Opinie o Ilona Gryczka w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ilona Gryczka. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ilona Gryczka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ilona Gryczka w Szczecin

Mart_

Nie polecam ! Diagnoza zerowa wiec wszyscy maja zapisana ta sama serie zabiegow bez wzgledu na problem z ktorym sie zmagaja a noz cos pomoze komus... zmieniane tyllko drogie ampulki i wcierki jak ta nie zadziala to inna I tak caly czas a gdzie efekty hmmq

Justyna
@Mart_

Rozumiem, że po wizycie nie jesteś zadowolona z jej efektów. Czy możesz mi jednak powiedzieć jak ocenisz jej przebieg? Zależy mi na szczerej opinii co do atmosfery panującej podczas wizyty. Czy pod tym względem jesteś w stanie polecić usługi Pani Ilony?

@Justyna

Witam ja jestem klientka pani Ilony od kilku miesięcy . Uważam ze świadczy usługi na najwyższym poziomie . Jej pracownicy to tez kosmetolodzy którzy również maja duża wiedzę trychologiczna . Na konsultacji dowiedziałam się jak wygladac powinna moja skóra , co należy robić , jak myć głowę oraz co jeść . Jeżeli ktoś ma duzy problem może skorzystać z usług oferowanych w gabinecie . Polecam oczyszczanie skory i laseroterapię. Warto skorzystać żeby chociażby dowiedzieć się o pielęgnacji jaka stosować w domu . Polecam Klinikę Włosa

kamila

Serdecznie i szczerze polecam gabinet Pani Ilony . Konsultacja trychologiczna na najwyższym poziomie . Badanie skory głowy i konsultacja wyjaśniły mój problem . Dostałam zalecenia i wytyczne . Gabinet na 5+

Andy

No na mnie też nie zrobiła pozytywnego wrażenia. Dużo mówiła co to ona nie umie i jakich to nie ma kompetencji a tak naprawdę zachowywała sie jak przemądrzała małolata. Bardzo też mi się nie podobało, że strasznie najeżdżała na innych trychologów. To było dość prymitywne. Więcej tam nie poszedłem. Wiedza, kompetencje i klasa to podstawa Pani Ilono każdego zawodu.

KAmila
@Andy

Witam z tego co wiem Pani Ilona ma odpowiednie kompetencje i pracując tam nigdy nie usłyszałam złych słów na temat innych osób które zajmują się trychologią. W tej branży wszyscy się znają a już Ci ,którzy pracują kilka lat tak jak Pani Ilona nie dadzą powiedzieć na siebie nic złego. Poza tym jeżeli ktoś przychodzi na konsultacje to nie po to aby rozmawiać o kimś innym tylko o swoim problemie.Co do przemądrzałej małolaty to Pani Ilona naprawdę młodo wygląda ale to nie oznacza ,że wie mniej lub nie ma kompetencji tak jak Pan pisze.

@Andy

A odpowiem ja jako osoba pracująca w usługach .Pana opinia jest wyssana z palca .Każdy może mówić sobie o kim chce ale z tego co ja wiem to Pani Ilona odsyła osoby do zaprzyjaźnionych trychologow w innych miastach zeby nie musieli tak daleko dojeżdżać i nie słyszałam ani razu żeby negatywnie się wypowiadałą na temat innych.Sama kiedyś wspominała ze w branży należy mieć przyjaciół a nie wrogów.Uważam ,że tym sobie poszerzyła grono klientów.Praca na 5 .

Maciej

NIE POLECAM to żaden trycholog tylko fryzjerka, która udaje że coś wie i (usunięte przez administratora) ludzi. Opowiada jakieś dyrdymały jakim to jest wielkim fachowcem a po prostu wyciąga pieniądze i namawia na zakup coraz to nowych i droższych kosmetyków. To zwykła (usunięte przez administratora) a nie trycholog.

Ilona
@Maciej

Panie Macieju odpisuje w imieniu swoim po czasie, szkoda że tak późno.Nie poleca Pan mnie ponieważ nigdy PAN u mnie nie był i nawet mnie Pan nie zna. Dla Pana wiadomości jestem trychologiem i kosmetologiem a fryzjerstwo jest moją pasją.Gdyby nie to nigdy nie zostałabym trychologiem .Jeżeli ktoś ma problem i dobrowolnie przychodzi do specjalisty na konsultację to nie widzę tutaj żadnego wyciagania pieniędzy.Z tego co wiem trycholodzy nie przyjmują na NFZ a poza tym gdyby Pan był u mnie fizycznie wiedziałby Pan za co płaci.Nie ładnie jest pisać i obrażać jak się nie ma pojęcia o drugim człowieku .Karma wraca.

@Ilona

Pani Ilona proszę się nie przejmować widzę ,że ktoś bardzo Pani zazdrości i dlatego tak wypisuje .Uważam,że kompetencje Pani są na bardzo wysokim poziomie.Efekty są najważniejsze a takie Pani ma.Uściski Pani Ilonko.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ilona Gryczka? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Ja byłam tam tylko na jednej konsultacji. Odrzucił mnie brud panujący w gabinecie. Obojętnie czy ta Pani ma jakieś kwalifikacje czy nie to i tak więcej tam nie pójdę.

@Ania

Chyba Pani nie trafiła pod dobry adres. Nigdy w tym gabinecie nie było brudno.Jeżeli personel chodzi w czystym białym fartuchu, dookoła stoją płyny do dezynfekcji, po każdym kliencie dziewczyny dezynfekują ręce , obsługują w rękawiczkach a w gabinecie aż pachnie czystością to o jaki brud tu chodzi?Kosmetolog, trycholog i branża kosmetyczna świadcząca usługi nie może sobie pozwolić na jakiś tam brud.Nie zgadzam się z Pani opinią.

@Ania

To Pani chyba trafiła na kogoś innego.Ja nie mam zastrzeżeń co do czystości i porządku .Dziewczyny są bardzo schludne i zadbane a w gabinecie zawsze było czysto.Nie zgadzam się z Pani wypowiedzią.Pozdrawiam

Najlepszy trycholog pod słońcem .Wykwalifikowany personel na 6. Polecam Klinikę włosa.

obsługa i usługa na najwyższym poziomie. Polecam Klinikę Włosa

Sławek

Dla mnie liczą się efekty a nie paplanina.Trafiłem przez przypadek i zostałem .Ufam Pani Ilonie i jej zsepołowi.Polecam gabinet bo mi pomogły.Jeżeli ktoś ma problem na głowie to musi udać się do kompetentnego trychologa a Pani Ilona takim jest.Daję 5+

Polecam Klinikę Włosa. Zabiegi dopasowane w sam raz do potrzeb klienta.Widzę różnicę po kuracji.Serdecznie polecam!

Wojtek

Problem z głowy zniknął po kilku zabiegach trychologicznych w Klinice Włosa . Polecam

Anka

(usunięte przez administratora) .Polecam Klinikę Pani Ilony !!!

Anka

Profesjonalne podejście do klienta ???????????????????????? Brawo dla Pani Ilony za ogrom wiedzy i chęć pomocy ???? uwielbiam Wasze zabiegi w Klinice ????

Sonia

Polecam gabinet i obsługę na 6+

Sonia

Polecam Klinikę Włosa Pani Ilony . Przychodzę juz kilka miesięcy i zawsze jestem perfekcyjnie obsłużona widać ze w gabinecie panuje ład i porządek . Panie asystentki zawsze służą pomocą . Dzieki temu , ze tutaj trafiłam mam piekne włosy o jakich marzyłam ????

Rewelacyjne zabiegi trychologiczne i kosmetologiczne dające świetne efekty . Mistrz trychologii .Pani Ilona to najbardziej kompetentna osoba jaka znam . Cieszę się ze pomogła mi pozbawić mnie problemów ???? polecam Klinikę Włosa

Patryk

Jestem po przeszczepie i zostałem pokierowany na pielęgnacje skory aby zachować włosy . Klinika Włosa to świetne miejsce aby nauczyc się pielęgnacji włosów i skory . Polecam i daje gwiazdki za obsługę i wiedzę Pani Ilony .

Gorąco polecam gabinet trychologiczny Klinika Włosa Ilona Gryczka.Przyszedłem z wieloletnim problemem skórnym i dowiedziałem się co mi jest .Badania zlecone przez Panią Ilonę były bardzo trafione.Tyle ile przeszedłem specjalistów to się w głowie nie mieści.W Klinice pomogli mi pozbyć się problemu i znowu mogę strzyc włosy na krótko .Skóra jest w idealnym stanie a włosy przestały wypadać.Polecam

Od dłuższego czasu wypadają mi włosy i jestem po ciąży.Zgłosiłam się do gabinetu Pani Ilony w celu znalezienia przyczyny bo sama nie mogę sobie z tym poradzić.Leciały na potęgę.Konsultacja, wywiad, analiza wyników, wyjaśnienie problemu to jest podstawa i tak zostałam obsłużona, prześwietlona od deski do deski. Jestem bardzo zadowolona bo nikt wcześniej nie umiał mi tego wyjaśnic. Nie widzę związku pisania na tej stronie o Pani Ilonie negatywnie ponieważ tutaj są same plusy a wogóle to się dziwię dlaczego tutaj zostało coś takiego napisane skoro strona go.work dotyczy pracodawcy a nie obsługi klienta w gabinecie.??? Dla mnie liczy się efekt jestem bardzo zadowolona i będę polecać gabinet Klinika Włosa!!

Agnieszka

Niedawno byłam na konsultacjach w gabinecie klinika włosa w Szczecinie. Wybrałam ten gabinet bo miał dobre opinie ale bardzo się rozczarowałam. Pani Ilona która podobno jest trychologiem oprócz przejechania kamera po mojej głowie nie zrobiła nic. Zaproponowała mi zmianę fryzury, zakup drogich kosmetyków i swoje usługi jako fryzjerki. Probowala tez mnie namowic na drogi zabieg. Wydałam kupę kasy za wizytę u fryzjerki żenujące. Wątpię czy ta Pani w ogóle ma uprawnienia trychologa.

@Agnieszka

A ja będę stała za Panią Iloną i jej załogą MUREM. Co za brednie wypisujecie !!!!Pani Ilona nie obsługuje jako fryzjer w Szczecinie ponieważ dla WASZEJ wiadomości ma kosmetologa i trychologa do pracy i sama posiada takie kompetencje . Słuchajcie ..Nikt nikogo na żadne zabiegi nie ciągnie siłą.Jeżeli chciała Pani uzyskać odpowiedź dlaczego włosy Pani wypadają to pewnie po sprawdzeniu kamerką dowiedziała się Pani wielu ciekawych rzeczy. Dlaczego Pani nie napisze czego się pani dowiedziała od Pani Ilony ???, a nie wypisuje Pani brednie o zmianach fryzury itp. Podobno była Pani na konsultacji i PAni Ilona probowała Panią namówić na zabiegi i co sama Pani pisze ..."wydałam kupę kasy na wizytę u fryzjerki..."To Pani się zgodziła na te drogie zabiegi ?? bo nie rozumiem ....

Wiolka

Słuchajcie miałam problem ze skorą głowy i włosami.Chodziłam do różnych trychologów oraz dermatologów, przerobiłam mnóstwo kuracji a włosy jakie były takie były do momentu odwiedzenia Pani Ilony.Poszłam z polecenia od mojej znajomej która przyszła z innym problemem skórnym .Pani Ilona nie tylko pomaga odnaleźć przyczynę ale również podpowiada co mozęmy zrobić.Przecież nikt nie jest Alfą i Omegą . Jeżeli ktoś miała taki problem jak ja i dostał odpowiedź dlaczego tak jest to uważam ,że taką osobę trzeba szanować anie wypisywać bzdury.Opinie negatywne które się pojawiły o Klinice Włosa Ilona Gryczka w Szczecinie na tej stronie są wyssane z palca.Jestem pacjentką Pani Ilony od 3 lat i nigdy nie spotkałam się z jakimś obrażaniem innych osób w mojej obecności a już wogóle z brudem czy z niedbaniem o klienta.Usługi Kliniki Włosa są na bardzo dobrym poziomie .A mogę to powiedzieć bo Pani Ilona nie była pierwszym trychologiem do którego zwrociłam się o pomoc.Także najpierw pójdźcie, sprawdźcie, zastanówcie się a dopiero oceniajcie.JA daje 6+ za całokształt.

Zostaw merytoryczną opinię o Ilona Gryczka - Szczecin

Ilona Gryczka
4.8/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Leopolda Okulickiego 46
    71-033 Szczecin