Opinie o Jakub Wojciechowski Eastgate Recruitment w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Jakub Wojciechowski Eastgate Recruitment. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jakub Wojciechowski Eastgate Recruitment o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jakub Wojciechowski Eastgate Recruitment w Gdańsk

Dzień dobry. Zazwyczaj zostawia się opinie o firmach w internecie wtedy kiedy jest się bardzo rozczarowanym świadczonymi usługami lub wtedy kiedy jest się z nich wyjątkowo zadowolonym. Oczywiście ten drugi przypadek jest rzadkością. Jakże miło mi móc napisać kilka słów pochwały na temat tej firmy. Obiecałam panu Jakubowi, że jak uda mi się przepracować rok to napewno podzielę się swoim doświadczeniem. Wcześniej faktycznie źle trafiałam, byłam na stanowisku poniżej swoich kompetencji albo warunki mieszkaniowe pozostawiały wiele do życzenia. Na szczęście firma Eastgate wzięła pod uwagę moje doświadczenie i umiejętności i naprawdę znalazła pracę 100% pode mnie z której jestem zadowolona i która stwarza mi warunki do ciągłego rozwoju. Pracuję jako fizjoterapeutka w Holandii. Domyślam się że w rekrutacji też trzeba mieć czasami szczęście, więc zaznaczam że jest to moje własne doświadczenie. Pozdrawiam i życzę kolejnych zadowolonych klientów.

Piszesz tak z powodu tego, że miałeś konkretnie taka sytuacje? Teraz niedawno? W jakich okolicznościach wyszła? W czym rzecz? W jakim okresie zatrudnienia przede wszystkim miało to miejsce? Rozbieżnym z tym, w którym poprzednia opinia została wystawiona?

Patrycja

@Pracodawca Witam, przed zaaplikowaniem na stanowisko mam kilka pytań, chodzi o opiekunkę seniora rodzaju live in w Anglii. Przede wszystkim - jak to wygląda z wizą? Muszę ją wyrobić, przed wyjazdem? Czy jest to, że tak powiem po Państwa stronie i wy się nią zajmujecie? Na jak długi okres czasu jest to kontrakt? Parę tygodni czy 6 miesięcy? Czy mogę zaznaczyć w aplikacji, że wolałabym zajmować się seniorką, która jest w stanie sama zająć się swoją higieną osobistą? Wiem, że dowiem się szczegółów podczas rozmowy kwalifikacyjnej, ale zanim wyślę aplikację, wolałabym znać odpowiedź chociaż na te pytania. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :)

Całkiem poważnie tak właśnie sądzisz? Nawet jeżeli tak to o których kwestiach teraz myślisz podczas pisania tego? które konkretnie warunki mogą być rozbieżne lub całkowicie się nie zgadzać? I w drugą stronę to których z nich można być mimo wszystko pewnym?

Maja

Jestem zadowolona z swojego wyjazdu jako opiekunka osób starszych do UK. Sam wyjazd był dobrze zorganizowany i do tego przyzwoite wynagrodzenie. Mogę ich polecić

Paulina
@Maja

Czy miałaś może już wize aplikując do pracy w UK? czy wyrabiałaś ją po otrzymaniu oferty?

KM Nowy wpis

Praca jak to praca ale wypowiedzieć się mogę tylko pozytywnie, od lutego pracuję przez nich na magazynie w DE. Płaca przyzwoita i na czas, dla mnie to mg wazne, przedewszystkim trzymają się ustaleń i w razie czego jest z nimi kontakt

Eastgate Recruitment Nowy wpis
@KM

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc, pozdrawiamy serdecznie

141 DK

Wróciłem właśnie do PL z drugiego projektu jaki mi zorganizowali i jestem zadowolony - projekt na stoczni w Danii. Wszystko było zgodnie z umową kolejny wyjazd też na pewno z Eastgate, wypłata zgodnie z planem, rotacje wg umowy na miejscu wszystko ok, na razie mnie nie zawiedli, oby tak dalej

Eastgate Recruitment Nowy wpis
@141 DK

Dziękujemy Panu za pozytywną opinię i życzymy dalszych sukcesów!

Pośrednik agencji Nowy wpis

Dzięki tej agenci straciłam pieniądze oraz zdrowie psychiczne. W ofercie pracy w Niemczech jako pomoc kuchenna podali informację, że wyżywienie, oraz pokój jest darmowy. Natomiast, po przyjedzie na miejsce, okazało się ze za wszystko musze płacić nie mowiąc już o obowiązkach, które różniły się o 180 stopni. Na liczne telefony nikt odpowiadał, a na e-maile pisali, że musiało w wystąpić nieporozumienie i błąd tłumaczenia. Szkoda, że nie moge załączyć zdjęcia w jakich warunkach mieszkałam za 250 euro miesięcznie. Na szczęście nie długo, w porę udało mi się z stamtąd zwolnić. Wybierajcie lepiej agencje, które znają więcej niż jeden język lepiej niż z goolge translatora.

Eliza

w ofercie dla elektryka szaf sterowniczych jest napisane wprost, że należy diagnozować błędy techniczne. Czy sporo ich w praktyce wychodzi? i czy taki elektryk ma jakieś normy do wyrobienia?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Aldona
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Pracuje ktoś w Niemczech na stanowisku Monter - pracownik produkcji? Możecie powiedzieć coś odnośnie warunków umowy, pracy i zakwaterowania?

Część a jak wygląda kwestia zakwaterowana przy tych szafach sterniczych? One same niezbyt mnie przekonują, ale nie pojawiają się od dłuższego czasu żadne inne opcje a roboty będę szukać. ciekaw jestem ile zarobię i przy jakich warunkach?

Cześć, nie czuje się na silach by jechać do Danii, do której teraz niedawno ktoś nawiązał ale byłem już w Niemczech, jest do nich oferta dla elektryka szaf sterowniczych. Chodzi o Mistelgau. Byliście tam i możecie ocenić warunki, jaka jest kasa bo nie piszą?

Kandydatka

Jak wygląda załatwienie pracy z tą firmą jako opiekun seniora w Holandii (lub w Anglii, ale tu trzeba pewnie trochę pieniędzy wydać?)? Czy tak jak w innych firmach pośredniczących proces aplikacji jest żmudny i dwu miesięczny? Do Holandii też trzeba mieć potwierdzony angielski certyfikatem?

@Kandydatka

po więcej informacji na temat ofert pracy zapraszam Państwa do kontaktu emailowego office@eastgaterecruitment.com pozdrawiam serdecznie

Elizka

jak można to sprawdzić? Nakierujesz na przykładowe oferty, skoro twierdzisz, że są one kopiowane? Po ostatnich komentarzach widzę, że ludzie chyba polecali i znajdują się tacy co coś mocno dopytują o warunki, czemu interesują się pracą skoro mogłoby być cos nie tak?

@Patrycja

dzień dobry Pani Patrycjo jeśli nie posiada Pani settled status, dysponujemy programem sponsorowania Pani wizy klient wymaga aby przed nadaniem wizy kandydat zdał test certyfikacji języka angielskiego IELTS - więcej informacji na temat tego testu znajdzie Pani w Internecie jest to praca rotacyjna, kilka tygodni w pracy w Anglii, kilka tygodni przerwy niestety nie ma możliwości zaznaczenia w ankiecie informacji że chciałaby Pani pracować tylko z seniorką która potrafi zadbać o własną higienę po więcej informacji zapraszam na nasz adres email office@eastgaterecruitment.com pozdrawiam serdecznie

@Eastgate Recruitment

@Pracodawca Czyli w tym wypadku opłata wizowa, którą musiałabym uiścić, to będzie 551 funtów + brytyjskie ubezpieczenie zdrowotne, zgadza się? Co do testu angielskiego, czy jest możliwość posiadania innego certyfikatu językowego niż IELTS? Bardzo dziękuję za odpowiedź :)

@Patrycja

więcej szczegółów jestem w stanie Pani przekazać emaliowo, tam mam opisany cały program sponsorowania wizy od firmy dla której prowadzimy rekrutację zapraszam do kontaktu mailowego :) pozdrawiam serdecznie

@Eastgate Recruitment

czy zamiast pracy rotacyjnej można okres zawartej umowy wykonać pod rząd zamiast pracować kilka tygodni i mieć kilka wolnego? i rozumiem że w ofercie opiekunki w anglii jest jeden dzień wolny w tygodniu?

@ola

dzień dobry niestety nie ma takiej możliwości, angielski pracodawca zatrudnia tylko na powyższych warunkach - w rotacji. Oczywiście, jest zapewniony jeden dzień wolny w tygodniu. pozdrawiam serdecznie

@Eastgate Recruitment

a można wiedzieć ile tygodni pracy i ile tygodni wolnego jest w tej pracy?

@ola

Witam, czy udało się już Pani może dowiedzieć? ciekawi mnie czy występuje stały schemat pod który należy się dostosować czy może jednak Pracodawca jest w miarę elastyczny i idzie w tym zakresie na rękę? Czy jest tu ktoś kto przepracował ten tryb i mógłby ocenić?

EastGate
@Marta

Dziękujemy Pani za pozytywną opinię i życzymy dalszych sukcesów!

Czy w Jakub Wojciechowski Eastgate Recruitment jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Spoko mogę polecić. Pracuję od dwóch miesięcy w Holandii, wysłałem aplikację i po tygodniu byłem gotowy do wyjazdu. Póki co wszystko w porządku, warunki zgadzają się z tym co deklarowali. Wypłata na koncie jest :) warunki socjalne też ok , taki wyższy holenderski standard. Z doświadczenia powiem, że różnie można trafić, czasami trzeba po prostu spróbować w kilku miejscach aż się trafi dobrze.

@Marek

A co oznacza ten wyższy holenderski standard? Pytam bo jeszcze nie byłem to nie wiem. I masz w ogóle te konkretna lokalizacje do polecenia bym wiedział na jakie rejony zwrócić uwagę? Ile średnio tej kasy na koncie masz?

Z czego w tym wszystkim wynika właśnie na Twoja siła, że nie polecasz? Interesuje mnie mocny argument, ja prace planuje od kolejnego roku. czemu nie próbować tutaj jeśli już? Jakichś predyspozycji zabrakło? Bez czego nie warto w ogóle się zgłaszać?

Kojak

A dlaczego? Coś więcej na ten temat? Bo jestem zainteresowany pracą w Finlandii

Nesce

Witam, czy obecnie Państwo rekrutują np na stanowisko pokojówki? Byłabym zainteresowana i mam doświadczenie. Pozdrawiam

@Nesce

Dzień dobry zachęcamy Panią do zapoznania się z ofertami pracy na naszej stronie internetowej, mamy tam również oferty dla pokojówek. pozdrawiam serdecznie

@Nesce

a można wiedzieć ile tygodni pracy i ile tygodni wolnego jest w tej pracy?

@ola

po więcej informacji na temat ofert zapraszam Panią na nasz adres email office@eastgaterecruitment.com pozdrawiam serdecznie

marecki

Współpracuje z eastgate od dłuższego czasu i bardzo polecam . Świetny kontakt z jakubem warunki zawsze zgodne z wcześniejszymi ustaleniami , zawsze też można na nich liczyć w razie jakichkolwiek problemow

@marecki

Na jaka elastyczność można sobie pozwolić przy pierwszym ugadywaniu warunków? to byłby mój pierwszy raz, wiec lubię znać szczegóły. Czy po dłuższej współpracy jest w miarę luźniej czy raczej każdy kandydat niezależnie od stażu jest tak samo traktowany? Czy macie przy tym jakieś porady dla świeżaka?

@marecki

Porady, poradami, tez tu po nie jestem. Pisze Pan o pomocy w razie jakichkolwiek problemów, czyli o których może być tu mowa? na co w razie czego uważać? I czy tylko jednego koordynatora masz przypisanego? Chyba ze na spokojnie możesz prosić o zmianę?

Baśka

Cześć, a to wiesz, że szukają tych spawaczy teraz? Właśnie mąż szuka pracy i trochę mu tu pomagam się rozejrzeć po sieci, ale ja nic osobiście nie widzę. Wiadomo, jeśli faktycznie tak jest, od kiedy wyjazd?

Czy zarobki w firmie Jakub Wojciechowski Eastgate Recruitment są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Maja

Ewela
@Maja

Czy to był pierwszy wyjazd? jeśli tak to czy są jakieś ewentualne porady? jak to było zorganizowane i czy można mieć wpływ na zmianę osoby koordynującej w jakichś szczególnych przypadkach?

Paulina

Eastgate Recruitment

Szanowny Panie, odpisujemy na aplikację w których kandydaci spełniają wymagania opisane w ogłoszeniu. Często kandydaci składają aplikację na dane stanowisko jednak nie posiadają wymaganego doświadczenia w cv . Z kandydatami, którzy podjęli już za naszym pośrednictwem pracę mamy kontakt, w każdej chwili mogą liczyć na nasze wsparcie. Staramy się oddzwaniać do wszystkich naszych kandydatów, niestety nie zawsze jest to możliwe. Proszę o konkretną informację na office@eastgaterecruitment.com, że kontaktuje się Pan w sprawie komentarza na Gowork, a przyjrzymy się Pana aplikacji ponownie. Pozdrawiamy serdecznie

Jakub Wojciechowski EastGate

Szanowny Panie, dziękujemy za podzielenie się swoimi uwagami. Pana opinia jest dla nas cenną uwagą. Cały czas staramy się poprawiać jakość naszych usług. Można również napisać email z informacją że prosi Pani o kontakt a oddzwonimy, pozdrawiam serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Jakub Wojciechowski Eastgate Recruitment - Gdańsk

• Jak się pracuje w Jakub Wojciechowski Eastgate Recruitment?

Zobacz opinie na temat firmy Jakub Wojciechowski Eastgate Recruitment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jakub Wojciechowski Eastgate Recruitment?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jakub Wojciechowski Eastgate Recruitment?

Kandydaci do pracy w Jakub Wojciechowski Eastgate Recruitment napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jakub Wojciechowski Eastgate Recruitment
4.6/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Skarpowa 81 lok. 3
    80-145 Gdańsk