auta. Kasa zawsze na czas. Niema lipy.

Sonia
@Kamyl

Kamyl a coś dokładniej? Konkretnie jaka kasa?

jasio

Witam. Czy ktoś z Was ma jakieś info na temat przyjęć do pracy ?? Jak tam robota układa się w czasie tego koronawirusa ?? pozdro ;)

@jasio

Roboty jest bardzo dużo. Wirusa w koronie nie widziałem. Układa się jak należy. Pozdrawiam.

Zofia

@Media Podasz jakieś konkrety z jakich powodów polecasz pracę w Transport Drogowy Ciężarowy? Czym zachęca ta firrma? Jakie ma dodatki?

Zorro
@Zofia

Auta na plus, Wypłaty na plus, Co weekend w domu (nie jazda tygodniami).

Zostaw merytoryczną opinię o Transport Drogowy Ciężarowy Juszka Krzysztof - Lublin

• Jak się pracuje w Transport Drogowy Ciężarowy Juszka Krzysztof?

Zobacz opinie na temat firmy Transport Drogowy Ciężarowy Juszka Krzysztof tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transport Drogowy Ciężarowy Juszka Krzysztof?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Transport Drogowy Ciężarowy Juszka Krzysztof
  • Powstania Styczniowego 103