Opinie o K&M Marcin Jabłoński w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie K&M Marcin Jabłoński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie K&M Marcin Jabłoński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K&M Marcin Jabłoński w Gdańsk

Wiktoria Nowy wpis

Nie polecam współpracy z tą firmą. Państwo odmówili przyjęcia reklamacji, a fotele są zrobione z kartonu, żadne siłowniki nie działają i wgl nie nadawają sie do użytkowania, są całe pokrzywione. Przepychanie się, chodzenie po prawnikach i odsyłanie pism jest bardzo nieprofesjonalnym zachowaniem. Polecam unikać współpracy z tą firmą i nie dokonywać zakupów!

Dorota Nowy wpis

Katastrofa. W moim przypadku z odzyskaniem pieniedzy za zakupiony towar jktory okazał sie kartonem ze smieciami, walcze juz 4 tydzien. Kombinacja na kazdym kroku. Wiadomosci rozsyłane po całym internecie aby tylko ich nie odszukac. Juz sie zdecydowałem , ze przy okazji wizyty w Gdańsku odwiedze to cos z ktorego wyszła przesyłka nie wiem z czym ale nie był to towar opisany na stronie sprzedazy i porozmawiamy en face. Skoro firma nie szanuje klienta to kim mtam sa pracownicy????

Pracownik Nowy wpis
@Dorota

Dzień dobry, Ta opinia jest ewidentnie wyssana z palca. Zwrotu środków za odesłany towar zwracamy zgodnie z regulaminem - w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. W kwestii otrzymanego stolika, proponowaliśmy wygenerowanie etykiety zwrotnej, na co żadnej odpowiedzi z Pańśkiej strony nie otrzymaliśmy. Tym samym problemem był utrudniony kontakt, za co nie ponosimy żadnej odpowiedzialności. Prosimy o nie wprowadzanie w błąd. Pozdrawiamy serdecznie, K&M Marcin Jabłoński

Wiktoria Nowy wpis
@Dorota

Widzę, że ma Pani ten sam problem. Ja tez zamówiła do firmy fotele, które po prostu nie spełniały żadnej funkcji. Zaczęły się rozpadać, siłowniki nie działały, fotele zaczęły się wykrzywiać w każdą możliwą stronę po 1 dniu użytkowania! A co dopiero korzystać z nich na co dzień. Do dziś każda moja prośba o przyjęcie reklamacji jest odrzucana i kilkanaście tysięcy poszło... Bardzo polecam unikać wszelkiej współpracy z tym Państwem. Chamstwo, dziadostwo (usunięte przez administratora)

Lola

Jeśli chodzi o zatrudnienie to jak najbardziej polecam, żałuję wręcz, że odeszłam. Pan Marcin bardzo wyrozumiały, ludzki, uczciwy i bardzo fajny człowiek. Atmosfera w pracy kumpelska.

klient
@Lola

Masakra Firma

Dobrze rozumiem ze firma sprzedaje swoje produkty na olx ? Ile osób w firmie pracuje?

Modex
@Monika

Nie mylcie firm.K&M nie sprzedaje produktów na OLX - Tylko zaopatruje w towar firmę która tam oferuje produkty.A wpis pani Karoliny to zwykły spam konkurencji.

Firma K&M Marcin Jabłoński poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.

Stanowczo polecam omijać szerokim łukiem firmę i cały ten sklep. Kupiłam od nich plecak przez OLX, zdjęcia były rozpikselizowane (dobrze był widoczny tylko napis SPORT), więc zapytałam o producenta i kraj produkcji, odpowiedź brzmiała "Produkt WISPORT.Plecak wykonany jest z mocnego materiału Poliestru 600D odpornego na przetarcia i przedarcia. Materiał wewnątrz wszystkich komór jest gumowany, co zapewnia wodoodporność". Kiedy plecak dotarł, nie zgadzało się nic. Na plecaku widniało Pinzhiyiliu Zhongguozhizao SPORT, był krzywo szyty i miał w sumie wszystkie cechy towaru zamawianego na Alibabie ((((((swoją drogą to szukałam go po zdjęciu na Aliexpressie, tam 50 złotych, u nich kupiony za 105 (jeszcze była próba podniesienia ceny na 109 jak napisałam!)))). Napisałam oburzona o tej sytuacji do nich, jeszcze nie wiedząc czy zwracać plecak czy nie. Po tygodniu napisałam jednak wiadomość, że chce go zwrócić. Kobieta z działu obsługi pytała się mnie o co chodzi i dlaczego nie piszę z okna w którym jest konwersacja (ktoś ją usunął!), jednak po ponownym wytłumaczeniu podała mi dane do wysyłki i kazała odesłać najtańszym kurierem. Wysłałam potwierdzenie nadania i dostałam informację, że muszę czekać dwa tygodnie na zwrot. Ale to nie koniec. Drugi tydzień już za chwilę, a pieniędzy nie widać, więc piszę ponownie pytając czy z pieniędzmi też (usunięte przez administratora) a w odpowiedzi dostaje tylko, że mam uważać na słowa bo internet nie jest anonimowy (xd) (wiadomości ponownie zostały usunięte!), skopiowałam całą konwersację i wkleiłam ponownie i okazało się, że tym razem trafiłam na kogoś wyżej postawionego w tej firmie. Dostałam informację, że to nie powinno mieć miejsca i że nie zdarzyło się wcześniej, przeprosiny i w końcu mój zwrot trafił na listę "do realizacji". Dziś zostało podesłane mi potwierdzenie nadania przelewu. Mam nadzieję, że dojdzie. KRÓTKA WERSJA: bardzo złe informacje o towarze, niekompetentni i nieuczciwi pracownicy, zwrot pieniędzy dopiero po kontakcie z szefostwem.

strona internetowa

Szkoda gadać o towarach, omijajcie tą firmą dużym łukiem. Towar niezgodny z zamówieniem przyszło nie to co chciałam, części zamówienia brak - nikt mnie nie poinformował o tym. Towar śmierdzi, przyszedł biały komplet który wygląda jakby miał z 50 lat - białego koloru to wogóle nie przypomina. komplety się prują wszędzie nici źle pozszywane... A kontakt w sprawie zwrotu - brak słów. Napisali aby nie prowadzić z nimi monologów bo nie mają na to czasu jakie jest prawo - wyjaśnili... gdybym przeczytała taką opinię nie zamówiłabym towaru więc mam nadzieję, że moja opinia ostrzeże kolejnych kupujących.

Zostaw merytoryczną opinię o K&M Marcin Jabłoński - Gdańsk

K&M Marcin Jabłoński